Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

bu oyunu sızlerle bırlıkte oynayabılıyor muyuz? hakan sen ben vs

Bilemiyorum cünyır çok takip etmedim bu oyunu. Ama bu son videodan sonra alacağım gibi duruyor.

Bende ilk defa bir rpg oyununu alacağım.Videoda süper görünüyor oyun.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    cumbur cemaat gırıp aynı harıtada canavar kesıp avlıyorsak bende alırım ama yok bu oyun tek basına oynanan bır oyunsa ısım olmaz dark souls falan sevdıgım oyunlar degıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 19 Ağustos 2014; 21:31:21 >
  • videolardan gördüğüm kadarıyla alacağım oyunlar arasına girmiş durumda.
  • Mekanlar diablo 3 ün yakınlaştırılmış hali gibi
    Bu oyun gece oynanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne hakkynda yepyeni bilgiler.

Sony Computer Entertainment Japan ve Sony Computer Entertainment Asia, Playstation 4′e özel olarak geli?tirilen Bloodborne hakkynda birçok yeni bilgiyi kendi internet siteleri üzerinden yayymlady.

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
    Öncelikle karakterimizden bahseden Sony Computer Entertainment Japan ve Sony Computer Entertainment Asia, karakterimizi “Detaylary fazla bilinmeyen, yalnyz bir avcy.” olarak nitelendirdi. Ayryca karakterimizin ismi de Avcy Gascoigne olarak açyklandy.

Karakterimiz haricinde Sony Computer Entertainment Japan ve Sony Computer Entertainment Asia bir de oyundaki dü?manlarymyz hakkynda yeni bilgiler verdi. Tanydy?ymyz ilk dü?manymyz olan Cleric Beast, aslynda Yharnam’da ya?ayan bazy insanlaryn dönü?mesi sonucunda olu?an bir yaratyk. Ayryca Cleric Beast, virüsün en etkili oldu?u yaratyk.

Tabii ki Cleric Beast dy?ynda, onlar kadar güçlü olmasalar da, 3 farkly dü?man çe?idi de tanytyldy. Beast Hunting Mob, Wheelchair Mob, Carrion Crow olarak tanymlanan dü?manlarymyzyn hepsinin kendine has özellikleri bulunuyor. Bu dü?manlarymyz arasynda zaten sizin de isminden anlayabilece?iniz gibi Beast Hunting Mob, virüs bula?my? yaratyklary öldüren bir karakter. Fakat bizlere de saldyrabiliyor. Bunun dy?ynda bir di?er karakter olan Wheelchair Mob ise, ya?ly ve zengin bir adam olarak tanymlandy. Zaten bu karakteri Bloodborne için yayymlanan son videoda görmü?tük. Carrion Crow ise cesetleri yiyerek beslenen ve insanlaryn kan kokularyny alabilen bir yaraty olarak tanymlandy.

Oyundaki karakterimiz ve dü?manlarymyz haricinde Bloodborne’da bulunacak “Regain” sistemi de açyklandy. E?er Bloodborne’da ölmek istemiyorsanyz, saldyrmak sizin için en büyük defansif hareket olacak. E?er dü?manynyzdan darbe alyrsanyz, belli bir süre içerisinde size zarar veren dü?manynyza sizin de saldyrmanyz gerekecek. E?er belli bir süre içerisinde dü?manyn verdi?i zarar kadar, siz de ona zarar verirseniz canynyz yava? yava? dolmaya ba?layacak.

Peki biz bu dü?manlarymyza nasyl zarar verece?iz? Diye kendinize veya bizlere soru soruyorsanyz, Sony Computer Entertainment Japan ve Sony Computer Entertainment Asia bizlere Bloodborne’da bulunacak 3 farkly silah çe?idini de tanytty. Saw Blade, Beast Hunting Axe ve Beast Hunting Guns olarak tanymlanan bu 3 farkly silah synyfy kendine has özelliklere sahip olacak. Mesela Saw Blade, avcylaryn ikonik silahy olarak tanymlanyrken Beast Hunting Axe ise Saw Blade’e göre çok daha a?yr bir silah fakat oyundaki “Regain” sistemini en verimli kullanabilece?iniz silah da Beast Hunting Axe. Bir di?er silahymyz ise pompaly tüfek tarzynda ate? eden ve yine avcylar tarafyndan sykça kullanylan Beast Hunting Guns.

