Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyleymiş sabah gördüm sonra teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam rehber için teşekkür ederim, oyuna yeni başladım, rehbere göz atınca durup önce rehberi okumaya karar verdim. Baya incelikleri varmış, birazda gözüm korktu.

Oyun muhteşem ötesi, atmosfer, karakterler, dövüşler, sesler herşeyiyle inanılmaz, umarım ödülleri toplamıştır.

Pc de Demon Souls 3 oynamaya çalışıyorum ama o bu kadar Harika değil, bu oyunu defalarca bitirmek isterim, her sınıfta bitirmek lazım, bence şaheser bir yapım.

Yapımcı dahi gibi birşey olsa gerek, umarım yeni bloodborne oyunları görürüz.

• Oyunun bu kısmı boss kesmek kadar zor geliyor benim için, özellikler, sayılar, topla çıkar, birleştir, ayin vs vs

• NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    saol hocam tşk.ler
  • akılsız örümceği geçemiyorum çıldırıcam ya 2 gündür oyundan soğudum diğer bossları 3-5 kere oynayıp geçerken bu laneti geçemiyorum ya
    napayım arkadaşlar bir yardım edin
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Yardım çağır çanla
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    bir kere çağırdım duyan kimse olmadı.
    tekrar çağırabilecek zilim var mı onu da bilmiyorum.
    Kimse gelmediyse sezgi puanınız gitmez. Yani biri gelene kadar çağırabilirsiniz.
    Zil bitmiyor ki. Çağırmak için harcadığın sezgi de ziyan olmuyor. Baktın gelmiyor iptal fişeği var onu atacaksın sezgini de geri alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

bir kere çağırdım duyan kimse olmadı.
    tekrar çağırabilecek zilim var mı onu da bilmiyorum.
    Yardim lazımsa gelebilirim isterseniz psni özelden atın .

Eklerseniz yardımcı oluruz hocam

Psn electron_83

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    Sağolsun sizin gibi bir arkadaşımiz ekledi hocam bana yardımcı olacak cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

akılsız örümceği geçemiyorum çıldırıcam ya 2 gündür oyundan soğudum diğer bossları 3-5 kere oynayıp geçerken bu laneti geçemiyorum ya
    napayım arkadaşlar bir yardım edin
    Acele etme ilk turda örümcekleri kes. Kendini ışınlarken vurmaya devam et. YouTube dan izleyebilirsiniz diğer turlarında kafanı ondan ayırma aslında zor bi boss değil sadece 3-5dk da geçebileceğin bi boss değil. Sezgi puanın yoksa sen avcılara yardıma git. Ama dikkatli ol gittiğin kişi ölürse sen de kaybedersin

• Bi ara oyunun standart sürümü bitirip elden çıkartmıştım online oynamadım hiç, bu aralar arkadaşla goty sürümünü alıp başlayalım diyoruz multiplayer'ı nasıl acaba iki kişi zevkli olur mu?

• riemann5281 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için @NERO76ERS hocam sağolsun yardıma geldi rehberlik etti oyunu bitirdim şu an :)
  • ekleşelim arkadaşlar PSN : Ciexop ps4 e geçince herkesi kabul ederim lütfen ekleyinn arkadaşlar
    PSN : Ciexop
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    cok daha zevkli olur. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu geçen ay falan aldım. Yeni yeni oynamaya başladım. Birtakım antidepresik ilaçlar kullandığımdan dolayı oyundan pek zevk alamıyorum ammaaaaaaaa oyunun atmosferi efsane. Yani oyunun güzelliğinin farkındayım ama zevk alamıyorum. Kafa adamlarla sesli konuşup co-op yapabiliriz. Öyle soğuk, odun gibi adamlarla sesli konuşmak hoşuma gitmiyor. Çekiniyorum.

Şu Miyazaki'nin ben taaaaaaaaaaaaaaaaa. Ulan Mensis Kâbusu'ndaki taş düşüren yaratıklardan birini kestim, tam taşın dibindeydi. Cesedi Araştır diye bir şey çıktı başka bir şey yazıyor sandım geri çıktım tekrar gittiğimde de içindeki drobu kayboldu. Ulan hay yapacağın grafik motoruna. Düşmanlar öldükten sonra cesetleri kuş tüyü gibi ayaklarınızın altında yuvarlanıyor. Bu da drop kayıplarına sebep oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 21 Ekim 2018; 20:31:23 >

• Arkadaşlar merhaba, oyuna başlayalı bayağı oldu ama biraz ağır ilerliyorum. Djura'yı öldürdüm Old Yharnam'da fakat kuleden düştüğü için almam gereken şeyleri alamıyorum. Fotoğrafta görüldüğü üzere havada, köprünün yanında duruyor, şansıma küsmeli miyim?
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Edit: Yanlışlıkla öldüm, kuledeydi aldım rozeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quar7 -- 17 Mayıs 2018; 13:17:24 >

• Cathedral warddan sağa dönüp ulaştığımız bir kule var. O kulede aşağı atlaya atlaya en alt kata indim. Dışarı çıkınca biraz ilerledikten sonra yeni bir yaratığa öldüm. Rüyaya dönmeden yahar'gul görünmez köy diye bir yerde uyandım. Arada bir sinematik girdi. Oradaki yaratıklar biraz fazla zor geldi. Acaba old yharnam'dan sonra direk oraya gitmeyecekmiydik atladığım yer mi var? Şimdiye kadar sırayla cleric beast, father cascoigne reyiz , amelia ve blood starved beast'i öldürdüm.

Bide hikayeden hiç bişe anlamadım neredeyse

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.