Şimdi Ara

Bloody A90 nasil bir mousedur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslarla hep gittigimiz internet kafede A90 mouse kullaniyorlar. Sekli deathadder/mamba gibi. Gunluk mouse'um MX Master oldugu icin oyun oynayamiyorum GTA5te bile takiliyor mouse malesef. Fiyatina baktim mousepad ile beraber 109TL gibi bir fiyati var, acaba deger mi?
    Degmez ise 100-150tl civarinda oyuncu mouse (sifir) ne alabilirim?

• Logitech G300s öneririm
  • Eski logitech g300s kullanıcısı olarak bugün korkarak bloody a9 aldım. Malzeme kalitesi ve hissiyat olarak g300s kesinlikle a9'un rakibi olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.PAŞALI kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yakın zamanda A9 almayı düşünüyorum.fakat 3.ve 4. yazılımı ücretli diyorlar.3 ve 4. yazılımı satın alacak mısınız? Veya kullanmayacakmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mhg68

Hocam bende yakın zamanda A9 almayı düşünüyorum.fakat 3.ve 4. yazılımı ücretli diyorlar.3 ve 4. yazılımı satın alacak mısınız? Veya kullanmayacakmısınız?

Ben macro yazılımını hile olarak görüyorum. Onun için kullanmam söz konusu değil. Sadece tuş atama ve Dpı ayarlarını yapıyorum oda fazlasıyla iş görüyor.

• Bende A9 var aynı model sayılırlar, Malzeme kalitesi olarak iyi derecede metal ayaklar işe yarıyor yağ gibi akıyor neredeyse, Lakin biraz büyük almadan önce muhakkak dene bir yerden bu yüzden satmayı düşünüyorum 150TL bütçe ile ikinci el güzel modeller bulunabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.