Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (747. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.360
Cevap
159
Favori
615.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben seni diğer arkadaşla karıştırmışım sen werewolflarla uğraşan arkadaştın. Sevindim cleric beast düşük seviyede zorlayıcı olabiliyor sabırlı ol heyecanlanma ve parrylemeye çalış. Bu oyunda ateşli silah hasar vermek için değil parry için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Ben seni diğer arkadaşla karıştırmışım sen werewolflarla uğraşan arkadaştın. Sevindim cleric beast düşük seviyede zorlayıcı olabiliyor sabırlı ol heyecanlanma ve parrylemeye çalış. Bu oyunda ateşli silah hasar vermek için değil parry için.
    3. deneyişimde kestim bosssu :)) elleri titreten bir gerginlik veriyor ama dodge+attack ile sabirla yavas yavas indirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Oyuna yeni başladım. Nioh oynamış olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bu oyunda Ki pulse tarzı bir enerjiyi geri kazanma yöntemi var mıdır? Ve Onmyo Magic olayının bu oyunda karşılığı nedir? Sloth talisman gibi düşmanı yavaşlatan büyüler vardır tahmin ediyorum..
  • Arkadaslar herkese iyi oyunlar. Daha önceleri yüce varlıgın bilgeliği eşyasını kullandıgımda (İlk kez kullandıgım an için söylüyorum) elimde toplam 8 kadar bu eşyadan vardı ve her deneyişimde tam olarak 50 sezgi puanı veriyodu. Silahların neredeyse yarısını bu sayede +10 a kadar çıkarmıstım. şimdi ise denediğimde 2 sezgi puanı veriyor ve oluruda buymus. Merak ettiğim benim durumuma düşen oldu mu yoksa oyunun bi anlık hatası benim işime mi yaradı dersiniz? Açıkcası ilk deneyişimde 50 sezgi puanı alınca şimdi haliyle hayal kırıklığı yasıyorum. Buna benzer bi olay yaşayan var mı aranızda? Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manga261

Arkadaslar herkese iyi oyunlar. Daha önceleri yüce varlıgın bilgeliği eşyasını kullandıgımda (İlk kez kullandıgım an için söylüyorum) elimde toplam 8 kadar bu eşyadan vardı ve her deneyişimde tam olarak 50 sezgi puanı veriyodu. Silahların neredeyse yarısını bu sayede +10 a kadar çıkarmıstım. şimdi ise denediğimde 2 sezgi puanı veriyor ve oluruda buymus. Merak ettiğim benim durumuma düşen oldu mu yoksa oyunun bi anlık hatası benim işime mi yaradı dersiniz? Açıkcası ilk deneyişimde 50 sezgi puanı alınca şimdi haliyle hayal kırıklığı yasıyorum. Buna benzer bi olay yaşayan var mı aranızda? Teşekkürler şimdiden
    ilk defa duydum hocam. oyunda normalde 50 sezgi veren bir item bulunmuyor.

• Oyunda yanlislikla 3 gobek bagini da tukettim. 3 farkli sonu ng yapmadan gormemin baska bir yolu yok mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Oyunda yanlislikla 3 gobek bagini da tukettim. 3 farkli sonu ng yapmadan gormemin baska bir yolu yok mudur?
    eski bir save var ise ona dön. değilse ng :)

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok ya. Cok buyuk hata yaptm. Normalde yemeden once flasha yedekledim. Sonra run ayari falan yaptim. Tabi o arada gobek baglarini da yedim. Bi daha yedekleyimde runlerle ugrasmayim dedim :( ng cok zorlar mi 105 levelim

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    bir tık daha zorlar. dlc'yi de yapacaksan, o daha çok zorlar.

Dlc yi gobek bagi yedigim saveden bitiririm. Neyse artik rushlar ana bosslari oldururum ya da 3. Sonu almayiz napalim. Son olarak internetten uygun save dosyasi indirsek olmaz degil mi ? Her save o hesaba ozel diye biliyorum.

• quote:

Dlc yi gobek bagi yedigim saveden bitiririm. Neyse artik rushlar ana bosslari oldururum ya da 3. Sonu almayiz napalim. Son olarak internetten uygun save dosyasi indirsek olmaz degil mi ? Her save o hesaba ozel diye biliyorum.
    malesef. doğru biliyorsun

Anladim hocam sagolun. Kafama takildi simdi. 3 gobek bagini da yedim simdi ben. Ng yaptigimda o gobek baglari sifirlanacak degil mi ? Yememis sayilcam yani.

• quote:

Anladim hocam sagolun. Kafama takildi simdi. 3 gobek bagini da yedim simdi ben. Ng yaptigimda o gobek baglari sifirlanacak degil mi ? Yememis sayilcam yani.
    aynen. baştan toplayacaksın.

Tamamdir hocam. Zaten toplamama gerek kalmadi. Toplanmamis yani yemedigim son lazim platin icin :) ng yapariz artik dlc bitirince.

Eyvallah hocam. Dediğim gibi şaşılacak olay. Silahları o sayede fulledim nerdeyse yarısını. Peki kalın kan taşı farmlamak için zindanlara aynı kod üzerinden silip tekrar yüklediğimizde süreklilikte herhangi bi sıkıntı olur mu acaba?

• Arkadaşlar benim eksik kupalarda tüm avcı silahları, tüm avcı aletleri ve dlc de tüm eski avcı silahları kupaları kaldı bunlarda hangilerinin eksik olduğunu nerden öğrenebilirim oyunda tüm avcıları kesmiştim gitmediğim yerler mi kaldı acaba diye düşünüyorum :(
  • envanterindeki silahlarla herhangi bir bloodborne trophy guidedaki silahları karşılaştır. Oradan tesip et.

avcı silahları :https://www.playstationtrophies.org/game/bloodborne/trophy/108123-Hunter-s-Essence.html

avcı aletleri :https://www.playstationtrophies.org/game/bloodborne/trophy/108124-Hunter-s-Craft.html

eski avcı silahları :https://www.playstationtrophies.org/game/bloodborne/trophy/127445-Old-Hunter-s-Essence.html

@bkblt85
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkblt85

Arkadaşlar benim eksik kupalarda tüm avcı silahları, tüm avcı aletleri ve dlc de tüm eski avcı silahları kupaları kaldı bunlarda hangilerinin eksik olduğunu nerden öğrenebilirim oyunda tüm avcıları kesmiştim gitmediğim yerler mi kaldı acaba diye düşünüyorum :(
    Zindanlara da girmeniz gerekiyor.

• Çok teşekkürler arkadaşlar

@GMIM @nopnog
  • Arkadaşlar oyunda yön nasıl bulabilirim ? En son Hemwick cadısının olduğu bölgeyi açtım. Onun dışında yharnam'da çoğu bölge açık. Hipojen cezaevi de açık olan yerlerden biri. Lakin nereye gideceğimi çözemiyorum ortada kaldım resmen.
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.