Şimdi Ara

Bloklu insanların hiç görünmemesi lazım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
79
Cevap
1
Favori
20.381
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bloklu insanların hiç görünmemesi lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Facebook'taki gibi olmalı blok sistemi. Engellediğim kişiyi hiçbir şekilde görmeyeceğim, ve engellenen kişide beni görmeyecek. Kısaca Ne ben onun ne de o benim mesajlarımı veya konularımı göremeyecek.
    ne istiyosun zeki mürenden
    |
    |

Orijinalden alıntı: Celonfix

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen önce güzel güzel ağlarsan belki rüyanda şirin babayı da görmüş olursun.. Ahahahahhahah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bana cevap verip ona cevap veremeyim diye çaresizce beni bloklayanlar artık bloklanacaktır. Zihniyetini değiştiremeyen bu ülkeyi değiştiremez. Ve ne çekiyorsa bu düşünceler yüzünden çekiyor bu ülke.
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    boklu insan olarak okudum

Orijinalden alıntı: miko_miko

boklu insan olarak okudum
    Çok şükür tek değilmişim

|
    |

quote:

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

Yazıyor. İster istemez açıp bakıyorsun. Sinirlerin bozuluyor. Hiç karşına çıkmaması lazım bu mesajların.

Çözüm burda:

Resimde görüldüğü gibi, konuyu çöplüğe döndüren, ona buna sürekli laf yetiştiren kişileri blokluyorum. Fakat bu kişiler peş peşe mesaj atınca forum görüntüsü, resimdeki gibi saçma sapan bir hal alıyor. Bu görüntüden kurtulmak için. Ben tarayıcımda "uBlock Origin" yazılımını kullanıyorum. Programın, SÜZGEÇLERİM kısmına, bu satırı resimdeki gibi ekleyin.
    forum.donanimhaber.com##.closed.kl-icerik-satir:if(.closed.blocked-member)

Eğer sizde, benzer bir tarayıcı eklentisi kullanıyorsanız. Onun süzgeç(filtre) kısmına, bu satırı ekleyin. Bu işlemden sonra blokladığınız kişilerin mesajları ekranda hiç var olmıyacaklardır.

Bonus:
    Forumda zaman zaman oluşan "Deleted user" ve "Deleted from big topics" yazan boş mesajlarıda, aşağıdaki satırı kullanarak otomatik gizletebilirsiniz.

forum.donanimhaber.com##.kl-icerik-satir:if(span:has-text(Deleted from big topics))

Not: Bu filtre çalıştığı anda, 'Deleted from big topics' cümlesi yüzünden , istemsiz olarak bu yorum da otomatik gizlenicek. Unutup boşuna bu yorumu aramayın.

Keyifli forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 9 Mayıs 2020; 17:42:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: PAUL WALKER , Gerginix , HeavenLife , ThePscho , NoNickMan , Gavur Padisah
    Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Palit GTX 1660 Super GP OC, Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906

• Yüzbaşı
    579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

quote:

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

Yazıyor. İster istemez açıp bakıyorsun. Sinirlerin bozuluyor. Hiç karşına çıkmaması lazım bu mesajların.

Çözüm burda:

Resimde görüldüğü gibi, konuyu çöplüğe döndüren, ona buna sürekli laf yetiştiren kişileri blokluyorum. Fakat bu kişiler peş peşe mesaj atınca forum görüntüsü, resimdeki gibi saçma sapan bir hal alıyor. Bu görüntüden kurtulmak için. Ben tarayıcımda "uBlock Origin" yazılımını kullanıyorum. Programın, SÜZGEÇLERİM kısmına, bu satırı resimdeki gibi ekleyin.
    forum.donanimhaber.com##.closed.kl-icerik-satir:if(.closed.blocked-member)

Eğer sizde, benzer bir tarayıcı eklentisi kullanıyorsanız. Onun süzgeç(filtre) kısmına, bu satırı ekleyin. Bu işlemden sonra blokladığınız kişilerin mesajları ekranda hiç var olmıyacaklardır.

Bonus:
    Forumda zaman zaman oluşan "Deleted user" ve "Deleted from big topics" yazan boş mesajlarıda, aşağıdaki satırı kullanarak otomatik gizletebilirsiniz.

forum.donanimhaber.com##.kl-icerik-satir:if(span:has-text(Deleted from big topics))

Not: Bu filtre çalıştığı anda, 'Deleted from big topics' cümlesi yüzünden , istemsiz olarak bu yorum da otomatik gizlenicek. Unutup boşuna bu yorumu aramayın.

Keyifli forumlar
    Hocam kralsın kral.
    |
    |

• Binbaşı
    1211 Mesaj

Tesekkurler hocam. Bende ekli bl0cker. Ama mobilde ne yapacagiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TimFx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Tesekkurler hocam. Bende ekli bl0cker. Ama mobilde ne yapacagiz
    Mobil için çözümü yok sanırım. Bir de resim engelleme gelse süper olacak. "O rly?" midir nedir her yerde aynı resim. Bıktım yemin ediyorum.

Orijinalden alıntı: ThePscho

Mobil için çözümü yok sanırım. Bir de resim engelleme gelse süper olacak. "O rly?" midir nedir her yerde aynı resim. Bıktım yemin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocam. Balik adam o rly

|
    |
    süzgeç mügeç ne karalıksınız yav işiniz gücünüz yokmı basit bi forum bolkala geç işte
    |
    |

Oh be gözüm gönlüm açıldı.
    |
    |

İyi de bu yöntem tablet ya da mobil de işe yaramıyor ki? Ben PC kullanmıyorum ipad kullanıyorum ve bu eklentiyi sadece pc den girenler faydalanabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The highest Xbox gamerscore in Turkey
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

Benim elimden bu kadarı geldi, onu da donanım haber çözsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 16 Eylül 2018; 9:38:23 >
    |
    |
    Oasis of the Seas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Palit GTX 1660 Super GP OC, Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj

Sağolasın hocam. Sayende, en azından masaüstü bilgisayardan giriş yaptığımda, sadece benim değil birçok kişinin tahammül edemediği, görmek istemediğim tipleri görmüyorum. Bu yöntemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Sağolasın hocam. Sayende, en azından masaüstü bilgisayardan giriş yaptığımda, sadece benim değil birçok kişinin tahammül edemediği, görmek istemediğim tipleri görmüyorum. Bu yöntemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum.
    Eyvallah ! Benımde en büyük sıkıntım buydu. Birkaç gün üzerinde düşününce bu çözümü geliştirdim. Şimdi eskisinden daha çok kişiyi blokluyorum. Saçmalayan üyelerden kurtulunca forum hakikaten işlev kazanıyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1944 Mesaj
    sayın adminim bu yapılsın bloklular hiç görükmesin.
    quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

sayın adminim bu yapılsın bloklular hiç görükmesin.
    Beni blokladinmi kanka

|
    |
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.