Şimdi Ara

Bloodborne, Yok Edildi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk defa bir video editledim, yazı yazmak haricinde, burada da yayınlayayım dedim. Most Brutal Boss Kills TOP 5 (En acımasız boss öldürmeleri(cinayetleri) TOP 5) :) Türkçe çevirisi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Güncelleme:

İlk defa bir video editledim, yazı yazmak haricinde, burada da yayınlayayım dedim. Most Brutal Boss Kills TOP 5 (En acımasız boss öldürmeleri(cinayetleri) TOP 5) :) Türkçe çevirisi...

hayran hayran izledim, yine harika olmuş. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ohaanneess
  • Tebrik ederim hocam valla ağzım açık kaldı videolarını izlerken büyük emek var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar...
  • oyunu şu güçte oynayıp bitirmek isterdim ama şu haliyle uğraşılacak gibi değil kanser ediyor beni.
  • Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yeniden dogan boss unda takildim bossu kesmemde yardim edebilirmisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ancak akşama evde olurum...
  • Boss lara tek atıyorsan normal düşmanların yanlarından geçerken rüzgarından ölüyorlardır heralde.

• Bloodborne hiç oynamadım ama o saniyeler içinde bossları kesmek tebrik gerektirir. Tebrik ederim muhteşem

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Düşmanlara karşı alışkanlığa göre değişiyor aslında. Bosslara tek atmak için bir hazırlık süreci var. Beasthood u 600 e yükseltmek gibi. Sağlığını düşürmek gibi.

Normal düşmanlarla genelde fazla dövüşmüyorum, kalabalıklar beni de öldürüyor bazen.

• Efsane oyundur. Zordur ilk başlayanlar için, hatta çıldırtabilir.

Ben eşim olmasa cesaret edip başlayamazdım bu souls serisine. Ama bir başlayınca gerisi geldi gördüğünüz gibi.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Bu arada sormayı unuttum. Sıralama iyi mi sizce? Top 5...

• şu sondaki köpeği öldürmenizde cidden içimin yağları eridi :) gerçekten tebrikler, çok büyük emek harcamışsınız.

oyun hayatımdaki en zor canavarlardan biriydi.

alttak video benim. normal bir elemanın her bir vuruşunun ne kadar götürdüğünü ve öldürmek için ne kadar zaman harcamak gerektiğini görüp ağlayabilirsiniz :)

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Benimde soul serisinden oynadığım ilk oyundur Bloodborne. Bende o bekçi köpeğinde tam bi gün uğraşmıştım :)) Videolar izledim falan olmadı sonra kendi bildiğim gibi gitmeye karar verip zar zor kesmiştim. Türü İlk kez oynayan biri için acayip zor bir boss gerçekten. Buda benim video :))

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, videolarınızı izledim.

Benim normal dövüş taktiğimde köpeği odaklamıyorum. Kamera serbest oluyor ve kafasının önünde takılıyorum. Köpek sola doğru saldırdıktan sonra kafasına Ludwig kılıcıyla L2 ile vuruyorum. İlk safhada sağa saldırırsa yaklaşırsanız hemen tekrar saldırıyor. L2 hem R2'den daha hızlı, hem de R1'den daha güçlü vuruyor. Bir de yukarıdan aşağıya doğru savurduğu için de kılıcı kafaya isabet ettirme ihtimali hep daha yüksek oluyor.

Düşmana odaklanmazsanız ateş kustuğunda bacaklarına rahat rahat çalışabilirsiniz. Son olarak kafası kırıldıktan sonra videomdan da gördüğünüz gibi ilk hasardan, 3,3 katı kadar daha fazla hasar alıyor. Kafaya ilk hasar 4.278 idi. En son tekrar kafaya vurduğumda 14.262 hasar verdim. 14.262 / 4.278 = 3,33... İkinci vuruşta bacağı kırmanın sebebi ikinci vuruşta öldürememdi, sağlık puanı çok yüksek. Tekrar düşüremezsem daha sonra kaçıyor ve hareket halindeyken vurmak zorlaşıyor.

Neyse konumuza dönelim, köpeğin kafası kırıldığında, ilk yere düştüğünde kılıçla vurun ama hemen sonra uzaklaşın ve işini uzaktan bitirin. Eğer bloodtinge'iniz yüksekse(türkçesi ne bilmiyorum, tabanca ile hasarı yüksekten özellik), evelyn tabancası veya repeater tabanca + bone marrow, bu şekilde ateş ederek kısa sürede işini bitirebiliyorsunuz veya eğer kurşununuzu runelarla 29 yapabildiyseniz cannon ile (top ateşi) vurun, kafasını kırıldıktan sonra. Cannon için fazla yüksek bloodtinge'e gerek yok zaten yükseltmiyor hasarını, sadece upgrade edin silahı ve tank gibi vurun. Tabii vücudunu tekrar onarmasına izin vermemeniz lazım. Aynı şey arcane puanı yüksek olanlar(büyü tarzı şeyler için gereken özellik) için de geçerli. Zaten bu boss arcane'e de zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 20 Şubat 2018; 10:21:10 >

• merhaba,

3 sene önce platinium almıştım oyundan ancak sizin videoları görünce, DLC' yi de oynamamıştım, GoTY edition indirime girmişken alayım arşivde bulunsun dedim :)

oyuna sıfırdan başlayacağım, canavarları tekte almak için karakteri nasıl geliştirdiğinize dair bilgi vermeniz mümkün mü? sadece rüne lerle olacak iş değil sanırım değil mi?

teşekkürler.

• Selmlar arkadaşlar daha yolun başındayım ve tecrübesizim farkındayım ama bana yardımcı olurmusunuz şuan bu haldeyim.. nasıl puanlama yapayım, sabırsız rakibin hareketlerini ölçemeyen direk dalan biriyim her ne kadar bunu yapmamam gerektiğini bilsemde.. en önemli kilit soru nasıl olgunlaşılır😇

Bloodborne, Yok Edildi!

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Alakasiz olcak ama silinen oyunun save dosyalari duruyor diye biliyorum.Neden eski karakterinizden devam etmiyorsunuzki

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    o dönemde ucuz diye endonezya psn den almıştık bloodborne u. şu anda tr psn den aldım oyunu. daha denemedim ama keşke save dosyası uysa da en baştan başlamak zorunda kalmasam :)

deneyen varsa bilgi verirse sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.