Şimdi Ara

Blok sistemi bozulmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı kişi bir üstteki mesajda bloklu gözükürken, bir alt mesajında bloklu gözükmüyor.
    Hazır el atmışken bir de bence Teknoseyirdeki gibi bir blok sistemi olsun.

• Bir daha rastlarsanız ekran görüntüsü alıp atabilir misiniz, kişi gözükmesin diyorsanız pm de atabilirsiniz. Birde teknoseyir'de ki blok sistemi nasıl ben bilmiyorum şahsen. @HIGHER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bir daha rastlarsanız ekran görüntüsü alıp atabilir misiniz, kişi gözükmesin diyorsanız pm de atabilirsiniz. Birde teknoseyir'de ki blok sistemi nasıl ben bilmiyorum şahsen. @HIGHER
    Şu an düzgün görünüyor.
    kişi gözükmemesi için bir seçenek var mı?
    Teknoseyir'de bir kişiyi blokladığınızda, ne siz onu görüyorsunuz, ne de o sizi görebiliyor, görse bile mesajınıza yanıt vs. veremiyor.

Böyle yaparsanız hem trolleride engellemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bir daha rastlarsanız ekran görüntüsü alıp atabilir misiniz, kişi gözükmesin diyorsanız pm de atabilirsiniz. Birde teknoseyir'de ki blok sistemi nasıl ben bilmiyorum şahsen. @HIGHER
    Blok sistemi bozulmuş

• nihayet benim gibi sorun yaşayan birini buldum ,yoksa artık kendimden şüphelenmeye başlamıştım :)
    1. sayfada bloklu görünen mesaj ,2. sayfadan itibaren açık şekilde görülüyor
    üstelik sağ üst köşede hala bloklu olduğunu gösteren kırmızı daire işareti var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.