Şimdi Ara

Bloklu insanların hiç görünmemesi lazım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
20.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -Master

Facebook'taki gibi olmalı blok sistemi. Engellediğim kişiyi hiçbir şekilde görmeyeceğim, ve engellenen kişide beni görmeyecek. Kısaca Ne ben onun ne de o benim mesajlarımı veya konularımı göremeyecek.
    ne istiyosun zeki mürenden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen önce güzel güzel ağlarsan belki rüyanda şirin babayı da görmüş olursun.. Ahahahahhahah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boklu insan olarak okudum

• quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

boklu insan olarak okudum
    Çok şükür tek değilmişim

• quote:

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

Yazıyor. İster istemez açıp bakıyorsun. Sinirlerin bozuluyor. Hiç karşına çıkmaması lazım bu mesajların.

Çözüm burda:
    Bloklu insanların hiç görünmemesi lazım

Resimde görüldüğü gibi, konuyu çöplüğe döndüren, ona buna sürekli laf yetiştiren kişileri blokluyorum. Fakat bu kişiler peş peşe mesaj atınca forum görüntüsü, resimdeki gibi saçma sapan bir hal alıyor. Bu görüntüden kurtulmak için. Ben tarayıcımda "uBlock Origin" yazılımını kullanıyorum. Programın, SÜZGEÇLERİM kısmına, bu satırı resimdeki gibi ekleyin.
    forum.donanimhaber.com##.closed.kl-icerik-satir:if(.closed.blocked-member)

Eğer sizde, benzer bir tarayıcı eklentisi kullanıyorsanız. Onun süzgeç(filtre) kısmına, bu satırı ekleyin. Bu işlemden sonra blokladığınız kişilerin mesajları ekranda hiç var olmıyacaklardır.

Bonus:
    Forumda zaman zaman oluşan "Deleted user" ve "Deleted from big topics" yazan boş mesajlarıda, aşağıdaki satırı kullanarak otomatik gizletebilirsiniz.

forum.donanimhaber.com##.kl-icerik-satir:if(span:has-text(Deleted from big topics))

Not: Bu filtre çalıştığı anda, 'Deleted from big topics' cümlesi yüzünden , istemsiz olarak bu yorum da otomatik gizlenicek. Unutup boşuna bu yorumu aramayın.

Keyifli forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 9 Mayıs 2020; 17:42:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

quote:

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

Yazıyor. İster istemez açıp bakıyorsun. Sinirlerin bozuluyor. Hiç karşına çıkmaması lazım bu mesajların.

Çözüm burda:

Resimde görüldüğü gibi, konuyu çöplüğe döndüren, ona buna sürekli laf yetiştiren kişileri blokluyorum. Fakat bu kişiler peş peşe mesaj atınca forum görüntüsü, resimdeki gibi saçma sapan bir hal alıyor. Bu görüntüden kurtulmak için. Ben tarayıcımda "uBlock Origin" yazılımını kullanıyorum. Programın, SÜZGEÇLERİM kısmına, bu satırı resimdeki gibi ekleyin.
    forum.donanimhaber.com##.closed.kl-icerik-satir:if(.closed.blocked-member)

Eğer sizde, benzer bir tarayıcı eklentisi kullanıyorsanız. Onun süzgeç(filtre) kısmına, bu satırı ekleyin. Bu işlemden sonra blokladığınız kişilerin mesajları ekranda hiç var olmıyacaklardır.

Bonus:
    Forumda zaman zaman oluşan "Deleted user" ve "Deleted from big topics" yazan boş mesajlarıda, aşağıdaki satırı kullanarak otomatik gizletebilirsiniz.

forum.donanimhaber.com##.kl-icerik-satir:if(span:has-text(Deleted from big topics))

Not: Bu filtre çalıştığı anda, 'Deleted from big topics' cümlesi yüzünden , istemsiz olarak bu yorum da otomatik gizlenicek. Unutup boşuna bu yorumu aramayın.

Keyifli forumlar
    Hocam kralsın kral.

• TimFx kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. Bende ekli bl0cker. Ama mobilde ne yapacagiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Tesekkurler hocam. Bende ekli bl0cker. Ama mobilde ne yapacagiz
    Mobil için çözümü yok sanırım. Bir de resim engelleme gelse süper olacak. "O rly?" midir nedir her yerde aynı resim. Bıktım yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Mobil için çözümü yok sanırım. Bir de resim engelleme gelse süper olacak. "O rly?" midir nedir her yerde aynı resim. Bıktım yemin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocam. Balik adam o rly

• süzgeç mügeç ne karalıksınız yav işiniz gücünüz yokmı basit bi forum bolkala geç işte
    Oh be gözüm gönlüm açıldı.
    İyi de bu yöntem tablet ya da mobil de işe yaramıyor ki? Ben PC kullanmıyorum ipad kullanıyorum ve bu eklentiyi sadece pc den girenler faydalanabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim elimden bu kadarı geldi, onu da donanım haber çözsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 16 Eylül 2018; 9:38:23 >
    Sağolasın hocam. Sayende, en azından masaüstü bilgisayardan giriş yaptığımda, sadece benim değil birçok kişinin tahammül edemediği, görmek istemediğim tipleri görmüyorum. Bu yöntemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Sağolasın hocam. Sayende, en azından masaüstü bilgisayardan giriş yaptığımda, sadece benim değil birçok kişinin tahammül edemediği, görmek istemediğim tipleri görmüyorum. Bu yöntemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum.
    Eyvallah ! Benımde en büyük sıkıntım buydu. Birkaç gün üzerinde düşününce bu çözümü geliştirdim. Şimdi eskisinden daha çok kişiyi blokluyorum. Saçmalayan üyelerden kurtulunca forum hakikaten işlev kazanıyor.
  • sayın adminim bu yapılsın bloklular hiç görükmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

sayın adminim bu yapılsın bloklular hiç görükmesin.
    Beni blokladinmi kanka

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.