Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şöyle söyliyim bence keyfini çıkar çünkü oyundaki en güzel ve anlamlı boss fight :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Bildiğim kadarıyla ghermanda co-op yok

Şöyle söyliyim bence keyfini çıkar çünkü oyundaki en güzel ve anlamlı boss fight :)

Valla hocam bir denememde tükürsem ölecek kadar canını azalttım ama dodgelaması neredeyse imkansız bir mekanikle beni öldürdü.
    Denemeyi bıraktım artık çünkü baya bir sinir oldum.
    Keyfimi kaçırdı.

Onun dışında evet, baya fantastik bir dövüş ya. Diğer boss fightlar gibi değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dustywaffe -- 5 Nisan 2017; 1:15:47 >
  • Gehrman co-op oluyor hatta bu taktikle ben xp kasıyorum orda sürekli birilerine yardıma giderek. İlk başta çan çalamıyorsunuz, Gehrmana bi kere girip bilerek ölün , öldükten sonra her iki çanı da çalabiliyorsunuz rüyada. Ben yardım ederim.

@Dustywaffe
  • Lanetli Pthumeri zindanında 3. katmandaki Amygdala'da yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.
  • Ederim hocam ben ama şimdi olmaz eğer yenemezsen yarın bakalım. Psn: fly_assassin11

• quote:

Orijinalden alıntı: GMIM

Lanetli Pthumeri zindanında 3. katmandaki Amygdala'da yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.

Psn ; mutevaziadam ekle, bitirelim şu işi. Şifre de abc123 olsun katmanın başındaki lambada bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mordeoo

Ederim hocam ben ama şimdi olmaz eğer yenemezsen yarın bakalım. Psn: fly_assassin11

Eyvallah acil değil, ben gece 3 e kadar uyumuyorum. Akşam-gece bakarız giriyosan? Arkadaşlarla çok denedikte sakil sakil sebeplerden ölüyorum hep. Lanetlide can yarıda olduğu için donlarımızı toparlayana kadar öldürüyo bi iki hamlede.
  • Hocam onun taktiğini çözmüştüm hallederim plus yok yarın alacağım o yüzden bugün edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

quote:

Lanetli Pthumeri zindanında 3. katmandaki Amygdala'da yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.

Psn ; mutevaziadam ekle, bitirelim şu işi. Şifre de abc123 olsun katmanın başındaki lambada bekle.

yardırıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

quote:

yardırıyorum

Offline mısın? Sonra mı oynayacaksın?
  • onlineım. PM bak.@mutevaziadam
  • Bu oyuna yeni başladım bu ne böyle yav. Dark souks serisini çok oynadım oradaki kalkan olayı büyük kolaylıkti . Bunda kalkanlar yok. Herhalde bloodbornde kalkan yerine silah geçiyor dogrumu dur?

• Aynen oradaki kalkan burada silah. Ama silahın koruması yok tabi sadece sersemletme olayı mevcut. Dark souls 2yi biraz oynadım orada kalkanla tam saldırırken dodgelayıp sersemletme olayı silahla oluyor ama dodgelama yok tabi. Sana tam saldırırken silah ateşlersen sersemliyo ve sersemleyince dibine girip normal vuruş yaparsan büyük bir saldırı yapıyor. Ayrıca backstab olayı da mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Bu oyuna yeni başladım bu ne böyle yav. Dark souks serisini çok oynadım oradaki kalkan olayı büyük kolaylıkti . Bunda kalkanlar yok. Herhalde bloodbornde kalkan yerine silah geçiyor dogrumu dur?

Parry için, doğru.

yoksa devamlı sağa sola kayma yapmak zorundasın kaçmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Aynen oradaki kalkan burada silah. Ama silahın koruması yok tabi sadece sersemletme olayı mevcut. Dark souls 2yi biraz oynadım orada kalkanla tam saldırırken dodgelayıp sersemletme olayı silahla oluyor ama dodgelama yok tabi. Sana tam saldırırken silah ateşlersen sersemliyo ve sersemleyince dibine girip normal vuruş yaparsan büyük bir saldırı yapıyor. Ayrıca backstab olayı da mevcut

Gerçekten iyi oyunmuş korku ile rpg yine karistirmislar :)

• Zindanlarda kan kayası ve sağlam cevher toplayacağım. Oynamak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ağlamaya başla o zaman çıkıyor ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

Ağlamaya başla o zaman çıkıyor ☺️

Kaynak var mı ?
  • Beyler oyunda online sayısı halen fazla mı yardıma çağırmak için ?

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.