Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.374
Cevap
159
Favori
616.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımcı envanterimizi hızlı olarak hangi tuşla değiştiriyoruz? Mesela taş seçiliyken hemen hangi tuşla molotofa geçerim?

Herşeyi çözdüm bir bunu çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaclk

Yardımcı envanterimizi hızlı olarak hangi tuşla değiştiriyoruz? Mesela taş seçiliyken hemen hangi tuşla molotofa geçerim?

Herşeyi çözdüm bir bunu çözemedim

Hızlı eşyalara ekleyeceksin

Alt ok tuşuyla değiştirip kareyle kullanacaksın

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • oyunu hala oynayan varmı ?
    gece sabaha kadar oynayan varsa haberleşelim muhabbet ve oyun iyi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

oyunu hala oynayan varmı ?
    gece sabaha kadar oynayan varsa haberleşelim muhabbet ve oyun iyi gider.

Kardeşim bu aksam uygunsan oynayalim.Sohbet muhabbet eşliğinde ;)

Psn: Scofield_Ps ekle lütfen.

• Öncelikle merhaba. Konuya hala giren varmı bilmiyorum ama başka nerden öğrenirim bilmiyorum. Bu oyunu çok fazla oynadım ilk başlarda çok zorlansam da sonradan öyle bi sardı ki başka oyunları unuttum gerçekten. oyunu bi arkadaşımdan almıştım sadece oynamak için ama geri vermek zorunda kaldım . şuan save dosyaları duruyor. acaba diyorum oyunu ps storeden indirsem aynı save dosyasıyla oynayabilir miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvnsalim

Öncelikle merhaba. Konuya hala giren varmı bilmiyorum ama başka nerden öğrenirim bilmiyorum. Bu oyunu çok fazla oynadım ilk başlarda çok zorlansam da sonradan öyle bi sardı ki başka oyunları unuttum gerçekten. oyunu bi arkadaşımdan almıştım sadece oynamak için ama geri vermek zorunda kaldım . şuan save dosyaları duruyor. acaba diyorum oyunu ps storeden indirsem aynı save dosyasıyla oynayabilir miyim.

oyunun save'i oynadığın kullanıcı hesabı ile ilişkili. yeni bir hesap ile başka bir hesabın save'i açılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    yok hayır aynı hesabımda kayıtlı save dosyası sadece indirip oynamak kalıo geriye. şimdi indirdikten sonra aynı hesapla oynayabilirim yani değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvnsalim

yok hayır aynı hesabımda kayıtlı save dosyası sadece indirip oynamak kalıo geriye. şimdi indirdikten sonra aynı hesapla oynayabilirim yani değil mi?

anladım. evet, oynayabilirsin fakat burda da dikkat edeceğin şey şu; alacağın oyunun bölgesi, save'ine sahip olduğun bölge ile aynı olmalı. mesela us psn'den oynayıp bir save yaptıysan, tr psn'den satın aldığın oyun bu save'i görmez. çünkü farklı bölgeler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tamamdır. çok teşekkür ederim sağolun. :)
  • Eski nesil ve PC de acılar çektirmesine rağmen bitirdiğim Demon's Souls-Dark Souls 1-2(Scholar of the first sin)-3 oyunlarıdır.

Bloodborne'u şu oyunlarla zorluk olarak kıyaslarsanız hangisine yakın?

PSN indirimlerinde almaya niyetim yoktu ama düşündüğüm oyun zorluğunda ise alma planım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Eski nesil ve PC de acılar çektirmesine rağmen bitirdiğim Demon's Souls-Dark Souls 1-2(Scholar of the first sin)-3 oyunlarıdır.

PSN indirimlerinde almaya niyetim yoktu ama düşündüğüm oyun zorluğunda ise alma planım var

Bence 3 ile 2 arasındadır ama dinamikleri dark souls oyunlarından biraz daha farklı. Onlara göre daha hızlı bir oyun. Bu arada bence gelmiş geçmiş en iyi oyundur :)

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi Dark souls 2 var bide Scholar of the first sin var özel olarak belirttim
    Zorluk farkı epey farklı oynadıysanız bilirsiniz

Hızlı mı? Bak o güzelmiş bizim lehimize bir durum o vakit.. Şans versem pişman etmez ama ne bileyim
  • quote:

Hocam şimdi Dark souls 2 var bide Scholar of the first sin var özel olarak belirttim

Hızlı mı? Bak o güzelmiş bizim lehimize bir durum o vakit.. Şans versem pişman etmez ama ne bileyim

Oynamadığınız her saniye çok şey kaçırıyorsunuz :)

• quote:

Eski nesil ve PC de acılar çektirmesine rağmen bitirdiğim Demon's Souls-Dark Souls 1-2(Scholar of the first sin)-3 oyunlarıdır.

Bloodborne dark souls 3'den daha zor bi oyun diğerlerini oynamadığım için bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 15 Ekim 2017; 15:10:45 >
  • Gençler bu oyunu oynamakla rastgele bir aksiyon oyununu ultra hard brutalda oynamanın ne farkı var biri açıklasın lütfen
  • quote:

dark souls 2 yi bitirdiyseniz bloodborne size cerez gibi gelecektir..bloodborneyi platinlerken zorlanmadim ama dark souls 3 u plantinlerken omrumden omur gitti resmen..ayrica ds3 teki bosslar zor degil bosslara gitmek gercekten zor ve bosslardan sadece bir tanesi benim icin efsaneydi..“Nameless King” e tekrardan selam olsun...

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Hocam DS2 nin Scholar of the first Sin halini bitirdim hesap edin artık iş güç ayağına ilk çıktığına oynayamadım DS2. Genişleme paketi vs çıktı aa iyimiş deyip Scholar of the first sinlisini çaktım.. Sonrasını tahmin edebilirisiniz..

En iyisi şimdi indirim varken alayım ben Bloodborne'u.

Nameless King konusunda haklısınız ama.. İyi refleks ve Stamina istiyor. Yoksa yenmek aşırı zor.
    Sizin playtime lar nedir arkadaş

Dark souls 1 2 3 bitirip de geldim ama bu Gasgoine can yakıyor

• Old Hunters dlc'sini yükledim ama sanki düzgün çalışan oyun kasmaya başladı. Boost mode açık tabi.

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.