Şimdi Ara

Bloody B328 Oyun Klavyesi inceleme ve kullanycı paylaşımları. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
6.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de logitech in o modelini düşündüm baştan. Fakat logitech in o modeli çok sade buna göre. Biraz da büyük geldi. Masa altında klavye, fare koyma yerine sadece o sığardı. Şu ana kadar yazdığım ufak negatif durumlar dışında (Onlar da kişiden kişiye değişir.) bir sorun görmedim. Renk geçişleri yok. Üç renk var sadece. Fakat yeterli ve hoş. Tuş altı renklerdirmeler de mevcut. Mekanik olan tuşlar altındakiler sabit, tek sabit renkte yanıyor. Diğerlerinden ayırmak için her halde. Tavsiye ederim. Ben de araştırdım o fiyatlara klavye alırken. Eğer yeni çıkan modeller yoksa hala bu iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su ana kadar hic sikayetim olmadi. gecisler yavasca yanip sonme gibi arada renk yok 3 renk toplamda yesil koyu mavi ve turkuaz ki benim favorim. bu arada alacaksan smallman den al en uygun orasi su an icin birde guvenilir bir sitedir.

• Hocam videoda 3ten fazla renk saydım yanılmıyorsam . Bir de Fn+ F12 kombinasyonu ile yanıp sönüyor 2:25'de . Peki Zalman ZM - K500,A4 Tech Bloody B328 ve Asus Cerberus arasında karşılaştırma yaparsak hangisi daha iyidir ?
  • 3 renk varnkarxo yanlis saymissin yesil koyu mavi ve turkuaz. zalman cin malina kendi ismini basiyor önermem. asus cerberus denemedim. Ama bir suredir bu klavyeyi kullaniyorum hem cok rahat hem de sıkıntısız.

• Asus un mekanik tuşları hiç yok. Fiyatı pahalı geldi bana. Sırf marka olduğundan her halde. Bence asus fare, klavyeden ziyade diğer ürünlerde daha kaliteli. A4 senelerdir bu donanımları üretiyor ve geliştiriyor. Asus bence daha farklı kulvarlarda iyi. Zalman z5+ bilgisayar kasam var. Bence zalman da kasa ve soğutma sistemlerinde iyi. Bir marka tanındıktan sonra eğer başka kulvarlara da el atıyorsa, bence asıl ürettiği ürünler dışındakilere pek yanaşmamak lazım. Ayrıca zalman klavyenin numpad kısmı yok. Onu da bundan dolayı eledim. Şu ana kadar klavyeyi sade olarak kullandım. Makro vs hiç uğraşmadım. Şu an memnunum. Yön tuşlarını oyunlarda pek kullanmama rağmen, bazen onların da kullanıldığı oyunlar oluyor. Ya da aynı klavye üzerinden iki kişinin oynadığı oyunlar. Yön tuşlarında da mekanik kırmızı kaplı tuşlardan olmalıydı bence. Onun dışında bir tersliğini görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 10 Temmuz 2016; 20:35:19 >
  • Yardımlarınız için çok sağolun hocam. Bu fiyat segmentinde en iyisi bu sanırım

• Yanıltmak istemem. Fakat ben de satın almadan önce araştırdım sizin gibi. Dediğiniz gibi fiyat olarak ve sunduğu imkanlar olarak bana da bu ürün F/P geldi. Her ürün fiyatı kadar kaliteli ve fonksiyonel. Sonuçta ekran kartı fiyatına klavyeler de var. Fakat herkesin de bir bütçesi var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Satın aldığım, Bloody B328 Oyun Klavyesi bugün geldi. Şu an buraya onunla yazmaktayım. İlk izlenimim gayet hoş bir dizayna sahip olması. Neon tarzı ışıklar da gayet hoş duruyor. Yanlış harfe basmayı zorlaştıran tuş tasarımı hoşuma gitti.Tabi alışmak biraz zaman alacak. Tuşlar biraz ufak. Silikon kaplamalı tuşlar ise diğerlerine göre daha büyük. Yazmada biraz uğraştırıyor açıkçası. Bilek koyma kısmı da ufak. Biraz daha uzatılabilirdi. Fakat küçük elliler için sorun çıkarmaz. Şu an özelliklerini açıkçası tam öğrenemedim. Şunu da belirtmek isterim fazla oyun oynayan birisi de değilim. Fakat arada oynarım. Ağırlaştırılmış bir klavye. Mekanik hissi var. Fakat gerçek mekanik değil tabi ki. Yakın zamanda fotoğraf ekleyeceğim. Sormak istedikleriniz olursa cevaplamaya çalışırım. İnceleme uzmanı değilim fakat, elimden geldiğince tanıtmaya çalışırım. Çünkü ben satın alırken hiç bir yerde inceleme yazısına veya videoya denk gelmedim. Sadece bir tane, kısa, youtube kutu açılım videosu vardı.

kardeşim bende bugun aldim yakinda jnceleme videosunu yayinlarim. klavyenin 8 tusu mekanik tam.mekanik ayrica o sekiz tusta kizilotesi var. geri kalan tuslatin alti slikon.

