Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
159
Favori
616.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitman

Sizin playtime lar nedir arkadaş

Dark souls 1 2 3 bitirip de geldim ama bu Gasgoine can yakıyor

Gasgione zorlayıcı bi boss'tur.ama işi bildikten sonra o kadarda zorlayıcı bi boss olmadığını anlıyacaksınız :)

tek ihtiyacınız bi müzik kutusu, eğer onu alıp gitmenize rağmen zorlandıysanız yardım alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 22 Ekim 2017; 13:20:17 >

• Gascoine’i merdivenlerin yukarısındaki boş alana çekin. Mezartaşlarının içinde indirmek zor, sağa sola rahat kaçamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 21 Kasım 2017; 14:29:35 >
  • arkadaşlar amelia boss un olduğu bölgeye geçicem kapıyı açıp 10000 kan ile satın alınan bir kilit var sanırım ama bende satın alma kısmında yok o parça? rehberlere baktım aynı şeyi yaptığımız halde bende çıkmıyor o anahtar o kilitli kapıyı açamıyorum yani ne yapmam gerekiyor? yani küvet ulağından satın alamıyorum anahtarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

arkadaşlar amelia boss un olduğu bölgeye geçicem kapıyı açıp 10000 kan ile satın alınan bir kilit var sanırım ama bende satın alma kısmında yok o parça? rehberlere baktım aynı şeyi yaptığımız halde bende çıkmıyor o anahtar o kilitli kapıyı açamıyorum yani ne yapmam gerekiyor? yani küvet ulağından satın alamıyorum anahtarı

Arkadan dolanacaksınız. Çok zor değil, o bölgedeki yani kapıya giden yerdeki lambada ana katedralde sanırım, orda sağda bir asansör tarzı bir şeyle yukarı çıkıp daha sonra devam edip diğer kuleden aşağıya inip dikkatlice basamaklardan atlaya atlaya düşmeden düşerseniz ölüyorsunuz, en aşağıda orada güçlü bir canavar var kesip onu, sonra oradan devam edip bir pencereden aşağıya atlarsanız kapının arkasına geçiyorsunuz. Oradan arkadan açabilirsiniz.

Birde o kapını sağında çatıda Amelia Boss için onu uyuşturan şey var, canını artırmasını engelliyor onuda almayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 23 Ekim 2017; 14:24:1 >

• evet o boss u görmüştüm elektrikli birşey ama atlamışım. başka bir kısım zannettim ben orayı ileride yaparım diye. ama izlediğim rehberlerde birsey alıp açıyorlar. 10000 kan ile mağazadan. arkadan dolanmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 23 Ekim 2017; 14:28:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

evet o boss u görmüştüm elektrikli birşey ama atlamışım. başka bir kısım zannettim ben orayı ileride yaparım diye. ama izlediğim rehberlerde birsey alıp açıyorlar. 10000 kan ile mağazadan. arkadan dolanmiyorlar

Tam hatırlamıyorum, başka arkadaşlar bilenler olabilir ama benim bildiğim ilkin arkadan dolanılıyorduk, sonraki ng+ lar da o anahtarı alıyorduk. Bir sürü detay var, hatırlamak güç. Birde galiba bir yerde yargül şapalinde o anahtar varmış. Birde satın alınabiliyor ama ben ilk bitirişimde arkadan dolandım sonra ikincisinde satın aldım. İlkinde nasıl satın alınıyor bilmiyorum.

selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 23 Ekim 2017; 14:36:44 >
  • tamamdır hocam o dediğim boss u kesmeden başka bir yoldan gittim rastgele kapıyı arkadan açtım çok komplike bir haritası var akılda tutmak zor :)

• Arkadaşlar oyundaki zindan bölümleri birbirinin kopyası mı yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum? Yalnızca boss'lar farklı oluyor.
  • Benim gibi yeni başlayan veya aktif oynayanlar varsa eklesin.lvl:104 zindanlarda takılıyorum daha sonra dlcye giricem.

Psn: Jawasra

• Çizgi romanı geliyormuş seneye.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Türkçeyse alınır.

