Şimdi Ara

Blok V Tomahawk seyir füzeleri, yakında ABD Donanması envanterine girecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şimdi cehaletten bahsedersek siz zararlı çıkacaksınız. Tomahawk'ların atıldğı istikamette S-300 ve S-400 bataryaları bulunmuyor. Tomahawk dediğimiz füzeler hedefe doğrudan giden sistemler değiller. Yerin 20 metre üstünden giden seyir füzelerini de dünyanın eksen eğikliği nedeniyle çok kısa mesafelerden tespit edebilirsiniz. S-300 ve S-400'lerin füzeleri vurması için bu sistemlerin 15 ila 25 km mesafesinden geçmesi gerekiyor. Ancak füzeler bu bataryalara yakalanmayacak şekilde fırlatıldı. Ki havada bu füzelerin vurulduğuna yönelik herhangi bir kanıt sunulamadı. Aynı Ruslar Libya'da 47 tane Bayraktar TB2 düşürmüştü. Her neyse işe yaramadığına inanmak istiyorsanız inanın. Uydu görüntüleri ortada vurulan yerler belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstiklalFMK

Şimdi cehaletten bahsedersek siz zararlı çıkacaksınız. Tomahawk'ların atıldğı istikamette S-300 ve S-400 bataryaları bulunmuyor. Tomahawk dediğimiz füzeler hedefe doğrudan giden sistemler değiller. Yerin 20 metre üstünden giden seyir füzelerini de dünyanın eksen eğikliği nedeniyle çok kısa mesafelerden tespit edebilirsiniz. S-300 ve S-400'lerin füzeleri vurması için bu sistemlerin 15 ila 25 km mesafesinden geçmesi gerekiyor. Ancak füzeler bu bataryalara yakalanmayacak şekilde fırlatıldı. Ki havada bu füzelerin vurulduğuna yönelik herhangi bir kanıt sunulamadı. Aynı Ruslar Libya'da 47 tane Bayraktar TB2 düşürmüştü. Her neyse işe yaramadığına inanmak istiyorsanız inanın. Uydu görüntüleri ortada vurulan yerler belli.

yegenim anlatıyorum anlamıyorsun bişeyler öğrenmişin yarım yamalak cevap veriyorsun.. tb2 zibil mi o kadar vuracaklar ? bi de sayı vermişin   ruslara güvenerek halbuki tomahawk ları vurdugunu söyleyen yine rusya o işe güvenmiyorsun  

ekseni mekseni boşver seyir füzesi isterse 10 cm yükseklikden gitsin radar tespit ettigi anda mokoko  seyir füzesinin avantajı yerden gittigi için tespit edilmesi zor ki hedef askeri havaüstü alça irtifa radarları vardrı akıl etmişlerdir tespit edilip s300 vuruldu bir bölümü bir bölümüde vurulamadı bir bölümü hedefe bile ulaşmadı neyi uzatıyorsun anlamıyorum

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt

Sizin okuduğunuzu anlama konusunda sıkıntılarınız var size iyi günler. Ben de vurulamayacağı için yalan söylediklerini ifade ettim. Size de neden tespit edemediklerini yazdım. "Onlar bile birşeyleri akıl edebilir de siz edemezsiniz."

Dayı-yeğen muhabbetleriniz için kardeşler kıraathanesi daha iyi bir mekan iyi günler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.