Şunu okumasam klavyeyi alacaktım. Açıklamalarda yazmamışlar sadece turuncu tuşlar mekanik diye

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Aynen sekiz tuş mekanik kızıl ötesi teknolojisine sahiptir geri kalanlar silikondur ancak kalitesi yüksek silikondur A4 Tech bu konuda iyidir. Ancak önerir misin dersen öneririm güzel klavye lakin şöyle birşey var mesela yoğun bf1 oynayan biriyim ve önceden g800-mu kullanmıştım o space altındaki görev tuşları ne çok yardımcı oluyormuş onu anladım. Şu an keşke b318 veya yine g800v alsaymışım diyorum. Ama o tuşlara ihtiyaç yoksa fazlasıyla iş gören güzel ve dayanıklı bir klavye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

Aynen sekiz tuş mekanik kızıl ötesi teknolojisine sahiptir geri kalanlar silikondur ancak kalitesi yüksek silikondur A4 Tech bu konuda iyidir. Ancak önerir misin dersen öneririm güzel klavye lakin şöyle birşey var mesela yoğun bf1 oynayan biriyim ve önceden g800-mu kullanmıştım o space altındaki görev tuşları ne çok yardımcı oluyormuş onu anladım. Şu an keşke b318 veya yine g800v alsaymışım diyorum. Ama o tuşlara ihtiyaç yoksa fazlasıyla iş gören güzel ve dayanıklı bir klavye

peki tuşlardaki ses durumu nedir?
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Aşırı bir ses yok. Olması gerektiği kadar. Mekanik olan 8 tuş, silikonlara göre biraz daha fazla ses çıkarıyor. Silikon tuşlarda ise basımda mekanik hissi var. Açıkçası bütçeniz varsa tam mekanik alın derim. Ben daha çok f/p ve zemin ışıklandırması için aldım. Bazen fps oyun oynarım. Yazılım özelliklerini kullanmadım bile. Evladiyelik bir ürün almak isterseniz paraya da kıymak lazım tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Aşırı bir ses yok. Olması gerektiği kadar. Mekanik olan 8 tuş, silikonlara göre biraz daha fazla ses çıkarıyor. Silikon tuşlarda ise basımda mekanik hissi var. Açıkçası bütçeniz varsa tam mekanik alın derim. Ben daha çok f/p ve zemin ışıklandırması için aldım. Bazen fps oyun oynarım. Yazılım özelliklerini kullanmadım bile. Evladiyelik bir ürün almak isterseniz paraya da kıymak lazım tabi.

Anladım yorumlar için teşekkürler.
  • klavyenin üzerinde aşağı doğru bir ok işareti olan tuş var o ne işe yarıyor acaba? pau brk nin solunda
  • 10lineizle.com 1 kullanıcısına yanıt
    @Xefion önceki sayfada dpi ayarı ile alakalı diye yazmış fakat özelliklerini ve programını hiç kullanmadım klavyenin. Fakat bana makroların klavyeye aktarılması ile alakalı olacağı gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 16 Mart 2017; 15:59:49 >
  • Klavye bayağı kirlenmişti. Tuşları söktüm, sadece altını temizleyecektim. Fakat bazı tozların tuşlardan da alta indiğini gördüm. Dayanamadım komple açtım. 😁 Hazır açılmışken bir görüntü atayım dedim içindeki parçalardan ve kullanılan malzemeden.
    Aslında bilgisayarda durup dururken monitmr kapanma sorunu var. Ekran kartı ya da PSU ile alakalı diye tahmin ediyorum. Fakat klavye de bazen sistem açılırken devre dışı kalıyor. Ya tuşlar basmıyor, ya da bassa da klavye dili değiştiğinden farklı karakter çıkartıyor. Biraz da ondan açtım.
     Bloody B328 Oyun Klavyesi inceleme ve kullanycı paylaşımları.

• Nasil ustadim vida arttirmadin umarim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Nasil ustadim vida arttirmadin umarim :)
    Yok kardeşim. Ben teknisyenim az çok kendi çapımda. Elektronik, elektrik tamiri gelir elimden şükür.
  • Bu arada flaş patlamış parçalara. Bu da flaşsız çekim.

Bloody B328 Oyun Klavyesi inceleme ve kullanycı paylaşımları.

• hort gibi olacak ama a101de 200 lira. Halen alınır mı? Hayırsa ne önerirsiniz ?
  • bestgr B kullanıcısına yanıt
    Bir benzer modeli vardı, bilek koyma yerli. 318 di galiba. Onu alın, benim masada klavye koyma yeri kısaydı, ondan bunu aldım. Fiyatları bilmiyorum da, fakat uygunsa piyasaya göre, 328 inde hala gideri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 13 Haziran 2020; 23:24:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.