Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
159
Favori
616.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlışım yoksa Yharnam kraliçesinden sonraki zindanlardan biri bu. Eğer doğruysam o zindana gitme ölüm gibi çok uzun ve aşırı zor boss savaşları var. Coop veya platin için istemiyorsanız sıfırdan karakter açıp almak çok daha rahat o silahı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Yanlışım yoksa Yharnam kraliçesinden sonraki zindanlardan biri bu. Eğer doğruysam o zindana gitme ölüm gibi çok uzun ve aşırı zor boss savaşları var. Coop veya platin için istemiyorsanız sıfırdan karakter açıp almak çok daha rahat o silahı.
    Hocam inan o dedigin daha zor kilici alcaz her sey gitcek. O ain i yapamiyom bi yapabiksem sages hair le bilgenin saci ayni seymi ondan istiyor soguk kan cigi mi ne iatiyor 4 tane gecen aldim ben liateden bakiyim bakiyom yok.
  • Ben zindanlara başlamayı düşünüyorum. Levelim 105. Ama hiç bilgim yok zindanlar hakkında. Eşyaları nerden düşer, zindanlara nasıl girilir, ilk hangisine girmek gerekir rehber tarzı birşey var mıdır? yada yardım edecek kimse?
  • Selam arkadaşlar, halen keyfi olarak 120 level civarında zindanları geziyorum. Rank 20 taşlardır vs. keyfi farm yapıyorum. Oynamak isteyen arkadaşlar psn yazmanız yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler en iyi kan şişesini nerede farm yapabilirim ?

• Beyler örümcek Rom bossu için taktik lazım ya 50 kere denemişimdir geçemedim çağrı çanı çalmaktan sezgim de kalmadı hiç taktik lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Beyler en iyi kan şişesini nerede farm yapabilirim ?
    mekanın adını hatırlamıyorum merkez katedral sanırım ama ellerinde zopalu adamların, devlerin fink attığı yerde 2 seferde 30 40 civarı kan şişesi yapıyorum ben.
  • Beyler bana Akılsız Örümcek Rom bossunda yardım edebilecek var mı ya?
  • 190. Seviyedeyim özellikle lanetli zindanlarda sıkıntı çekiyorum tek başına bitirilecek gibi değil. Bana bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• Yardım isteyen olursa pm atabilir. Oyunun saveini alıp bir kaç gün sonra sileceğim cihazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 18 Ekim 2018; 22:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler örümcek Rom bossu için taktik lazım ya 50 kere denemişimdir geçemedim çağrı çanı çalmaktan sezgim de kalmadı hiç taktik lazım?
    Yıldırıma karşı zaafı var silahına sür bir de canavar tableti kullan.
    İlk başlangıçta yanında örümcek yok ise bir küçük vuruş sonra 1 şarj atak yap biraz daha bekle 2. şarj atağı saydamken denk getir.
    Çevresindeki küçük örümcekleri temizle ilk etapta (örümceklerin zaafı arkadan vuruş) sonra şarj atak tekrar.
    Son etapta vur kaç yap ve sürekli etrafında dön.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Yıldırıma karşı zaafı var silahına sür bir de canavar tableti kullan.
    İlk başlangıçta yanında örümcek yok ise bir küçük vuruş sonra 1 şarj atak yap biraz daha bekle 2. şarj atağı saydamken denk getir.
    Çevresindeki küçük örümcekleri temizle ilk etapta (örümceklerin zaafı arkadan vuruş) sonra şarj atak tekrar.
    Son etapta vur kaç yap ve sürekli etrafında dön.

Alıntıları Göster
    Ateşe karşı daha zaaflı Rom.
  • Olabilir hocam ben ateşle kesemedim yıldırım+canavar tabletiyle anca kesebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Ateşe karşı daha zaaflı Rom.

Alıntıları Göster
    oyunu bırakma aşamasına getirdi namussuz yaratık :D :D
  • Önce çevresinde biriken küçük örümcekleri temizleyin. Sonra tek kaldığında silahınıza ateş kağıdı basın ve canavar kanı tableti kullanın. Canavar kanı tabletinin barını doldurmak içinse romun kafasına vurun bar dolduğunda yanına geçip kesmeye başlayın. Bir kaç darbede kesersiniz bu şekilde.
  • quote:

Önce çevresinde biriken küçük örümcekleri temizleyin. Sonra tek kaldığında silahınıza ateş kağıdı basın ve canavar kanı tableti kullanın. Canavar kanı tabletinin barını doldurmak içinse romun kafasına vurun bar dolduğunda yanına geçip kesmeye başlayın. Bir kaç darbede kesersiniz bu şekilde.
    hocam hani bir yerde bizi bir örümcek alıyor derslik gibi bir yere geliyor sanırım o dlc onu ne zaman oynayayım?
  • Orası ders binası DLC değil. Amygdala'nın olduğu opsiyonel bölüme gidiyor. Oyunun sonundan öncede gidebilirsiniz.
  • quote:

Orası ders binası DLC değil. Amygdala'nın olduğu opsiyonel bölüme gidiyor. Oyunun sonundan öncede gidebilirsiniz.
    şimdi yapmayayım mı o zaman? birde ben level aldıkça düşmanlar güçlenir mi?
  • Gerek yok süt anneyi kestikten sonra gidersiniz. Hem o aşamada leveliniz yüksek olacağı için Amygdala sizi zorlamamış olur. Kabus Hududu sıkıntılı bi bölge zira. Level atladıkça düşmanlarınız güçlenmez . Düşmanlar NG+ seviyenize göre güçlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 20 Ekim 2018; 15:49:0 >
  • quote:

Gerek yok süt anneyi kestikten sonra gidersiniz. Hem o aşamada leveliniz yüksek olacağı için Amygdala sizi zorlamamış olur. Kabus Hududu sıkıntılı bi bölge zira. Level atladıkça düşmanlarınız güçlenmez . Düşmanlar NG+ seviyenize göre güçlenir.
    teşekkür ederim üstadım cevaplarınız için
  • 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.