Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GMIM

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Beyler bu sersemletme olayına çok taktim kusura bakmayın ; YouTube de bazi videolarda oyuncular düşmanı tabanca ile sersemleştirdikten sonra düşmana zıplayarak hamle yapıyorlar., Bunun tuş kombinasyonu nasıl?

Hadi uzmanlar sıçrayarak nasıl vuruş yapıyoruz bütün kombinasyonları denedim olmuyor.

kardeşim ileri ile R2 ye aynı anda bas. iyi oyunlar

Teşekkürler hocam. Beceremedim ☺ ileri ve r2 ye basınca ateş ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 24 Nisan 2017; 21:18:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bu sersemletme olayına çok taktim kusura bakmayın ; YouTube de bazi videolarda oyuncular düşmanı tabanca ile sersemleştirdikten sonra düşmana zıplayarak hamle yapıyorlar., Bunun tuş kombinasyonu nasıl?

Hadi uzmanlar sıçrayarak nasıl vuruş yapıyoruz bütün kombinasyonları denedim olmuyor.

Hocam video çektim sizin için.
    https://www.youtube.com/watch?v=rR3CKYnhpYo

L2 ile tabancayla sersemlettikten sonra bu şekilde önüne gelip R1'e basıyosunuz basit çok zor değil.ilk önce sağ analogla odaklanmayı unutmayın.Sağ analogla odaklan - L2 tüfek ile sersemlet - önüne gel ve R1'e bas sıralama tam olarak bu şekilde.hareketlerini kaçarak izleyin düşmanların önce bu fırsatı verin onlara.bu şekilde yaparsanız sersemletmeniz daha kolay olacaktır sizin için.Çünki her düşmanın saldırı hareketi aynı değil malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 24 Nisan 2017; 23:30:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam video çektim sizin için.
    https://www.youtube.com/watch?v=rR3CKYnhpYo

L2 ile tabancayla sersemlettikten sonra bu şekilde önüne gelip R1'e basıyosunuz basit çok zor değil.ilk önce sağ analogla odaklanmayı unutmayın.Sağ analogla odaklan - L2 tüfek ile sersemlet - önüne gel ve R1'e bas sıralama tam olarak bu şekilde.hareketlerini kaçarak izleyin düşmanların önce bu fırsatı verin onlara.bu şekilde yaparsanız sersemletmeniz daha kolay olacaktır sizin için.Çünki her düşmanın saldırı hareketi aynı değil malum.

İlginize çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

+10 Ludwing ve testere satırı var bende. Ludwingin toplam damagesi daha fazla fakat testere satırı çok seri. O yüzden bana hantal geliyor. Satırın kısa hali şu ana kadar gördüğüm en kullanışlı silah. Seri olduğu için kısa sürede fazla damage vurabiliyorum

Testere mızrağı, satırdan daha hızlı sanki. Damage olarak da baya yakınlar ve yetenekden daha fazla bonus alıyor. Karakterim güç odaklı olmasına rağmen ben onu kullanıyorum şahsen.
  • Bu souls oyunlarının en kötü tarafı , oynayınca başka oyun oynamak istemiyorsun. Neyse dark souks 3 un goty edition u çıkıyor bu ay.

• quote:

Bu souls oyunlarının en kötü tarafı , oynayınca başka oyun oynamak istemiyorsun. Neyse dark souks 3 un goty edition u çıkıyor bu ay.

kesinlikle katılıyorum. aldığım oyunlar bekliyor, eskidiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

siz sıçrayarak vurmak istediğinizi söylediniz; benim söylediğim kombinasyon sıçrayak vurmak içindir. Ateş tuşu zaten L2, ateş etmemesi lazım benim kombinasyonda R2 var. Sizin parry yapmak istediğinizi anlayamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

siz sıçrayarak vurmak istediğinizi söylediniz; benim söylediğim kombinasyon sıçrayak vurmak içindir. Ateş tuşu zaten L2, ateş etmemesi lazım benim kombinasyonda R2 var. Sizin parry yapmak istediğinizi anlayamadım.

Anladım hocam .ileri tuş artı r2 benim istediğim hareketi yapıyor. Teşekkürler.

• Beyler ben önceden old hunters dlc sini satın almıştım. Şimdi tekrar ana oyunu indirdim . Acaba dlc yide indirdi mi? Oyunda envantere bakınca old hunters diye bir çan var. Bundan mi anlayacagiz oyunun dlc li sürüm olduğunu?

