Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.374
Cevap
159
Favori
616.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Göbek bağlarını kullandınız mı? Envarterde durması sayılmıyor kullanmakısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanado

Göbek bağlarını kullandınız mı? Envarterde durması sayılmıyor kullanmakısınız.

Oylemi yahu olacak is degil varya bu from.software insani delirtir yemin ederim. İyide oyun envantere girmeme bile izin vermediki ghermani kestim ve ara video girdi sonra beni gosterdi oyun rozet ve ghermanin kilicini almak icin x e bastim oyun plus a gecti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Oylemi yahu olacak is degil varya bu from.software insani delirtir yemin ederim. İyide oyun envantere girmeme bile izin vermediki ghermani kestim ve ara video girdi sonra beni gosterdi oyun rozet ve ghermanin kilicini almak icin x e bastim oyun plus a gecti.

Ghermana girmeden kullanmalısın.

• quote:

quote:

quote:

Ghermana girmeden kullanmalısın.

Ok hocam sagol artik plusta girerim napim. Buarada bu ghermanin silahida cok iyiymis.

• quote:

Benim onu kesince new game plus a atacağından haberim yoktu, DS2 gibi sorar sandım. Göbek bağlarını bulup ve kalan bir iki boss u kesecektim First Hunter kestikten sonra.

First Hunter da inadımdan erkenden kestim zaten deli etti şerefsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 11 Ağustos 2015; 20:07:08 >
  • Hocam ayni ds1 gibi oldu ondada son boss tan sonra direk plus a atmisti bunun gibi. Yahu spoiler yemim diye rehbere falan bakmiyorum sonra boyle oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 11 Ağustos 2015; 20:09:10 >
  • quote:

Hocam ayni ds1 gibi oldu ondada son boss tan sonra direk plus a atmisti bunun gibi. Yahu spoiler yemim diye rehbere falan bakmiyorum sonra boyle oluyor..

From Software çok çakal var ya illa zor durumda bırakacak adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Hocam ayni ds1 gibi oldu ondada son boss tan sonra direk plus a atmisti bunun gibi. Yahu spoiler yemim diye rehbere falan bakmiyorum sonra boyle oluyor..

Moon presance in kupasinida alamadik simdi iyimi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Moon presance in kupasinida alamadik simdi iyimi

Kupalar New game plus a kaldı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chalice Dungeona yardım edebilecek varsa eklesin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Bir sorum daha var. Şimdi hypogeon goal a gitmem lazım trophy için. Buraya gitmek için snatcher denen çuvallı dayılara ölmem lazımmış ben tabii geç öğrendim gördüğüm çuvallıyı öldürdüm şimdi bulamıyorum hiçbir yerde. Nasıl giderim?

Katedralden çıkarken sağa dön u dönüşü gibi olsun orda görmen lazım çuvallıyı :)

Alıntıları Göster
    Bu yaratıklar hep yenileniyordu acaba nolduki :) Acaba sen gizli köyü mü açtın hocam ? Onu açtıysan cezaevi deaktif olur zaten daha gidemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 11 Ağustos 2015; 22:46:20 >

• quote:

Bu yaratıklar hep yenileniyordu acaba nolduki :) Acaba sen gizli köyü mü açtın hocam ? Onu açtıysan cezaevi deaktif olur zaten daha gidemezsin

Valla ben heryeri açtım. Queen of yharnam trophysi kaldı platin için. Hypogeona darkbeaste ulaşmak için gitmek istiyordum başka yoldan gittim bossa gerek kalmadı cezaevine ama meraktan gitmek istiyorum.

• quote:

quote:

Valla ben heryeri açtım. Queen of yharnam trophysi kaldı platin için. Hypogeona darkbeaste ulaşmak için gitmek istiyordum başka yoldan gittim bossa gerek kalmadı cezaevine ama meraktan gitmek istiyorum.

Prensesi öldürcen bende en son onu aldım kolaydı :)

Sen gizli köyü açtığın için artık cezaevine gidemezsin o lambada kapanıyor direkt :)
  • Anladım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Oyunu oynamak cok istiyorum ama kardeslikte hemen satiliyor. Yillik izine cikiyorum. Bu arada oy amak istiyorum. Insallah yakin zamanda bulurm.

Hatta elinde sec hesap olan varsa benimle irtibata gecerse cok sevinirim.

Oyunu okadar ovdunuzki diger oyunlari oynamak yerine sabahtan aksama oyunu takip eder oldum.

rpg seversen bir dene bişey kaybetmezsin. ya nefret eder çöp dersin ya da hastası olur başka oyun oynayamazsın ikisinin arası yok.

Ben eski rpg cilerdenim. Yaklasik 15 senedir dise dokunur tum oyunlari oynadim.

Ayrica dark souls 2 yide uzun sure pc de oynadim. Ture yakinim ama bloodborne daha saldiri bazli ve daha heyecanli sanirim. Biran once alip araniza katilsam icin rahat edecek.

ds2 yi sevdiysen bu oyunu da seversin dövüş sistemi biraz daha action ds2 ye göre kalkan olayı yok kan temalı bir oyun.

Oyunu sonunda bitirdim.

Kesinlikle oynadigim en iyi oyunlardan.

Tum bosslari oldurdm. Aciklamadaki tum esyalarida topladim. 103 levelde bitti oyun. Yavas oynadim ama sanirim souls oyunlarina gore bayagi kisa.

Souls serisi ile kiyaslaynca daha aksiyon serpip oyun zevkli hale getirmisler. Bence cok daha iyi olmus. Insallah yeni souls oyunundada bloodborne izinden giderler.

Sadece oyunun konusu cok muallak:) 3 gobek bagini kullanarak oyunu bitirdim. Spoiler olmamasi icin neyin ne oldugunu kisaca pm den biri soyleyebilirse sevinirim.

• Arkadaslar bu dungeonlarda bir tane boss varmis sanirim kupa veren o boss a gitmek icin hangi malzemeler gerekli?

• Ben gherman in teklifini reddedip onu kestim ve silahini aldim, kabul etseydim silahi alamayacakmiydim arkadaslar?

• quote:

Ben gherman in teklifini reddedip onu kestim ve silahini aldim, kabul etseydim silahi alamayacakmiydim arkadaslar?

Evet alamayacaktın, bu gibi durumlarda bilmeyen arkadaşları veya rehberi okumayan arkadaşları bilgilendireyim.
    Oyuna yedek alın arkadaşlar, usb belleğinizi takıp yedekleyin böylelikle 3 sonu da rahatlıkla görebilirsiniz yedekler sayesinde. Bu özellikle platin için oynayanlar için geçerli :)
  • quote:

Arkadaslar bu dungeonlarda bir tane boss varmis sanirim kupa veren o boss a gitmek icin hangi malzemeler gerekli?

Pthumeru chalice ları bitirmen lazım. Toplam 5 tane var ilki pthumerian labirent son bossu kesince bi sonraki kadehi veriyor.

• arkadaşlar şimdi rom denen örümceği kestim.bundan sonra ne yapmalıyım?Bu arianna var onununla ilgili bir olay olacak mı?Oyun bide çok zorlaştı
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.