Şimdi Ara

Bloodborne %100 TÜRKÇE GELİYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PS3 satıp ps4 almıştım dark souls 2 oynayamadım o yüzden, neyse ki from software güzel haberi bloodborne ile verdi hemde %100 Türkçe olarak çıkacak oyun.

Souls oyunlarını sevenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaKursadTR -- 28 Temmuz 2014; 19:57:07 >

• %100 Turkce derken dublaj mi alt yazi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dublaj ve altyazı olacaktır muhtemelen. Sony özel olarak yaptırıyor oyunu ps4'e çünkü. Sony özel yaptırdığı oyunlara türkçe seslendirmede yaptırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaKursadTR -- 28 Temmuz 2014; 20:07:23 >
  • Dark souls 2 oynamadıysan çok bişey kaybetmiş değilsin ben küfrederek bitirdim bir halta benzemiyor dark souls la alakası yok ps3 ü sattığın iyi olmuş bu arada ps3 teki Psn öde kayıtlıydın tekken tag 2 oynuyorduk

• Bu oyun listeme ekli

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Dark souls 2 oynamadıysan çok bişey kaybetmiş değilsin ben küfrederek bitirdim bir halta benzemiyor dark souls la alakası yok ps3 ü sattığın iyi olmuş bu arada ps3 teki Psn öde kayıtlıydın tekken tag 2 oynuyorduk

psn neydi senin ? İzlediğim ve oynayanların yorumlarına baktığım kadarıyla dediğinde haklısın DS1 de ki atmosferi verememiş DS2. Bloodborne devam oyunu değil başka bir evrende geçiyor. O yüzden yeni başlayacak olanlar içinde güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaKursadTR -- 28 Temmuz 2014; 20:20:23 >
  • Bu haberi zaten bir çok kişi biliyor hocam,forumda paylaşılmış haberi bile yapılmıştı.Ayrıca Dark Souls 2'yide oynamanızı tavsiye ediyorum,gayette tatmin edici bir oyun olmuş.Benim Ahmetin,Mehmetin sözlerine bakmaktansa deneyip kendiniz karar vermeniz daha mantıklı olacaktır.Sonuçta zora gelemeyen var gelen var,mekanları beğenen var beğenmeyen var gibi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 28 Temmuz 2014; 21:19:00 >
  • Güzel haber,Darısı diğer oyunların başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayCoskun

Güzel haber,Darısı diğer oyunların başına

ps exclusive oyunlarin disinda turkceyi biraz zor goruruz biz
  • Zaten söylenmişti. :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi yapildi ama bilmeyenler tekrar ogrenmis olur

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaKursadTR

Dublaj ve altyazı olacaktır muhtemelen. Sony özel olarak yaptırıyor oyunu ps4'e çünkü. Sony özel yaptırdığı oyunlara türkçe seslendirmede yaptırıyor.

Hepsine yapmıyor ama.
    Örneğin The Last Of Us, Beyond: Two Souls oyunlarında türkçe altyazı vardı ama dublaj yoktu.
    Zaten oyunda çok diyalog olacağını zannetmiyorum ama dublaj olsa oynarız yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellerindenoperim17 -- 29 Temmuz 2014; 7:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

quote:

Dublaj ve altyazı olacaktır muhtemelen. Sony özel olarak yaptırıyor oyunu ps4'e çünkü. Sony özel yaptırdığı oyunlara türkçe seslendirmede yaptırıyor.

Hepsine yapmıyor ama.
    Örneğin The Last Of Us, Beyond: Two Souls oyunlarında türkçe altyazı vardı ama dublaj yoktu.

Ben zaten bu oyunda dublajın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

quote:

Hepsine yapmıyor ama.

Ben zaten bu oyunda dublajın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Olsa iyi olur. Yapımcılar oyunun daha çok hikaye ağırlıklı olacağını söyledi. Bir RPG oyununun türkçe gelmesi harika bir şey. Türkçe RPG oynadığımı hatırlamıyorum doğrusu.

• Bence sağlam bir oyun geliyor. Atmosfer çok etkileyici geldi bana
  • oyun muhteşem gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun Türkçe versiyonları çok çabuk 2. ele yada takasa düşer demedi demeyin. Oyunun yapıyı bilmeyip sırf türkçe diye alan olacak. Oyunu oynamaya başladıkları ilk 1 saatte isyan bayrağını çekip satışa koyarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bu oyunun Türkçe versiyonları çok çabuk 2. ele yada takasa düşer demedi demeyin. Oyunun yapıyı bilmeyip sırf türkçe diye alan olacak. Oyunu oynamaya başladıkları ilk 1 saatte isyan bayrağını çekip satışa koyarlar.

aynen souls oyunlarını herkes kaldıramaz :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.