Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bloodline Champions çok lag var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> Bloodline Champions çok lag var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3491 Mesaj
    En son iki yıl önce oynamıştım. Çok iyi oyundu. Tekrar oynamak istedim ve indirdim. Fakat EU server'larında bile 200ms oluyor. Oyun bozdu mu eskiden böle değildi. Sebebini bilen var mı?

|
    |
    Ben hala oynuyorum kardeşim ve evt lag sorunu fazla çünkü oyunla ilgilenmiyorum 2 sene önce oyuncu sayısı saat başına 5000 falanken şuan oyunu oynayan 200 kişi yok ve bloodline paraları fazla olduğu için kimse hero alamıyor üstüne titan account falan pahalı healer herolar dengesiz yeni hero çıkmıyor böyle olduğu içinde kimse serverlerla ilgilenmiyor

Orijinalden alıntı: HeaLx2

Ben hala oynuyorum kardeşim ve evt lag sorunu fazla çünkü oyunla ilgilenmiyorum 2 sene önce oyuncu sayısı saat başına 5000 falanken şuan oyunu oynayan 200 kişi yok ve bloodline paraları fazla olduğu için kimse hero alamıyor üstüne titan account falan pahalı healer herolar dengesiz yeni hero çıkmıyor böyle olduğu içinde kimse serverlerla ilgilenmiyor

Evet ben de farkettim bıraktığımdan beri sadece sentinel diye bir champ. gelmiş. O da bıraktıktan 3-4 ay sonra gelmişti. Bu kadar güzel temellere oturtulmuş ve oynaması tamamen hız ve taktik ve yeteneğe(pro olmaya kısaca ) dayalı bir oyunun böyle çöküşünü görmek içime sinmiyor.

Oyun aramaya girdiğimde de bayağı bi arıyor. Cidden azaldı mı oynayan sayısı o kadar.

Ve evet champ.lar çok pahalı para da zor kazanılıyor.

• Yüzbaşı
    885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: HeaLx2

Evet ben de farkettim bıraktığımdan beri sadece sentinel diye bir champ. gelmiş. O da bıraktıktan 3-4 ay sonra gelmişti. Bu kadar güzel temellere oturtulmuş ve oynaması tamamen hız ve taktik ve yeteneğe(pro olmaya kısaca ) dayalı bir oyunun böyle çöküşünü görmek içime sinmiyor.

Oyun aramaya girdiğimde de bayağı bi arıyor. Cidden azaldı mı oynayan sayısı o kadar.

Ve evet champ.lar çok pahalı para da zor kazanılıyor.

Betadan beri ara ara girip oynuyorum 3 tane herom var aldığım max lvl max runes max gems max madelions 1vs3 yapıyorum private kurup adamlarla(harbringer op ) ama bunların hepsi boşa warlocktan sonra bu kadar akıcı başka bir oyun görmemiştim oda gidiyor elden

• Yarbay
    3491 Mesaj

Demin yine girdim ve hala 180 ping sabit :( eskiden amerika serverlarında 180 oluyodu.

edit: En sevdiğim yani kim iyi oynarsa o kazanıyor. Çünkü herkes OP. Ama harbinger'ın +sı var çok heal yapıyor nerf lazım :/
    edit2: Ne güzel nostalji yapcaktım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 11 Aralık 2013; 20:02:39 >
    |
    |
    HeaLx2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Balawitz

Demin yine girdim ve hala 180 ping sabit :( eskiden amerika serverlarında 180 oluyodu.

edit: En sevdiğim yani kim iyi oynarsa o kazanıyor. Çünkü herkes OP. Ama harbinger'ın +sı var çok heal yapıyor nerf lazım :/
    edit2: Ne güzel nostalji yapcaktım ya

|
    |
    Benimde gecen aklıma geldi indiricektim sonra bir araştırma yapiyim dedim indirmeden, bi baktım oyun ölmüş. Yöneticiler ilgilenmemiş oyunla cok cok az oynayanı kalmış millet hala bu oyun duruyormu diyor. Kapanıcak sanırım yakında
    |
    |

Paff|Aroma
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Masal
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.