Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.360
Cevap
159
Favori
615.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardım için gelebilirim herhangi bir boss için. Seviyem 120 yada 150 civarlarında idi.(hatırlamıyorum) Oyunu bitirip NG+ yapmadım. Benim seviyemde yada daha aşağıda iseniz PSN'den ekleyin yardım edebilirim.

PSN ID:mtnei
  • kalin kan taşi parcasi en cok hangi mekanda vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amelgdala yamuğunun kafasina mi calismak gerek ? birde hangi rün ve cevher iyi gider buna karar veremedim

• hay bunun beyinsiz orumcegine yaa..nasil beceriyolar illaki bir sekilde sinir edicek oyun yapmayi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Kasım 2019; 12:8:19 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Şimşek kağıdı kullan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yardim isteyenler yetistim imdadiniza. Hangi level ve ng olursaniz olun istediginiz boss u kesebilirim hatta tek atarim icinden gecerim. Psn : V_O_K_K_I

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Yardim isteyenler yetistim imdadiniza. Hangi level ve ng olursaniz olun istediginiz boss u kesebilirim hatta tek atarim icinden gecerim. Psn : V_O_K_K_I
    Ng 7 kos un yetimindeyim biara gelde tek at hocam

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Ekle hocam beni ustte yazdim psn adresimi.aksam 16.00 dan sonra musait oluyorum.

• bi tek ondan yok elimde şansa bak..satilmiyorsa once onu bulalim bakalim..tşk..

• 2 defa denedik olmadi..şu havaya attigi şeyler yuzunden son bir iki vuruşluk cani kalmisken tamamlayamadik..

Yerdeki mesajlarda da yazdığı gibi ( Pes etme )

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafam karisti..bazi yerleri atladik sanirim,yhaargul gorunmez koy,sifa kilisesi altta mi ne bi yer varmis oraya cikmam.lazim yasak orman dan merdiven le..yukari katedral semtine cikmam gerek anahtar lazim onu bulmak icin yhaargul gorunmez koye gidiş nerde onu net bilmiyorum..acaba Rom denen salak orumcek oldurmek mi gerek illaki..kalin kan tasi lazim silahlar icin,boss lar zorlamaya basladi cunku..kalin kan tasi da gorunmez koy ve yukari katedral de varmis..oraya da hic girmemiş oldugumdan giris yolunu bulmam lazim..

ekle dostum beni yukardapsn adresimi yazdım yardım edeyim
  • benim evlat ile kafasiz orumcek sorunu cozmussunuz,ben beceremedim, dedim ki donanimdan ekledigim arkadasi cagirirsin onla yaparsiniz..cagirmis bu aksam,3 vuruşta halletti diyor

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    sizi de amygdala icin cagirsin oyleyse,

• benim evlat 9 yasinda, kafalar zehir gibi,bizim kafalar olmuş turşu gibi

yukari katedral anahtarini bulayim dedi bana,dolasirken yhaargul gorunmez koy giriste oyun bug oldu,demir çitlere takildi eleman ne ileri ne geri,oyuna gir cik devam et diyorsun yine ayni bug olan sekilde baslatiyor..etraftaki dangoz canavarlar da mal gibi bakip öldürmüyorlar..

kirk gün aklima gelmez,evlat 2 dk sonra gozupek avci isaretini kullanalim baba dedi..good idea goddd

Oluşturduğum topluluğa bir dolu mesaj gelmiş.
    Baktım bir kişi sürekli spam mesajı gibi "oynayalım" "yardım et" mesajı bırakmış. Hangi canavarda sorun oldu diye yazdım 2 dakikada geri mesaj geldi. Dedim hallederiz sıkıntı değil.
    Bu arada şifreli bağlantı kurduk,şifreyi geri silmeyi unutmayın yoksa normal çağırılarınıza gelen giden olmaz.

• okul tatile girdi ya basindaydi demek o anda.. silmemiştir sifreyi,ben bile bilmiyordum,tşk..

• yukari katedralde ki beyaz kafali tipler sezgi emiyor yaw,farkedene kadar sömürmüş 10 sezgiyi

• 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.