Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
159
Favori
616.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna geçen kış arkadaş zoruyla başladım.Şuan bağımlısı oldum.oyunla ilgili hergün yeni birşey öğreniyorum.benki kaç yıllık oyuncuyum ve rpg lerden nefret ederdim.bu yaşta hergün saatlerce oynuyorum :D

platinlememe sadece 2 kupa kaldı.zindanlara girmem gerek.ama acelesi yok yavaş yavaş ng+ yapıyorum.

sonrada pvp de millete salça olurum biraz :P
  • Yardım edebilirim ? 1 hafta kadar vaktim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Yardım edebilirim ? 1 hafta kadar vaktim var
    zindanlar konusunda yardım ederseniz sevinirim hocam. pm den psn id nizi yazarsanız ekliyeyim hemen.
  • Beyler tam 8 ay sürdü ama sonunda oyuna sardım. Normalde souls oyunlarını sevmem pek ama bu oyun baya güzel, bunda atmosferin etkisi baya büyük. Ne zaman oyundan sıkıldıysam ya da bi boss sinir ettiyse 2-3 ay ara verdim, en son geçen hafta tekrar başladım Old Yharnam girişinden, şu an son 2 chalice zindanı (Defiled Chalice ve Great Pthumeru Ihyll Chalice) kaldı platin için. Son boss'a geldiğimde bıraktım NG+ hemen geçmesin diye DLC'ye öyle başladım o da bitmek üzere zaten. Hem ana oyunda hemde DLC'de son bosslar kaldı.

İlk başta kararsızdım, ana oyun yeter diyordum ama GOTY sürümünü alarak o kadar iyi etmişim ki anlatamam. DLC kesinlikle hem bosslar hemde yeni silahlar ile efsane iyi olmuş.

• Yardım isteyen olursa pm atabilir
    360 levelim oyunda herşeyi yaptım.
    Genelde denk geldiğim yabancı oyunculara gidiyorum ara sıra.
  • Hem platini hemde DLC'yi %100 yaptım. Şimdi de NG+ geçtim lvl 130 civarı. Fakat en çok şaşırdığım oyun içi yardım bulmak inanılmaz hızlı. Hemde alâkasız saatlerde bile dakika sürmüyor birisini bulmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraltun

Hem platini hemde DLC'yi %100 yaptım. Şimdi de NG+ geçtim lvl 130 civarı. Fakat en çok şaşırdığım oyun içi yardım bulmak inanılmaz hızlı. Hemde alâkasız saatlerde bile dakika sürmüyor birisini bulmak.
    Oyun içi yardım bulmanın bir sınırı falan var mı? istediğimiz zaman, istediğimiz kadar yardım alabiliyor muyuz?
  • Bu oyunun tekrar Plus ile verilme ihtimali var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyuna yeni başladım aşırı zor ama bir o kadar zevkli
    çevrimiçi mi çevrimdışı mı oynamak mantıklı onu tam kavrayamadım. bir de kayıt noktalarını nasıl bulucaz anlayamadım sanırım oralara gelemedim 'öldün' yazısını görmekten :)
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Yardım çağrısı Sezgi (Insight) puanı kullanıyor, oyun boyunca da puan sorunu pek olmuyor. Zaten gelenlerin hepsi hangi boss olduğunu bildikleri için 1-2 kerede bitiyor iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu oyunun tekrar Plus ile verilme ihtimali var mı?
    Sanmam ama kutulusunu 40-50 TL'ye bulabilirsiniz sarı sitede felan pahalı değil zaten.Bana göre neslin en iyisi hatta son zamanların en iyisi bu oyun.alın oynayın mahrum kalmayın böyle bi oyundan.
  • Arkadaşlar selam

Yharnam queeni öldürüp kadeh zindanlarında platin 🏆 almayı kasıyordum, fakat öldürünce altın trophy 🏆 verdi

Tekrar yardımsız öldürsem platini alabilirmiyim

• Ben yharnam queen kendi başına platinum trophy sanıyordum

Teşekkür ederim 👍

• EN son Ludwig te takılıp oyunu silmiştim ama tekrar canım çekti yükleyip baştan başlıyım bari.
  • Bu oyun yüzünden artık hiçbir oyundan zevk alamıyorum. Adamlar 100 yılın oyununu yapmışlar bana göre..
    Epey ara verdim tekrar dönüp baştan bitirmeyi düşünüyorum :)
    Bu arada platin temam aylardır gelmedi. Son zamanlarda platinleyip teması gelen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunun senaryosunu psn olmadan arkadasimla co-op oynayabilir miyiz?

• sedatss kullanıcısına yanıt
    Hayır oynayamazsın

• Selam arkadaşlar,

Blades of mercy almak için karga burunlu arkadaşı öldürmek gerekiyor sanırım. Kanalizasyondaki gizli yola gidiyorum (her zaman olması gereken yere) ancak orada bulamıyorum. Bu arkadaş nerededir?

Bir sitede gascoigne'i öldürdükten sonra oraya gitmemiz gerektiği söylenmiş ancak ben daha geç gittim. Tam hatırlamıyorum ne zaman olduğunu. Bulamıyorum, yardım edebilir misiniz?
  • Konu ölmüş müdür acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotNeeD -- 25 Eylül 2018; 10:36:23 >
  • Bacanaktan bloodborne alıp deniyeyim dedim ama supersampling açık olmasına rağmen gerçekten anti alasing a sı yok oyunda, bu konuda takıntılıyımdırda texture kötü olsun ama çiziksiz olsun, oyun iyide bu yüzden oynayasım gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.