Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var o zamanda çok kolay oluyor. (ilk bölge için coop zor çünkü her zil çağırışı 1 sezgi puanı)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Var o zamanda çok kolay oluyor. (ilk bölge için coop zor çünkü her zil çağırışı 1 sezgi puanı)
    cevrimici ile cevrimdisi oyun soruyor en basta,yardim icin online baska oyuncu cagirmak icin cevrimici olmak gerek sanirim..diger cevrimdisi oyun story mode gibi birsey sadece heralde ?

çan denen şey nerede,yardima cagirmak icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Cevrimdisi modda tek basiniza ilerliyorsunuz.tabi bazi bosslarda npc cagirabiliyorsunuz.
    Cani biraz ilerleyince oyun size veriyor hocam.o zaman kullanip cagirabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 22 Haziran 2019; 13:49:59 >
  • bende diyorum bu uyuntu gibi yatan mallar neden 1.5 vurusta olurken 3 vurusta oluyolar,meger elimdeki baltazarin tamire ihtiyaci varmis.. Allah tan oyun turkce,tom clancys the division cozene kadar aylar gecmisti taş bebek banu alkan a gidip birazda dayaniklilik kil tuy artirdim..kan yankisi bir miktar toplayip fazla belami aramadan tamir takim taklavat atolye iyiymiş boyle,aksam ustu sinir etmisti laa ne gebermiyyy bu meretler diye birakmistim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 23 Haziran 2019; 1:15:48 >

• Arkadaşlar nereye soracağımı bilmiyorum bu konuya yazayım dedim. From Software Bloodborne veya Dark Souls kalitesinde souls oyunu çıkarmayacak mı bir daha ya Bloodborne 2 tahminen ne zaman çıkar. Dark souls 3 ile seriyi tamamladı diye biliyorum ama, muhakkak dark souls devam etmeli böyle bir şey varken elde nasıl devam ettirmezler acaba konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Bu konuda tam bir bilgi sahibi birisinin olduğunu sanmıyorum Miyazaki'den başkasının.
    Bu oyunların devamı şimdilik firmanın elinde kötü günler için tuttuğu bir koz gibi düşünüyorum.
    Çünkü günümüzde ardı ardına 2 hata kaldırmıyor bu tarz devamlı üretip başarılı olmaya iten çarkların içindeki oluşumlar.

Miyazaki'nin Dark Souls üçlemesinin 3. oyunun son DLC'si ile sona erdiğini birçok yerde okudum ki aynısını Bloodborne için de zikretmişti. Bundan birkaç sene önce 3 yeni planlarının olduğunu okumuştum. 2 tanesi gün yüzene çıktı hatta Sekiro çıkalı üzerinden zaman bile geçti. Diğeri yeni duyurulan Elden Ring.

Diğer oyunun ne olduğunu ileride muhakkak göreceğiz.

• Sizin cevaptan sonra Elden Ringi araştırdım biraz be heyecan yarattı bende hocam umuyorum souls serisinin tadını verir. Sekironun souls oyunlarındaki tadı verdiğini düşünmüyorum harita shortcutları olsun item keşfi olsun, silah çeşitliliği olsun eksik kaldı bence.

• Geçen gün bir belge vardı. Sony'nin ekonomik durumu gösteren vb. Orada bloodborne 3 milyon satmış görünüyordu. Bu satış rakamı oyun her ne kadar iyi olsa da başarısız gibi duruyor. Psn+ ile çok erken verilmesinin bir nedeni de bu olabilir.

• bozcan kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 3 milyon az bir rakam ama bana göre en büyük nedeni Dark Souls 3'ün Bloodborne'dan 1-1.5 sene sonra acele bir şekilde çıkması.
    Oyun popülerliğini korurken böyle bir hamle yapılması Bloodborne'un Online'ında keyifli vakit geçiren beni bile bir müddet uzaklaştırdı.
    Tabi oyunu o sürede edinmemiş kitle Bloodborne yerine serinin devam ve son oyununu almayı tercih etti.

• Oyunun atmosferi harika ama aşırı zor oyun ve aynı şeyleri tekrarlamaya sevmiyorum. Dark Souls benzeri olmasa benim için efsane bir oyun olabilirdi.

• Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Hocam şans ver oyuna kesinlikle ahım şahım bir zorluğu yok elini alıştırmaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Oyunun atmosferi harika ama aşırı zor oyun ve aynı şeyleri tekrarlamaya sevmiyorum. Dark Souls benzeri olmasa benim için efsane bir oyun olabilirdi.
    bizde ilk bolumdeyiz,mesela bikaç dangalak arasinda kalip mortoyu cektiniz diyelim,tekrar lambaya dondugunde bikac saniye once biçtigin dangalaklarin yine ayni pozisyonda karsina cikmalari biraz ezber olmuş..halbuki belli bir süre konabilirdi bazi oyunlardaki gibi veya pesime takip goturdugum yerde olabilirler mesela o dangalak tipler..veya farkli noktalarda olabilirlerdi..noktasi virgulune tekrar ayni olmamasi daha guzel olurdu bence..

• Ben aşırı zorluk sevmediğim için metroidvania bile oynamıyorum. Örnek olarak Ori and the Blind Forest'i ve Guacamelee serisini platform sevmeme rağmen, aşırı zorluğu yüzünden oynamadım.

Ekleme : Bloodborne'un atmosferine hayranım orası ayrı, legacy of kain'in dediği gibi yaratıkların durmadan doğmaları sıkıcı olabilir. Tekrar etmeyi sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 25 Haziran 2019; 22:36:22 >
    Hocam ne diyim o zaman kötüymüş huyunuz :))

Sadece keyif için oynuyorum. Ayrıca kronik depresyon hastasıyım. Kendimi strese sokmak, en son isteyeceğim şey ki, daha bir sürü hastalığım var. Hayat zaten benim için zorlu 29 yaşında 6 tane ilaç kullanıyorum. Birde Bloodborne oynarsam, intihar sebebi olur

souls tarzı oyunlar yapısı gereği psikoloji bozabilir. Bağımlılık yapıcı tarzda bir oyundur bloodborne. Başarısız olduğunuzda sizi tekrar denemeye zorlar ve başarana kadar devam edersiniz. Devam etmeseniz bile geçemediğiniz bölüm beyninizin bir köşesine yerleşir. O yüzden bloodborne dahil diğer souls tarzı oyun oynamak için SABIRLI olmalısınız. Eğer sabırlı olmayı başarırsanız bir yerden sonra oyun su gibi akacaktır. En çok zorlandığınız yerde pes etmeyin aksine sabredip denemeye devam edip orası iplerin kopacağı noktadır. Alıştıktan sonra oyun su gibi akacak emin olabilirsiniz.
    dark souls 4 ve bloodborne 2 çıkmayacak.yeni çıkacak olan elden ring from software'ın söylemine göre bugüne kadar yapılmış en iyi souls tarzı oyun olacakmış
  • habiskan ephialtes H kullanıcısına yanıt
    Gameplay görseydik keşke eğer öyle olacaksa ilk defa bir oyuna önsipariş veririm. Ama son yapılmış sekiro korkutuyor beni silah çeşitliliği bakımından dark souls gibi olsun isterim.

• habiskan ephialtes H kullanıcısına yanıt
    Kronik depresyon hastasıyım hocam

Kaç kardeşim! Durma buralarda. :))

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.