Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bloodlines 2, Watch Dogs: Legion, Control, Call of Duty Modern Warfare ve Minecraft RTX Fragmanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Bloodlines 2, Watch Dogs: Legion, Control, Call of Duty Modern Warfare ve Minecraft RTX Fragmanları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12390 Mesaj

Nvidia; Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Watch Dogs: Legion, Control ve Call of Duty Modern Warfare için yeni fragmanlar yayınladı ve fragmanlarda PC versiyonununda bulunacak ışın izleme teknolojisi gösteriliyor. Ayrıca Minecraft'a resmi ışın izleme teknolojisi desteği geleceği duyuruldu.

Işın izleme, ışığın fiziksel davranışını simüle ederek gerçek zamanlı, sinema kalitesinde görüntü işlemeyi görsel yoğunluk seviyesi en yüksek oyunlara dahi benzeri görülmemiş bir şekilde taşıyor. 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2020'nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Watch Dogs: Legion PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için 6 Mart 2020'de çıkış yapacak.

Control PlayStation 4, Xbox One ve PC için 27 Ağustos'ta çıkış yapacak.

Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ekim'de çıkacak.

Gamescom RTX fragmanlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.  

|
    |

• şu rtx on/off lara bitiyorum, rtx olmadanki versiyonda ne ambient occ ne reflection açık iyice leş kivama getirilmiş oyle karsilastirma yapiliyor. bu kadarda salak yerine koymayin arkadas oyunculari

Nvidia severim ama teknoloji dediği şeylerin çoğu çöp.6-7 ay, taş çatlasın 1 sene daha reklamı yapılı sonra başka "teknoloji" ye geçilir.

• Yarbay
    2771 Mesaj
    şu rtx on/off lara bitiyorum, rtx olmadanki versiyonda ne ambient occ ne reflection açık iyice leş kivama getirilmiş oyle karsilastirma yapiliyor. bu kadarda salak yerine koymayin arkadas oyunculari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

şu rtx on/off lara bitiyorum, rtx olmadanki versiyonda ne ambient occ ne reflection açık iyice leş kivama getirilmiş oyle karsilastirma yapiliyor. bu kadarda salak yerine koymayin arkadas oyunculari
    Utanmasalar statik gölgeleri de kaldırıp öyle karşılaştıracaklar

hahhahahah aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
  • Yarbay
    8179 Mesaj
    Rtx boş iş diyordum fakat metroyu oynayınca ne kadar etkili olduğunu ve işin nerelere gidebiliceğini gördüm umarım bunun fizik olan versiyonu da çıkar nvida bi ara cılız bir şey yapmış tutmamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 19 Ağustos 2019; 13:8:42 >
    |
    |
    4029 Mesaj
    Nvidia severim ama teknoloji dediği şeylerin çoğu çöp.6-7 ay, taş çatlasın 1 sene daha reklamı yapılı sonra başka "teknoloji" ye geçilir.
    |
    |
    - Steam / Youtube
  • Binbaşı
    1889 Mesaj
    Minecraft'a rtx ve 4k desteği gelmiş olması tam anlamıyla bir akıl tutulması.
    |
    |
    Bu RTX bizim başımızı ağrıtacak gibi.. Millet önerilen sistem yalanını yememeye başladı diye başımıza bu belayı çıkardılar. 2-3 yıla ölmez sağ kalırsa 1080 kartım oyun açamayacak bunların kafasına göre.. Ayıp diyeceğim de nerdeee..
    |
    |
    1372 Mesaj
    Hadi diğer oyunlara RTX teknolojisini gelmesini anlarım da Minecraft ne alaka yahu? Oyun piksel piksel, görsellikten çok oynanışı ön planda zaten. Mojang stüdyosundakiler akıl tutulması filan yaşıyorlar sanırım
    |
    |
    2129 Mesaj
    Şu videolardaki nerdeyse herşey yalan Call of Duty utanmasa gölge koymuycak Control aynadaki yansıma yok eski video için diyorum Watch Dogs sudaki yansıma yok Watch Dogs 1 de bile var şaka gibi Minecraft için hiç girmiyorum tonla mod var zaten firmalar parayı aldıkca saçmalamaya başlamışlar Vampire ayrı bişey adamlar oyunu Nvidia öviyim derken oyunlarını gömüyo Amd ekran kartı olanlar sanki oyunun fakir sürümünü oynuycak Metro Exodus ve Battlefield 5 dışında gerçekden adam gibi kullanan çok az oyun var rtx adamlar oyunda olan şeyleri yok muş gibi gösteriyo resmen.
    |
    |
    9283 Mesaj
    İçerdeki ışığın cama yansıması. Wow mükemmel yenilik. Hemen almalıyım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aksel123

