Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Levelin veya silah gücün yetersiz kalıyordur. Fazla zorlanacak bir kerata değil kendileri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 gundur uzak kaldim blood..bitmemis oyunlara sardim,ortaliktan kalksinlar diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Bir gün tam anlamıyla lanetin olacak ve diğer hiçbir oyuna "bitsin,yarım kalmasın" diye bile girmeye üşeneceksin.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda geçtim kosu baya rahatladım şuan

• berkshady B kullanıcısına yanıt
    Kos ilk bakışta çok zor gelse de, fight denize taşınır ve ikinci safhaya 15+ vial ile gelinirse çok problem olmuyor (NG için konuşuyorum). Tabii her durumda, çok hareketli olmanız gerekecek.

Ludwig, Kos'tan daha zor denebilir; ancak 3 adet NPC çağırma ve ucuz yöntem (Whirligig Saw + Beast Blood Pellet) imkanı olduğu için, uğraşmadan da geçilebilir.

Laurence'ta ise birçok kişi çok zorlanıyor ama ben, destek ve ucuz yöntem olmadan ilk denememde geçmiştim. Arenasına giderken orada bir boss olduğuna emin olmamama rağmen.
    Maria'yı da aynı şekilde ilk seferde geçtim. NG için, Kos ve Ludwig'e göre belirgin biçimde daha kolay geldiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Eylül 2019; 0:25:19 >
    Ben de bir süredir başka oyunlara sardım. Ama aklımın ucunda hala Bloodborne var

• 778 sayfa mesaj var bu nedir ya, PC'ye gelmiyecek mi bu oyun ya bizde oynayak
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    İleri bir zamanda belki.
    Bir ihtimal.
    Vs. vs.

• Evet sonunda bloodborne %100 olarak bitirdim bütün kupaları aldım sırada dark souls 3 var :)

• berkshady B kullanıcısına yanıt
    sniper elite 4 sardık,o bitince heralde blood devam ederiz..

• SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Ps now gibi bir sistem PC ye gelirse belki.

• dün tekrar açtim,amelygda mi neydi o havaya kaldirdi yine affet af buyur vs biseyler zirvaladi ,bi baktim kabus dershanesine yollamis kpss çalisman lazim dedi.. ordan unuttum bi yere ciktim bilmem ne sınırí me,orda ismi kirmizi olan bir avcı sanirim bulaşti..napiyoruz bu denyoyu oldurmek mi lazim ?

Online oyuncudur karşına çıkan.
    NPC'lerin isimleri kırmızı yazmıyor diye hatırlıyorum.

Ayrıca bahsettiğin yer Kabus Hududu sanırsam. Oyundaki PvP''nin aktif olduğu 2 noktadan 1'i.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Ayrıca bahsettiğin yer Kabus Hududu sanırsam. Oyundaki PvP''nin aktif olduğu 2 noktadan 1'i.
    yapma yaw,online oyuncu demek,evet kabus hududu galiba dedigim yer..ders binasindaki kapidan ciktim..ordan geriye donuste yok galiba..ileride bi yerde lamba varsa bakayim bulayim..edit:buldum,burnumuzun dibindeymiş

napiyoruz bu pvp olayinda,online oyuncu ile kapişinca bisey kazanip kaybediyormuyuz ?diger pvp yeri neresi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 9 Eylül 2019; 21:8:9 >
  • kabus hududunda iki tane isimsiz kirmizi bar çizgili tip bikac denemeden sonra indirdim onlari..onlar npc bence..onlardan bahsettim yukarida..sonra ilk defa online geldi,onda rakip bilmem ne yaziyodu,ilk defa online ile kapişmama rağmen baya bir terlettim elemani sanirim,indirdi beni sonunda ama alkış yapti

bir de bu kişisel hareketleri nasil yapiyoruz,alkis oturma reverans selamlama vs gibi..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 9 Eylül 2019; 22:9:27 >
    PvP olayı,kazanım olarak tüm SoulsBorne oyunlarının en "tırt" sistemine sahip. 2 düşman covenant, 1 tane yoldan çıkmış avcıları avlayan covenant,1 Co-op ve 2 tanede PvE covenantı var. Fazla detaylı bir olayları yok. En yararlı diyeceğimiz covenant Kraliçe diyebiliriz ki bana göre o da "boş".

PvP olayını tetikleyen unsur her iki mekanda da "Uğursuz Çan Çalan Kadın"nın olması. Oyunu "Online" açarsan bu bölgelerde,kadını öldürene kadar işgale açık durumda olursun. 1 kere öldürmen yeterli yada bölüm sonu canavarını alt etmen.

Bunların dışında 1 mekan daha mevcut. Ama buradaki kadınların tek görevi dünyanı başka oyunculara açmak değil.

Şimdilik bu kadar.

Kabus Hududu tasarım olarak beni cezbettiği için oyunun popüler olduğu,bahsettiğim mekanların oyuncu kaynadığı zamanlarda çok can aldım çokda süper kalite elemanlarla çarpıştım.

İnsan özlüyor bee..

• oyuna her zaman online giriyorum,hic offline girmedim..bu çan çalan kadin oralarda demek,onu indiragandi yapmak lazim diyosunuz ?

diger pvp mekandaki kadinlar fentaaazi duskunleri mi yoksa

Yok 2 mekan PvP olarak aktif demek istedim.
    Diğer mekan ise kadınların tek görevi dünyanı işgale açmak değil.

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.