• quote:

Beyler ben önceden old hunters dlc sini satın almıştım. Şimdi tekrar ana oyunu indirdim . Acaba dlc yide indirdi mi? Oyunda envantere bakınca old hunters diye bir çan var. Bundan mi anlayacagiz oyunun dlc li sürüm olduğunu?

old hunters çanı NPC çağırmak için dlc ile bi alakası yok. Dlc inip inmediğini katedral semtine giderek anlayabilirsin. lambada doğduktan sonra sol taraftan kuyunun olduğu bahçeye çık etrafına bakın, katedralin duvarına tutunan bi Amygdala(Yaharguldaki duvarlarda asılı duran büyük yaratıklar) olması lazım. Eğer varsa dlc inmiştir.
  • Ng+ da micolash ı geçemedim bir türlü eleman ikinci karşılaşmada tek atıyor. Daha önce hiç zorlanmamıştım tek denemede geçmiştim sanırım...

• quote:

quote:

Beyler ben önceden old hunters dlc sini satın almıştım. Şimdi tekrar ana oyunu indirdim . Acaba dlc yide indirdi mi? Oyunda envantere bakınca old hunters diye bir çan var. Bundan mi anlayacagiz oyunun dlc li sürüm olduğunu?

old hunters çanı NPC çağırmak için dlc ile bi alakası yok. Dlc inip inmediğini katedral semtine giderek anlayabilirsin. lambada doğduktan sonra sol taraftan kuyunun olduğu bahçeye çık etrafına bakın, katedralin duvarına tutunan bi Amygdala(Yaharguldaki duvarlarda asılı duran büyük yaratıklar) olması lazım. Eğer varsa dlc inmiştir.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

Ng+ da micolash ı geçemedim bir türlü eleman ikinci karşılaşmada tek atıyor. Daha önce hiç zorlanmamıştım tek denemede geçmiştim sanırım...

Ng+ da micolash cidden sıkıntı , ilk evrede bile tek atabiliyo. Arkana saldırıları çok kuvvetli. Öyle bi dodgelamak lazım ki çok sağlam denk getirmek gerekiyo. İki kişi çok daha rahat oluyo, silahın ikinci moduyla saldırıcan o zaman afallıyo tam saldırıya geçemiyo hafif bi sallanıyo senin staminan bittiğinde diğeri başlıcak, onunki bitince bu sefer sıra sende sen dalmaya başlıcan öyle öyle o hiç nefes alamıyo. Biz böyle bi taktik bulmuştuk iki kişi. Örnek olarak Ludwig'in kılıcı L1 modu.
  • Bir kapının önüne geliyorum bir el beni havaya kaldırıp sıkıp öldürüyor ve beni değişik bir yere atıyor. Bu herzaman o kapida böyle oluyor . Ve her defasında değişik bir alandan başlıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

Ng+ da micolash ı geçemedim bir türlü eleman ikinci karşılaşmada tek atıyor. Daha önce hiç zorlanmamıştım tek denemede geçmiştim sanırım...

Ng+ da micolash cidden sıkıntı , ilk evrede bile tek atabiliyo. Arkana saldırıları çok kuvvetli. Öyle bi dodgelamak lazım ki çok sağlam denk getirmek gerekiyo. İki kişi çok daha rahat oluyo, silahın ikinci moduyla saldırıcan o zaman afallıyo tam saldırıya geçemiyo hafif bi sallanıyo senin staminan bittiğinde diğeri başlıcak, onunki bitince bu sefer sıra sende sen dalmaya başlıcan öyle öyle o hiç nefes alamıyo. Biz böyle bi taktik bulmuştuk iki kişi. Örnek olarak Ludwig'in kılıcı L1 modu.

Oyuna gelende olmuyor. Tek denemekten sıkıldım. Ölücem korkusu olunca da hiç şansın olmuyor baştan kaybediyorsun. Valla yardıma açığım..

• gece 2-3'e kadar online ım. şu an dahil. @yayengec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaboogie -- 27 Nisan 2017; 19:35:55 >
  • Gherman'a gitmeden önce kaldı 3 Boss.

Mergo's Wet Nurse
    Celestial Emissary
    Ebrietas, Daughter of the Cosmos
  • Oyun şu an 0,09TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpideR99

Oyun şu an 0,09TL

9 kuruş olan Battleborn kardeşim, isimleri karıştırmışsın.
  • Dün gece talihsiz bi olay yaşadım.Bütün bosslar bitmişti silahı +10 yapmıştım herşey tamamdı gherman'a gitmeden önce 3 sonuda görmek için save dosyasını çevrimiçi depolama alanına yükleyim dedim.çevrimiçi depolama alanındaki veriyi sileceğime sistem depolama alanındaki veriyi sildim yanlışıkla o kadar emeğim heba oldu gitti.halbuki silmeden direk üzerine yazarakta yükleyebilirdim ama sorun olur diye otomatik yüklenen önceki veriyi siliyim dedim işte bi anlık dalgınlık 7 günlük emeğimi heba etti.hayatta canımı bu kadar sıkan bi talihsizlik olmamıştı bende sildim oyunu kendime kızıp.sen finale gel yaptığın hataya bak.valla dünden bu yana acayip moralim bozuldu tekrar başlarmıyım oyuna hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 28 Nisan 2017; 11:14:6 >
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.