Bloodborne’da merak edilen noktalardan en önemlisi ise oyundaki mekanlardy. Yharnam, Bloodborne içerisinde birkaç farkly bölgeye ayrylmy? durumda. Cathedral District ise bu bölgelerin merkezi olarak geçiyor. Yharnam’yn merkezi olan Cathedral District oldukça karanlyk bir yapyya sahip oluyor. Hemwick Cemetery District ise Yharnam’yn en büyük mezarly?y olarak geçiyor.

• bunun online olayı olacak mı acaba? yoksa sadece senaryo modu mu var. dark souls online gibi olursa daha başka oyun oynamam.
  • Şehir 1800'lü yılların İngiliz yapıları üzerine kurulmuş. Hikayede ki tarihte herhalde o yıllarda olur, karekterin giyimide keza o yıllardan çünkü. Bu şehir, karanlık ve kötülük ile kaplanmış güneşin artık aydınlatmadığı bir tema ile birleşince Dracula hikayelerini anımsatıyor. Bu tarihlerin meraklısı ve büyük bir hayranı olduğum için bu oyuna ilgim bir hayli fazla. Şehir fotoğraflarından ve gif'lerden anlaşıldığı gibi harika bir iş çıkarmışlar oyunun kendisini bir kenara ayırın zaten Hidetaka Miyazaki klasiği ama oyunda tercih edilen ve yaratılan temalarda olağanüstü.
  • Müthiş Bir Oyun Geliyor.Sadece Tanıtımı Bile Sabırsızlanamam Neden Oldu Bide Cıksın Ne Olacak Bakalım
  • Oynanış süresiyle ilgili herhangibir açıklama var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun harika gözüküyor ama o grafiklerle geleceğini zannetmiyorum. Özellikle Dark Souls 2 nin ps2 grafikleriyle çıkmasından sonra pek güvenim kalmadı yapımcı firmaya.

• dark souls 2 kalitesinde grafikli bir oyun varsa bildigin alayim ps2'ye lol
  • Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

Şubatta herhalde yani.

Güzel zamanlama eylül 2015 gelip oyunlar patlama yapana kadar rahat rahat cinnet geçirebiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Blood etkilenimleri olması çok hoşuma gitti. Tırpanla saldıranlar
  • 5 Şubat, Japonya çıkış tarihi yalnız, Amerika ve Avrupa tarihleri belli değil. Eğer İngilizce dil seçeneği olmazsa bizim için bir anlamı kalmıyor, ki olmama ihtimali de var. Demon's Souls'da ilk Asya'da çıkmıştı ve Japonya'da çıkan versiyonun da İngilizce yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Blood etkilenimleri olması çok hoşuma gitti. Tırpanla saldıranlar

Keşke oyunun hızını biraz daha artirirlar. Çok yavas gelmiyor mu sizlere de oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Keşke oyunun hızını biraz daha artirirlar. Çok yavas gelmiyor mu sizlere de oyun.

karakter inanılmaz yavaş,düşmanlar da öyle geldi bana.
    oyunu kalite olarak geriye götürüyor.ben çok kaliteli bir oyun olduğunu düşünmüyorum..

• quote:

quote:

Bana normal geldi, normalden hızlı olduğunda tadı kaçıyor heyecan ve riske girmelerin.

quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

quote:

karakter inanılmaz yavaş,düşmanlar da öyle geldi bana.
    oyunu kalite olarak geriye götürüyor.ben çok kaliteli bir oyun olduğunu düşünmüyorum..

DS 2'den daha kaliteli olacağı kesin bana göre, başında Miyazaki ne de olsa Ama asıl sorun PC'ye gelmeyecek olması, heralde tek hayıflanacağım oyun bu olacak Red Dead Redemption'dan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 6 Eylül 2014; 14:56:06 >

• Betaya katılım hakkı kazanan varmı?Bana mail geldi.
  • GeraltofRivia kullanıcısına yanıt
    ben de basvurdum ama henuz gelen giden yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.