Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Master Willem

daha yüksek kare hızında oynayacağını açıklamışlardı. gameeboost mu ne diyorlardı bu özellik için. aynı durum diğer ps4 oyunlarındada geçerli olacak.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam bilgilendirme için, 60 fps ile tekrar oynar bitiririm bu harika başyapıtı. 

• Oyuna sıfırdan başlamak istiyorum ama mevcut karakterimi silmek istemiyorum.Bunun yöntemi nedir acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ax kullanıcısına yanıt
    Ana menüde -NewGame- tuşuna basmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 410 leveldeyim ama lanetli ludwig i geçmiyorum delirmiş gibi saldırıyor yardıma gelecek bir babayiğit aranıyor

• playstation 4 de platin aldım

playstation 5 de tekrar aranıza katılacağım; çok az kaldı!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:37:33 >
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Ahhh ahhhh
    Nerde o eski fiyatlar

• Bloodborne'u remastered getirip 40 dolardan satmak için orginaline ps5'de 30 fps kiliti koydular ve kaldırmıyorlar.

• BŞimdi şöyle, benim mottom "casual old man".. Bu iş eğlence için var neticede, çok kasmam o yüzden, easy oynarım, beceremezsem bırakırım vb. Yani ölüp ölüp sinir olmak niye diyerek 2015 yılından beri beri 4-5 kez alıp alıp sattım bu oyunu da.. Ama 40 yaşından sonra bana bir şey oldı. Millet 40 yaş sendromunda deri pantolon giyer motor biner ben konsola sardım. 2019 da ilk defa bir oyunu 97% yaptım(Odyssey) ki hayatta işim olmaz oynar bitirdikten sonra satarım gider.. yetmedi 2020 yılında ilk platinimlerimi aldım(spidey ve LOUII), GoT da 4-5 tane kupa kaldı platin için ama hiç birisi peder Gascoine'i geçmek kadar garip ve tatminkar değildi.

Ben nasıl becerdim bu işi hala çözemedim... Olm bu oyun çok iyi lan!

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin kanla delirmiş avcı.# May the good blood guide your way. #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 10 Kasım 2020; 19:36:59 >
  • Eyvallah😁ama ilk boss böyle ise yandım diye düşünmekten alamıyorum kendimi. Az önce katedral sokaklarında 10k yankı gitti bağıra bağıra. Artı, salak gibi kapının birini kapattım, nedense. Merak işte. Mallık daha doğrusu. Nasıl açıcam acaba o kapıyı? Ama sabırlıyım şükür, mola verip yarın en baştan temizleyerek gideceğim tekrar. Her sokağı her köşeyi ezberlemek istiyorum. Eski alışkanlıklarımdan tamamen kurtulmam lazım, ara ata istemsiz tuş spamlıyorken buluyorum kendimi, sonuç malum tabi. Olacak ama, da sonra diğer oyunları nasıl oynayacağız o muamma.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Gider gider,ben 40 milyon küsür kaybetmiştim.
    Ayrıca hangi kapıyı kapadınız onu çözemedim. Genelde kapıları açıp farklı mekanlara giriş yaparız o bölgede.

• Şu yankı ile satılan anahtarın açtığı büyük kapının tam karşısında bir bahçe var, içinde 2 adet dev var. Oradaki çıkışlardan birisi yukarı merdivenli bir yola çıkıyor. O kapıyı tersten kapadım. Diğer taraftan açılıyor mu bakmadım açıkcası, bıraktım oyunu.

• Arkadaşlar can barının altında mavi iskelet aşağı doğru ok işaretli bir sembol çıktı sürekli enerjim gidiyor.Nasıl kurtuluruz bundan.

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Silahınıza taktığınız taş veya taşlardan birkaçında,canınızı sürekli düşüren negatif bir etki var. Hangisi ise o taşı çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Silahınıza taktığınız taş veya taşlardan birkaçında,canınızı sürekli düşüren negatif bir etki var. Hangisi ise o taşı çıkarın.

Teşekkür ederim hocam 

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,iyi oyunlar.

• Vakit bulabilirsem, PS5 alana kadar SeriesS üzerinden Dark Souls run yapmak istiyorum. Gerçi zor, önce Cyberpunk sonra Valhalla var ama yapamazsam da Miyazaki ustanın **şakları sağ olsun, dursun kütüphanemde.

Sonrada PS5 ile her şeyin ilk başladığı noktaya dönmek istiyorum, Demons Souls'a. Geç olsun güç olmasın.

Neden burada paylaştım, çünkü beni soulsborne ile tanıştıran oyun Bloodborne dur. Respect.

• Herkese selamlar, bloodborneda bayadır şöyle bir sorun yaşıyorum, isteyen herkes benim dünyama gelebiliyor ama ben yardıma hiç kimseye gidemiyorum, küçük çanı çalıyorum ama asla bulmuyor, sebebini bilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.