Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DembaBa9

Hocam bahsettigim her bolgede oluyor ben buyuk can caliyorum arkadaş kucuk can fakat surekli olarak bana rakip olarak geliyor.Mevzu bu tam olarak anlaşıldı mı?

Herhangi bir kovenant a üye iseniz arkadaşınız da sizin düşman kovenant ına üyedir bu durumda savaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna yeni başladım ilk boss'u kestim ikincisini ilk denememde kesemedim ikinciyi denemedim daha. birisinin yardimina gitmek için küçük çan gerekiyor anladığım kadarıyla bu küçük çanı nereden elde ediyoruz?

coop oynamayı seviyorum oyunları benim level 16 düşük level birlikte ilerlemek isteyenler olursa beraber ilerlemek isterim.

psn: omerinbo
  • ya yukardan sürekli ateş adam ile anlaştım bana önce saldırmadı sonra bir kişiyi kestim başladı gene ateşe.Bu abinin isteiği nedir tam olarak?bide bu armaninanın kanı ne işe yarar?
  • bu oyuna nerden başladıysam bu kadar detay sevmem aslında ama bloodborne biraz oynatıyor kendini başka bir soru ile karşınızdayım :)

merlinin kazanının hazırladığı videoları izliyorum orada şöyle bir durum var size saldırı yapacak olar düşman tam hamle yaparken sol eldeki silahı ateşliyorsunuz ve yere düşüp sersemliyor sonra yanına gidip öldürücü bir darbe yaparak düşmanda büyük bir hasara neden oluyor. bu kuvvetli saldırı r1 ile yapılıyor diye duydum ama ben deneyince olmuyor. yeteneklerle kazanılan bir hareket midir?

Buldum :) perry imiş adı.

benim gibi bu tarza yabancı olanlar için aşağıdaki video yardımcı olacaktır
    https://www.youtube.com/watch?v=eqzc2afNbsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omentos -- 4 Ağustos 2015; 12:29:05 >

• Oyunu oynamak cok istiyorum ama kardeslikte hemen satiliyor. Yillik izine cikiyorum. Bu arada oy amak istiyorum. Insallah yakin zamanda bulurm.

Hatta elinde sec hesap olan varsa benimle irtibata gecerse cok sevinirim.

Oyunu okadar ovdunuzki diger oyunlari oynamak yerine sabahtan aksama oyunu takip eder oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Oyunu oynamak cok istiyorum ama kardeslikte hemen satiliyor. Yillik izine cikiyorum. Bu arada oy amak istiyorum. Insallah yakin zamanda bulurm.

Oyunu okadar ovdunuzki diger oyunlari oynamak yerine sabahtan aksama oyunu takip eder oldum.

rpg seversen bir dene bişey kaybetmezsin. ya nefret eder çöp dersin ya da hastası olur başka oyun oynayamazsın ikisinin arası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Oyunu oynamak cok istiyorum ama kardeslikte hemen satiliyor. Yillik izine cikiyorum. Bu arada oy amak istiyorum. Insallah yakin zamanda bulurm.

rpg seversen bir dene bişey kaybetmezsin. ya nefret eder çöp dersin ya da hastası olur başka oyun oynayamazsın ikisinin arası yok.

Ben eski rpg cilerdenim. Yaklasik 15 senedir dise dokunur tum oyunlari oynadim.

Ayrica dark souls 2 yide uzun sure pc de oynadim. Ture yakinim ama bloodborne daha saldiri bazli ve daha heyecanli sanirim. Biran once alip araniza katilsam icin rahat edecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Ben eski rpg cilerdenim. Yaklasik 15 senedir dise dokunur tum oyunlari oynadim.

Ayrica dark souls 2 yide uzun sure pc de oynadim. Ture yakinim ama bloodborne daha saldiri bazli ve daha heyecanli sanirim. Biran once alip araniza katilsam icin rahat edecek.

ds2 yi sevdiysen bu oyunu da seversin dövüş sistemi biraz daha action ds2 ye göre kalkan olayı yok kan temalı bir oyun.

• Bloodborne dlc gelecekti yokmu bundan bir haber?
  • Bir sorum olacak arkadaşlar

Şuan paarl bossu kaldı sadece onu kesmek in biraz kasmam lazım

Envantere girdiğimizde oedon mezarının anahtarı var açıklamada mezara girişi engelleyen kapının anahtarı
    Birde Avcı şefi madalyonu ve açıklamada buyuk kadetral yuvarlak meydan anahtarı

Bunları bulamadım yada bunların oradan geçtimde haberim mi yok :)

Ayrıca avcının ruyasında oedon şapeline git diyor nası gidicem bulamadım 2 gündür araştırıyorum

ve avcının rüyasındaki kan yankılarını aktardığımız hatun kayboldu, bir arkadaş dolaşıyor dedi ama yok kayıp ne yapacağım
  • Oyunun sonlarina geldim sayilir ama anı sunağı icin gerekli.atolye aleti eksik diyor ne yapmam lazim?

• Sonunda bende oyunu aldim ve sizin gibi sanslilar kervanina katildim. Suan indiriyor kalan sure 68 saat:)

Yasasin akk :)

• quote:

Sonunda bende oyunu aldim ve sizin gibi sanslilar kervanina katildim. Suan indiriyor kalan sure 68 saat:)

Yasasin akk :)

Akk nin değerini bil hocam
    Fakat 68 saat sonra seni güzel bir serüven bekliyor :)
  • PS4 ü bir ay önce aldım. Oyun yaz indiriminde 107 TL'ye düşmüş. Bu saatten sonra bu oyun alınmalı mı?
  • Bu saatten sonra derken? :) Oyunun her turlu gideri var hala alinabilir.

• 10 sene geçse gene oynanır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omoshiroi -- 5 Ağustos 2015; 19:08:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

PS4 ü bir ay önce aldım. Oyun yaz indiriminde 107 TL'ye düşmüş. Bu saatten sonra bu oyun alınmalı mı?

Bu oyun eskimez.

• 480 levelim, yeni bir şeyle karşılaştım. Tam her şeyi keşfettim diyorum yine bir şeyler çıkıyor. Zindanlar zaten dipsiz kuyular...
  • Bakalım bende dün akşam aldım oyunu indirmeye başladı bitti ise bende bu gece ilk defa oynamaya başlayacağım, bundan önce bu firmanın diğer serilerini hiç oynamadım bu ilk olacak ama uzun zamandır videolarını izledim oyun çok güzele benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.