• Amydala'yı keseceğim gelmek isteyen var ise, PSN ID:LOTR45

• Takip.

• Arkadaşlar bende bu oyunu çok merak ediyorum grafikler ve atmosfer çok hoşuma gitti şuanda black friday indirmlerinde 42 liraya düşmüş almak istiyorum ama oyunun çok zor olduğu söyleniyor ve öldükten sonra baştan başlama olayı gözümü korkutuyor yani saatlerce oynayıp ölünce gidip en baştan tekrar başlarsam ben çıldırırım Ne kadar sürede boss a ulaşıyorsunuz ve en fazla kaç defa ölüp baştan başlıyorsunuz?
  • Bu tarzı ilk defa oynayacaksanız ilk bossu görmek sabır seviyenize göre 10-15 günü alacaktır diye tahmin ediyorum.

4-5 kere başlayıp ilk bossu göremeden lanet edip oyunu bırakan çok insan var.

Ama ilk iki bossu kesip devam ettikten sonra başından kalkmak zulüm oluyor adeta. Sürekli aklınıza gelip bağımlılık yapıyor. Bu rehberin ilk sayfasında okuyup muhtemelen hiçbir anlam veremediğiniz tonla şey fazlasıyla keyif vermeye başlıyor.

Şahsen kısa sürede üçüncü kez başlayıp farklı silahlar ve özelliklerle tekrar bitirmeyi düşünüyorum.

Vereceğiniz parayı fazlasıyla hak eder. Ancak bir seviyeye ulaşana kadar günleriniz yapana, satana, önerene sövmekle geçecektir.

Sabredin. Oynayın.

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasi_t

Bu tarzı ilk defa oynayacaksanız ilk bossu görmek sabır seviyenize göre 10-15 günü alacaktır diye tahmin ediyorum.

4-5 kere başlayıp ilk bossu göremeden lanet edip oyunu bırakan çok insan var.

Ama ilk iki bossu kesip devam ettikten sonra başından kalkmak zulüm oluyor adeta. Sürekli aklınıza gelip bağımlılık yapıyor. Bu rehberin ilk sayfasında okuyup muhtemelen hiçbir anlam veremediğiniz tonla şey fazlasıyla keyif vermeye başlıyor.

Şahsen kısa sürede üçüncü kez başlayıp farklı silahlar ve özelliklerle tekrar bitirmeyi düşünüyorum.

Vereceğiniz parayı fazlasıyla hak eder. Ancak bir seviyeye ulaşana kadar günleriniz yapana, satana, önerene sövmekle geçecektir.

Sabredin. Oynayın.

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun...

Çok teşekkür ederim peki ölüp yeniden başlama nasıl oluyor çokmu başa dönüyor yani 2 3 saat oynayıp en başa dönmek istemiyorum

• bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    öldüğünde yaktığın lambalardan tekrar doğuyorsun,genelde bölüm girişinde ve bossa yakın yerde lamba oluyor ayrıca bossa kestirmeden gidebilmek içinde kısayolları açman gerek

• Dlc’yi oyunu bitirdikten sonra yüklesem bir kaybım olur mu? Normal oyunu yeni oynamaya başlayacağım. Dlc’nin normal hikayeye bir katkısı var mıdır?

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    oyunu bitirdikten sonra direkt ng+'a atıyor son bossa kadar gelip dlc'ye girmek daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

oyunu bitirdikten sonra direkt ng+'a atıyor son bossa kadar gelip dlc'ye girmek daha mantıklı.

Hocam sanırım yanlış anlaşıldı. Oyuna daha hiç başlamadım. Oyunum kutulu fakat goty değil. Dlc ek paket indirimdeyken alsam mı diye düşünüyordum. Çünkü internette okudum birisi Dlc yükleyince 3. bosstan sonra yeni silahlar açılıyor yazmış. Kafam çok karıştı

Oyun bitmeden işe yaramıyor mu? Yarıyor ise DLC olunca baştan mı herşeye başlayacağım? Şimdiden DLC almama gerek yok ise oyunuma başlayacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 21 Kasım 2017; 18:48:26 >
  • 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.