Şu videolardaki nerdeyse herşey yalan Call of Duty utanmasa gölge koymuycak Control aynadaki yansıma yok eski video için diyorum Watch Dogs sudaki yansıma yok Watch Dogs 1 de bile var şaka gibi Minecraft için hiç girmiyorum tonla mod var zaten firmalar parayı aldıkca saçmalamaya başlamışlar Vampire ayrı bişey adamlar oyunu Nvidia öviyim derken oyunlarını gömüyo Amd ekran kartı olanlar sanki oyunun fakir sürümünü oynuycak Metro Exodus ve Battlefield 5 dışında gerçekden adam gibi kullanan çok az oyun var rtx adamlar oyunda olan şeyleri yok muş gibi gösteriyo resmen.
    Aslında kapatmıyorlar, CoD karşılaştırmasında 0.37. saniyedeki karşılaştırmaya tekrardan bakın rtx kapalı iken daha keskin ve belirgin bir gölge var işaretli alanda, rtx açıkken ise o gölge gidiyor. Yani aksine rtx kapalıyken gölge var. Bunun sebebi uzaktaki ışığın gölgeyi yumuşatması, yani orada o kadar keskin bir gölge duruyor olması yetersiz bir hesaplamanın getirisi.

Yansımalar ise rtx kapalıyken screen space reflections ile render edildiği için kamera kadrajının dışında kalan objeler yansmıyor yüzeylere. O yüzden kapalı gibi görünüyorlar, kadrajın içindeki objeler ise pürüzlü yüzeylere cılız yansıyor. SSR'nin çalışma şekli böyledir. RTX açıkken hem kadrajın dışındaki objeler yansımaya düşüyor, hem de cılız yansımalar güçleniyor, ışığın kuvveti arıyor bu yüzden yansımalarda bir patlama meydana geliyor. Bundan ötürü rtx kapalı görüntülerde sanki yansımaları komple kapatmışlar gibi alglılıyoruz. Ama dikkatli bakarsanız öyle bir şey yok.

Karşılaştırma videoları doğru, bu kadar bariz bir hileyi yapamazlar zaten digital foundry gibi yerler rezil ederdi şimdiye. Bu tamamen rtx ve rasterizasyon render metodların davranışı ile alakalı.

RTX şu an müşteriler açısından harcama yapılması gereksiz bir şey, çünkü maaliyeti çok yüksek bize. Ama bu grafik teknolojisini geliştirmeyeceği anlamına gelmiyor, görüyorsunuz RTX açık olduğu zamanki ışık ve gölgenin kuvveti ve doğrulu, size sanki kapalı halinde ışık ve gölge komple kapatılmış gibi hissettiriyor. Zaten bütün sahne baştan sona ışın izleme ile render edilmiyor bu filmlerin 3D sahnelerinde kullanılır %100 rtx render. Oyunlar için daha o noktaya gelmedik, bu Hybrid rendering, ışık ile ilgili kimi şeyler rtx ile render edilirken, sahnede geri kalan şeyler gene eski yöntemler ile render ediliyor. Tam bir rtx değil, %100 doğruluk yok yani aynı zamanda.
    |
    |

• Yarbay
    7414 Mesaj
    Ubisoft oyununa Rtx koyacağına önce biraz fizik öğrensin.00:31de adam koşarak suya basıyor zerre sıçrama yok.Su mu ayna mı belli değil.
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.