Şimdi Ara

Bloodline (2015 -) | Netflix | 3. Sezon Yayınlandı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
2.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işte buuu
  • İkinci sezonu çok merak ediyorum Az kaldı az
  • Dizi zevklerimiz aynı gibi başlasam beğenir miyim hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Dizi zevklerimiz aynı gibi başlasam beğenir miyim hocam?

Yukarıda yazmıştım hocam, çok yavaş tempoda ilerleyen bir aile draması herkesin sevecegi türden bir dizi değil. Oyunculuklar çok iyi başlarda sıkabilir ama konu ilerledikçe sonradan açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Trailer müziği

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci sezon çıkmış

• [Danny reyiz de yok bakalım 2.sezon nasıl olacak. ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afişini beğendiğim için şöyle bi göz atayım dedim, intro'su da hoşuma gitti.
    Şuan 3. bölümdeyim. Fena gitmiyor.
  • In Netflix, We Trust
  • 2. sezon bütün bölümleri geldi , altyazıyı beklemiyorum ben , direk dalacam
  • 1x12

John, Danny'i nasıl boğdu öyle abi :( valla üzüldüm, değişik duygular yaşadım.Çok ısınmıştım ben Danny'e.

1x13

Meg, John ve Kevin öyle bir plan kurmuşlarki kusursuz cidden.Arkalarında hiç bir kanıt bırakmamışlar.Ne diyeyim ki helal olsun.Meg iş teklifini kabul etti, Danny'nin gayrimeşru çocuğu çıktı.Neler olacak bakalım.

1. sezon bence hiç fena değildi.2. sezonda düşmüş, en yakında zamanda izliyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A0602F57 -- 29 Mayıs 2016; 19:22:16 >

• İlk bölümü başka bir işle uğraşırken yarım yamalak izledim.

Şimdi bir sorum var:

Danny'imi yaktılar en sonda? Bide bu gelecek flashback'imiydi? Yoksa geçmişteki bir olay mı?

• Ramazanda vakit geçirtecek diziyi buldum galiba. Umarım cinsellik falan yoktur ilerleyen bölümlerde.

İkinci bölümü tam olarak izledim. Bu arada yukarda sorduğum mevzuuyuda galiba anladım. Gelecek flashback'iydi ilk bölümün son sahnesi.

Öncelikle dizi hakikaten çok iyi. Daha önce Broudchurch izlemiştim biraz ona benzettim.

İşin içine böyle sırlar, polisiye hikayeler falan girmiş dramaları baya severim.

Eğer dizi böyle ikinci bölümdeki kaliteyi devam ettirirse gözümde netflix'in en iyi dizisi olur. Şu haliyle HoC, Narcos gibi yapımlardan bile daha sağlam bir yapım izlenimi verdi bana. Umarım yanılmam.

• İlk sezon bitti ortalama bir yapım olmuş.

7,5/10 eder puan verirsem.

İkinci sezona yorumlar çok iyise geçerim...

• Birinci bölümün altyazısı çıkmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezonun 7. bölümünden itibaren türkçe altyazı ile izleyebileceğim bi site var mı ?
  • güzelim diziyi çeviren yok yaa. 7 hazirandan beri hiç bi hareketlilik yok
  • Her gun bakiyorum altyazi cikmis mi diyeSadece birinci bolumu cevirip biraktilar herhalde

• Dizinin ingilizcesi çok hafif arkadaşlar. Yani izlediğim diziler arasında en hafif ingilizceli yapımlardan biri. Tr altyazı bulamıyorsanız direkt anadilde izleyin yüzde doksandokuzunu rahatlıkla anlarsınız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.