Şimdi Ara

Bloodborne, Yok Edildi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bloodborne Yok Edildi.

Oyundaki en trol bossların yok edilmesi...

Güncelleme:

İlk defa bir video editledim, yazı yazmak haricinde, burada da yayınlayayım dedim. Most Brutal Boss Kills TOP 5 (En acımasız boss öldürmeleri(cinayetleri) TOP 5) :) Türkçe çevirisi...

Bloodborne'da beasthoodu yükselterek ve Cursed Poorman Gemler kullanarak bunları yapabilirsiniz bosslara karşı. Tabii stratejiler geliştirmek, hangi silahı kullanmanız ve hangi kıyafeti giymeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor. (Bu arada bendeki Bloodborne versiyonu Türkçe değil, o sebeple onların Türkçe isimlerini maalesef bilmiyorum. Eğer birisi biliyorsa burada düzeltirim. Neden videolar İngilizce derseniz, neredeyse bütün abonelerim yabancı.)

Özellikle kayda değer bossları ekledim(ilk bosslar hariç), birinci videonun sonlarında ve ikinci videonun tamamında...

1. Bölüm: Tek vuruşta veya saldırıda 3300'den 14.400'e:

2. Bölüm: Tek vuruşta veya saldırıda 14.400'ten 16.200'e:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 11 Mart 2018; 11:53:20 >

• Videolarını seyrettim büyük emek işi, altta bir yorumcunun yorumu büyük adanmışlık diyordu, hakikaten kimbilir kaç saatini verdin.

Bu yorumu da sırf youtube nickin Grandpa diye yazıyorum :) Merlinin kazanıdır, bölümsonucanavari dır görsün de yayımlasın bunları, daha önce yapmadılarsa. Bu serilerin fanları için daha ilgi çekici çok az şey vardır sanırım.
  • mükemmeller ! :) dark souls video'ların da harikaydı aynı formattaki. eline sağlık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 8 Şubat 2018; 10:3:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar. Evet özellikle gemleri bulmak çok zamanımı aldı. Hayaletleri öldür öldür dur. Bir yerden sonra iyice sıkıcı olmaya başlamıştı.

Zaten bu bossları tek tek de yayınlamayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla soktayim hocam saatler harcadigim bosslara tek atmanizi hayretler ve hayranlikla izledim, tebrik ederim emeginize saglik

• Teşekkürler. Demon Souls ile başlamıştım bu seriye zamanında. Oyun çok zor diye bırakmıştım:) Dev şövalye vardı, ikinci boss muydu neydi, çok zor bu dedim bıraktım.

Sonra DKS2 yi biraz oynadım, yine çok zor dedim bıraktım. Uçan şövalye gibi olan bossta o da galiba 2. Bosstu. Onda da aynı...

DKS3 ile oyunun mantığını çözdüm. Bloodborne tabii çok daha aksiyonlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 8 Şubat 2018; 11:11:37 >
  • Hocam büyük fanı olduğum bu serilerin senın tarafından bu kadar basit oynandığını görünce kendime acıyorum :)

Bravo hocam harika iş çıkarmışsın.

• Eline sağlık

• Bravo.
  • Ne kadar zaman gömmek gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş

• From Software ağlıyor gözleri yaşlı

• Eline sağlık hocam videolar güzel olmuş kan cevherlerinin yüzdesi kaç bu arada epey damage veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

Valla soktayim hocam saatler harcadigim bosslara tek atmanizi hayretler ve hayranlikla izledim, tebrik ederim emeginize saglik

Bloodborne ile alakası yok ama aynı tek atma olayını "Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II" oyununda yapmıştım. İnsan ırkı herosu için geçerliydi. En güçlü düşmana bile tek atıyordu.
  • Çok zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Türkçesi o muymuş? :)

%27 + %12.2 fiziksel hasar near death(ölüme yakın sağlıkta)

Ebrietas NG+ için %28 + %12.6 vardı.

Bir de üçgen olanlar var: %27 + %10.9 silahına göre blunt veya thrust saldırı(nasıl Türkçeye çevirdiler bilmiyorum)

Blunt kafaya üstten vuran saldırıya, thrust ise silahın ucuyla düşmanı dürten saldırıya deniyor. Mesela Ludwig Kutsal Kılıcını iki elle tutarken R2 ye basarsanız thrust yapar. L2 ye basarsanız blunt yapar.

• Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim bilgiler için :)

• Emek işi harbiden. Ben zindandaki yharnam kraliçesine gidene kadar uğraşmaya değecek mi diye sorguluyordum kendi kendime Sen o cevherleri toplamaya en az 30 40 saat gömmüşsündür.

• Bazen gerçekten oyun oynamayı becerebiliyor muyum diye sorguluyorum şöyle videolar gördükçe. Bende bitirdim Bloodborne'u ama genelde tek yedim tek atamadım.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Fromsoft firması her oyunda bossları böyle madara etmemize izin veriyor.
    Yeterince oyun tecrübesi ve bilgisi ile herkes yapabilir bunları.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.