Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendine güveniyorsan son kestiğin canavardan sonra aşağı atla.
    Bahsettiğim iteme para vermek istemiyorsan aklıma bu çözüm geldi.
    Ama yolda ölürsen karışmam ona göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunda gezdiginiz yerlerde bazen durup cevreye detaylara bakmak lazim,gercekte boyle mekanlar olsa ancak bu kadar guzel kopyalanirdi ..her yeni girdiginiz mekan heyecanlandiriyor..ilk kez gectiginiz yerlerde dolasirken kaybolma hissi uyandirmasi da guzel oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde PvP gireyim dedim, Japonlardan başka oynayan kalmamış.
    Antrenmansız olduğum için haliyle biraz kafamı ezdiler.
    NOT : Japonların çoğu Dlc'si çıktığından beri brokoli kafa ile PvP atar.
    Ve bir tane kötü oynayana denk gelmedim Arkana buildlerde.

• Cainhurst Vilebloods covenantında ilk 50'deyim halen.

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• Dark Souls 3 müthiş aktif , PvP olsun , Coop olsun.

Bu oyun ölmüş. Son bir Bloodtinge build yapayım dedim,canım çekti.

50 Bloodtinge üzeri Chikage çok acı oluyor. 3-4 vuruşa bir de hızlı zehir çakıyor. Hevesimizi Ludwigden, Ameliadan falan çıkardık ağız tadıyla bir PvP yapamadık.
  • FatherGascoigne F kullanıcısına yanıt
    Kastım derken build olarak mı yoksa şu meşhur Chikage'ye takılan,%0.01 düşme oranına sahip kan cevherlerini kastın ve oyuncu mu bulamadın?
    DipNOT - O taşlardan 2 tane düşürdüm ve 2sinde de negatif efektinden dolayı hiçbir işime yaramıyordu.

• Kana Susamış Canavar'dan sonra Pthumeru kök kadehini aldım.

False depth diye geçiyor internette , zorluğu seviye 5, şansa bağlı lootları seviye 1 , sandık içi yine seviye 5 zindanlar var sadece pthumeru kök ile yapılabiliyor. Oradan Kayıp Chikage , 3. seviye saat yönü metamorfoz , saat aksine metamorfoz ve göz rünleri aldım.

Akılsız örümcek Rom'a gitmeden önce tekerlekli sandalyedeki ihtiyar Wilhelmi öldürünce 2. seviye göz düşüyor. Sanırım yasak ormanda da ilk seviye vardı .

Edebimle ilerledim Fetid/Rotted/Cursed zindan yaptıktan sonra taş kovalamaya başladım. Bi tane zindan var kusana kadar elinde alevli kılıçlar taşıyan haykırarak koşan bir deli ve tombalak watcher ları viscerallayıp durdum.

Negatifi stamina maliyeti artırmak olanlar en az zararlı en iyi lanetli taşlar.Eileen den düşen avcıların avcısı rünü takılırsa sıfırlanıyor o eksi de zaten.

Kayıp Chikage nin son slotu kan hasarı veren cevherler için. Evelyn le chikage için %31,5 kan hasarı cevheri aradım bolca da .

Tüm bunları yaparken hikayede Gehrman'a kadar geldim kaldım. DLC'de de kos yetimi kaldı sadece.

Artık level mi fazla kaçtı nedir (150 civarı 50 bloodtinge ile) birkaç kez mensis kabusunda invade oldum birilerinin oyununa,tepeden kaçan koca beyin halletti milleti.

Tüm kasmanın enerjisi kos yetimine patladı :D

Ng+ dayım şimdi saçma komik gidiyor. 1000 e yakın vuruyor chikage , 3 vuruşta bir hızlı zehir de girdi mi eriyor bosslar.

Sen anladığım kadarıyla Chikage'ye 2 tane %27'lik normal atak 1 tanede %31'lik kan saldırısı cevheri takıyorsun öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 24 Ağustos 2019; 18:21:1 >
  • 2 yıl oldu witcher'ı bitirdikten sonra bir hevesle almıştım ama hiç sarmamıştı beni bir kaç saat oynayıp açmadım daha sonra.Çok iyi oyun olmasa bu kadar sayfa yorumda olmazdı.biraz oynayıp dünyasına girmek lazım sanırım.
  • erhan911 kullanıcısına yanıt
    birkac saatte anlamakla geciyor zaten oyun.. karakter yolda yurumeyi bile beceremiyor zaten ilk zamanlar

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. witcherdan hemen sonra başlayınca karakterin hareketleri,oyunun yapısı,karanlık atmosferi falan hoşuma gitmemişti.o zaman başlasam iyi olur.
    Bende tam tersi BB'den sonra Witcher'a başlamıştım. Aşırı hantal gelmişti oynanış. Uzun bir süre alışamamıştım.

• Ps4 ün bence tartışmasız en iyi oyunu. Hatta bana göre oyundan ziyade sanat eseri. F.Software ve Hidetaka Miyazaki ye sonsuz teşekkürler.

@melkor23 eline emeğine sağlık hocam. Tüm bilgi, birikim ve paylaşımın için kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
    Dostum defalarca alıp, az biraz oynayıp sattığım bir oyun. Sonra bir gün plus ücretsiz verinceyi tekrar denedim ve aylarca başından kalkamadım. Biraz şans tanırsanız tiryakisi oluyorsunuz.

• Aynen , zaten sadece transformed haliyle kullanıyorum, L1 - hedef ölene kadar R1 - L1 , L1- R2 yi doldur vur - L1 şeklinde gidiyor.

Moon presence canı 1 e indirdiğinde elinde chikage olması ölüm demek yalnız. Ona mecbur eski usül bastonla daldım.
  • Ng++ iken dlc yi alıp oynamayın :) işkence resmen ilk bossu bile geçemiyorum, oyuna en baştan başlayayım diyorum ama o kadar eşya araştırması, zindanlar falan da tekrar oynanmaz.

• Beyler ben ng+ da oynuyorum şuan ama hala adam akıllı kan cevheri bulamadım nerden kasabilirim yardımcı olur musunuz

Öyleyse bahsettiğim taş o değil hocam.
    Bu bahsettiğim taş Wiki'sinde bile görünmüyor.
    3 tane "Saf" Kan Saldırısı artar taşı taktığını düşün ki bir tanesi %31 diğer 2 tanesi %27. Yani hiç "Fiziksel Saldırı Artar" kullanmadan PvP'de tek vuruşta 1400-1500 hasar verenler gördüm Youtube'da.

• berkshady B kullanıcısına yanıt
    Zindanlarda tabikide.

• Off shape taşlar o,aşırı nadir.

Radyaller normalde fizikseldir hep , çok nadir kan hasarı ekleyen çıkıyor.

Üçgenler de ekseriyetle fiziksel oluyor , kan falan çok nadir çıkar.

Ama oyunda bilerek bırakılmış bir bug mıdır nedir , fiziksel ekleyen taşlar kan hasarını da artırıyor aynı oranda.

%31-%27 farkı için o kadar eziyet çekmeye değmez.

50 Blt ile R2 basılı tutup 1000 vurdum. 99 a çeksen 1400 de olur herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.