Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.360
Cevap
159
Favori
615.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cella

Evet hocam o. Alfred'i çağırdım ama boss bizi mahvetti.

Alıntıları Göster
    Hocam zorlayıcı bir boss ama imkansız değil. Mahyoş Kan Kokteyili taktiğini denediniz mi? Denemenize rağmen kesemediyseniz yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Hocam zorlayıcı bir boss ama imkansız değil. Mahyoş Kan Kokteyili taktiğini denediniz mi? Denemenize rağmen kesemediyseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntıları Göster
    Yok hocam denemedim. Bugün "yakamoz40" ile keseceğiz akşam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

Yok hocam denemedim. Bugün "yakamoz40" ile keseceğiz akşam :)

Alıntıları Göster
    Hocam ilk oynayışınızda yardım alarak boss'ları kesmenizi tavsiye etmiyorum kendiniz çıkarın zevkini. Size önerim arkadaş ile kesmeden önce o canavar kan kokusuna dayanamıyor. Mayhoş kan kokteylleri ile gidin o boss'a. Boss size doğru gelmeden hemen önce sağa sola atın o mayhoş kan kokteyllerini. Canavar oraya doğru yönelecek zaten o onunla meşgul iken dikkatli bir şekilde rahat rahat saldırabilirsiniz. Böyle böyle canını yarıdan daha aza indirebilirsiniz. Sonrası ise tamamen sizin dodge yeteneklerinize kalıyor. Bu dediklerimi tek başınıza yapar dodge konusunda ustalaşırsanız kalan boss'larda çok rahat edersiniz.
  • Merhaba elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım kullanıcı adım “yakamoz40” eklerseniz.

Bazen blodborne players topluluğu var oradan yardım istiyorum yabancı oyunculardan adamlar gerçekten hemen geliyorlar tamamen ustalaşmışlar

Biz Türk oyuncularda birbirimize elimizden geleni sonuna kadar yapacağız elbette

Bazi tavsiyelerim var oynayanlara

Farm yaparak hiç level atlamadan

600 kan şişesi

600 mermi

30 ateş kağıdı

30 şimşek kağıdını bi kenara stoklayın savaşırken çok rahat ediyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun ek paketini oynuyorum şimdiye kadar lanetli Ludwig, yaşayan başarısızlıklar ve lady maria boss larını kestim şuan balıkçı köyündeyim. Bundan sonra kaç tane boss kaldı ve kaç tane bölge kaldı? İlk sayfadaki rehberde ana oyunla ilgili bilgiler var ama ek paketle ilgili hiç bir bilgi yok keşke ek paket içinde bölge ve boss ların rehberi olsaymış :( Youtube da spoiler yememek için oyunun tam çözümlerini izlemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Hocam ilk oynayışınızda yardım alarak boss'ları kesmenizi tavsiye etmiyorum kendiniz çıkarın zevkini. Size önerim arkadaş ile kesmeden önce o canavar kan kokusuna dayanamıyor. Mayhoş kan kokteylleri ile gidin o boss'a. Boss size doğru gelmeden hemen önce sağa sola atın o mayhoş kan kokteyllerini. Canavar oraya doğru yönelecek zaten o onunla meşgul iken dikkatli bir şekilde rahat rahat saldırabilirsiniz. Böyle böyle canını yarıdan daha aza indirebilirsiniz. Sonrası ise tamamen sizin dodge yeteneklerinize kalıyor. Bu dediklerimi tek başınıza yapar dodge konusunda ustalaşırsanız kalan boss'larda çok rahat edersiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam haklısınız ancak benim zamanım cok kısıtlı akşam 9-10'dan sonra oynuyorum 11 aylık bebek var. Ne yazık ki çok vaktim olmuyor taktik, strateji düşünmeye:)
  • Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaArkadaşlar arkadaşım beni çağırdığında onun dünyasına düşman olarak gidiyorum bunun sebebi nedir doğru zilleri çaldık ikimizdede avcı rünü var yozlaşma falan yok ama nedense düşman olarak gidiyorum oda aynı şekilde düşman olarak geliyor bunun nedeni nedir? daha öncede bikaç kere oldu ama sonra olmadı şimdi tekrar başladı
  • muratcao123 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın oyundaki npc lerden birini öldürmüştür muhtemelen. Avcı rününü taktığın için de onunla düşman oluyorsunuz otomatik olarak. Hatırlarsan karga kıyafetli npc oyundaki deliren avcıları (gascoigne, henryk vs...) öldürmeyi kendine görev edinmişti. Avcı rününü çıkarıp öyle buluşmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 23 Haziran 2018; 22:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Arkadaşın oyundaki npc lerden birini öldürmüştür muhtemelen. Avcı rününü taktığın için de onunla düşman oluyorsunuz otomatik olarak. Hatırlarsan karga kıyafetli npc oyundaki deliren avcıları (gascoigne, henryk vs...) öldürmeyi kendine görev edinmişti. Avcı rününü çıkarıp öyle buluşmanız lazım.
    O karga kıyafetli herifin görevini yapıp mercy of blades'i almak istiyorum. İlk gözüktüğü yerde zamanında konuşmuştum onunla. Şimdi katedralde konuşmam gerekiyormuş. Oyunda epey ilerledim opsiyonel bossları hep kestim sadece son boss kaldı. Katedralde açılması gereken kapıları da açtım ama karga kıyafetli npc bir türlü çıkmıyor.Çıkmamasının nedeni oyunda çok ilerlemem mi?
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Evet, belli bir noktadan sonra görev zinciri iptal oluyor. Örümcek rom bossunu öldürdükten sonraydı galiba. Bir daha gözükmüyordu. Zaten o boss u öldürdükten sonra oyunda bir çok şeyin geri dönüşü olmuyor. Baya bir şeyi etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 24 Haziran 2018; 10:24:38 >
  • quote:

Evet, belli bir noktadan sonra görev zinciri iptal oluyor. Örümcek rom bossunu öldürdükten sonraydı galiba. Bir daha gözükmüyordu. Zaten o boss u öldürdükten sonra oyunda bir çok şeyin geri dönüşü olmuyor. Baya bir şeyi etkiliyor.
    Bu bıçağı almanın başka yolu yok mu?
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Büyük katedralde "Amelia" bossunu kestiğiniz yerde büyük bir kapı var oraya bir bakın hocam. Eğer sizin görev zinciri iptal olmadıysa, Karga avcı en son orada yerde yaralı olarak yatarken görülüyor. Kapıdan girip merdivenleri çıkınca boss bölgesinde düşman avcı var. Onu öldürüp karga avcı ile konuşun. "Karga avcı rozeti" ve "Avcı rünü" eşyalarını verecek. Eğer görev zinciri iptal olmuşsa orada gözükmez zaten. Ng ye geçip direk kavga avcıyı öldürüp rozeti alabilirsiniz veya Zindanlarda aynı silahın farklı versiyonları var orada da arayabilirsiniz silahı.

Ek olarak bir de "Oedon mezarı" bölgesine bir bakın. Eğer görev zincirinde Avcı Henryk, karga avcıyı öldürdü ise rozet oedon mezarı bölgesinde de olabilir.
    https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Blade+of+Mercy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 25 Haziran 2018; 0:43:17 >
  • glifle zindanların bazısını açıyorum ancak frc yazanlar mesela gereksinim tutmuyor Nedir bu frc bazısında mesela s/S diyor. Blade of mercy olan bir zindan açayım diyorum olmuyor.
    Great ISz son zindanı açtım amygdala var ona kadar geldim ama diğer kadehlerin lanetlilerini malzeme eksikliğinden açamadım. bosslardan önce malzeme olan yerleri açtım sildim süpürdüm ama ayin kanı 4 ve 5 bulmakta zorlanıyorum.
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    son bir boss kaldı balıkçı köyünün sonunda Orphan of Kos başka bölge ve boss yok. En son optional olarak Lawrance var o da elinden kağıt mı ne alıyorduk yatar vaziyetteydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

son bir boss kaldı balıkçı köyünün sonunda Orphan of Kos başka bölge ve boss yok. En son optional olarak Lawrance var o da elinden kağıt mı ne alıyorduk yatar vaziyetteydi.
    Hocam lawrance ek paketin başlarındaydı galiba yatan bir boss hatırlıyorum elinde bir şey vardı onu aldım bekledim kalkıp saldıracak diye ama hiç bir şey yapmadı bende yoluma devam ettim onu nasıl uyandırıyoruz?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Şimdilik uyandıramazsın, oyunun ilerleyen bölümlerinde bir eşya bulacaksın "laurence ın kafatası" adı. O eşyayı aldıktan sonra tekrar yanına git, sinematik girecek ve boss fight başlar. Seviye düşükse şimdi gitmeni tavsiye etmem. Ana oyun bossları dahil en zorlayıcı bosslardan biri. Seviye atlayıp girmek lazım.
  • DLC + Ana oyun bitti . Gerçekten çok sağlam bir oyundu . Hiç kupa kasmam ama sırf bu oyun hatrına platin kasmak istiyorum . İşin kötü tarafı fazla da vaktim yok . Çok mu zaman alıyor platin kasmak ?
  • quote:

Şimdilik uyandıramazsın, oyunun ilerleyen bölümlerinde bir eşya bulacaksın "laurence ın kafatası" adı. O eşyayı aldıktan sonra tekrar yanına git, sinematik girecek ve boss fight başlar. Seviye düşükse şimdi gitmeni tavsiye etmem. Ana oyun bossları dahil en zorlayıcı bosslardan biri. Seviye atlayıp girmek lazım.
    Teşekkür ederim hocam ek paketin son boss u olan kos un yetimindeyim ondan sonra oraya tekrar gideceğim
  • Arkadaşlar kan kayasını alıp baltamı seviye 10 yaptım ama bir silahımı daha seviye 10 yapmak istiyorum. Kan kayası başka nerde bulabilirim zindanlarda bazen düşüyor falan diyorlar ama sabit bir yeri var mı?
  • Arkadaşlar büyük katedraldeki bossu öldürdükten sonra orada siyah kıyafetli nir npc beliriyor. Ben bu adamı öldüremiyorum, yardım da alamıyorum. Var mı bi çözümü?
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.