Şimdi Ara

Blizzcon 2017 Yeni Irk ve diğer beklentiler?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
3.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.blizzconcountdown.com/

Geçmiş tarih istatistiklerine göre büyük ihtimal yeni bir tane Irk gelmesi lazım

Sizce ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 30 Ekim 2017; 20:32:8 >

• Naga geleceği yönünde söylentiler var redditte
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Naga geleceği yönünde söylentiler var redditte

sene 2017 olmuş hala naga
    bi getiremediler nagaları
  • ethereal olabilir
  • Yoksa bu yıl duyuru olmayacak mı?
  • Muamma bir durumda, kesin gelir durumu yok gibi ya.
    Benim şahsen build kurma özgürlüğü istiyorum, spec ve bunun alt speci veya daha fazla talent, en azından diablo 3 de ki o kısıtlı ortam bile olsa kafi o derece.
    Şuan ki durum nedir abi alınacak seçilecek şeyler belli tek düze oynuyoruz. Farklılık yok, farklılık olacak dediler kendilerini tekrar ettiler, aynı karpuzu yine yedik.
    Yeniliklere karşı bir garezim yok ama hep aynı yenilikler geliyor.

Tüm itemlara ver bonus efekti, her spec için 4-5 tane master talent bunlara bir dizi standart 3 seçenekli talent ekle, her biri için talent puanı ekle her biri için passif rune koy, daha fazla stat daha farklı kombinasyonlar ekle, manasız healer çıkar ranger tank çıkarsın oyuncu, haste statı üzerinden oyuncu kendi build dizilimi çıkarsın ver şunlara balance.

yok 3 tane talent seç bunlardan da biri op olsun efenim biri sadece pvp biri sadece pve diğeri de öyle dursun orda sırf seçenek diye

ha bide bunlara balance yapamayasın emi, la dandirik build seçeneklerine hakim olamıyorsunuz.

%100 buff nedir la ? alfa'da testinde anca bu olur, hiç mi aklınız yok bu ne işe yarıyor bu bu olursa op olur.

ha bide biri bleed damage vuruyor diğeri posion ya aynı şeyin şeyi gibi gibi

haa neyse, iyi forumlar uzattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 19 Ekim 2017; 23:7:4 >

• Yeni bir iddia'ya göre bu sene Yan-Irklar gelerek ırk çeşitliliği sağlanacakmış.

Void Elf ve Light Dranei-Alliance

Nightborne Elf ve Highmountin Tauren-Horde

şeklinde

Bana da mantıklı geliyor bu keza 1 ırk gelse bile bu ırk'ın bir bölgesi hikayesi olması gerekecekti bunun gibi Catacylsm ek paketinde'de de böyle Sınıf-Karıştırması yapmışlardı "Undead'in Hunter olabilmesi gibi"

ve yeni bir Meslekte büyük ihtimal gelmeyecek bu Blizzcon 2017'de tabi bu yazdıklarım tamamen iddia ve söylentiler bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 22 Ekim 2017; 15:31:13 >
  • Fel Orc da gelse güzel olurdu veya Tuskarr :) Gerçi sonra loreda ona da bi kulp bulmak gerekirdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Naga geleceği yönünde söylentiler var redditte

sene 2017 olmuş hala naga
    bi getiremediler nagaları

Nagaların hiç bir zaman gelmeyeceğini daha önce söylemişler

bunu yazan yorumlar okudum tabi resmi açıklamayı arayıp bulmak lazım var ise.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    mantıklı ve güzel olurdu.
  • Blizzard yeni ırk getireceğine oyundaki ırk buglarını düzeltsin daha iyi olur. mesela male dwarf ın kalkan olayını. Human female in pelerin olayını vs.. düzeltsinler yeterli bence. dwarfları harika güncellediler ona lafım yok ama o kalkanı takınca nasıl ufalıyor anlamış değilim. ADamın elinde bulwark of azzinoth var ama sırta yerleştirince Guardian Buckler gibi oluyor
  • murloc ırkı gelicek rez

• quote:

Orijinalden alıntı: Erky Perky

Fel Orc da gelse güzel olurdu veya Tuskarr :) Gerçi sonra loreda ona da bi kulp bulmak gerekirdi..

Yesil orclar zaten fel degil mi? WoD'dan beri lore'u takip etmiyorum, Legion'da baska bir fel irki mi geldi ne oldu?
    Yeni basladim oyuna daha 1-2 gun once, loremaster icin sifirdan gorevlerle kasiyorum, endgame lore'unu falan da gormedim daha.

Bu arada yillardir fel fel fel bikmadiniz mi yav, ben artik fel adini bile duymak istemiyorum. Orjinal bir lore, kapsamli bir oynanis olsun yeni pakette bana yeter. Isterlerse sirin baba irkini getirsinler umrumda olmaz.
    MoP'tan beri su oyunun endgame'i ilgimi cekmez oldu.

MoP'a kotu diyordu herkes ama soyle bir bakarsak endgame'i bayagi zevkliydi aslinda.

• Outland'de cirit atan kırmızı orclardan demek istemiştim hocam. Gerçi filmle beraber iyice karıştı da o fel mevzusu

• Erky Perky kullanıcısına yanıt
    Fel Orc dediğin forsaken gibi değil mi ya ?
    Corrupted, plague gibi bir şey yani ?
    --------
    Şimdi highmountain dediğimizde aklıma bir ırk geliyor, highborne dediğimizde de aklıma yine ırk geliyor.
    Ama bunlar da gelmiyor, yada ben mi yanlış biliyorum ?
    iron orc dediğimiz de aklıma ırk gelmiyor benim, hani bir blood elf gibi diyebilirsin ama bende öyle bir çağrışım yapmıyor.
    offf kafam karıştı ve saçmaladım neyse
  • İşin açıkçası ben bir sürpriz bekliyorum

Wc3 'de Nagalar'ın kendi Base'i üniteleri vardı hiç yoktan bir ümit işte olur mu olur

Murloclarda deli gibi yine bir beklenti var ne bileyim olabilir diyorum içimden Fantazi MMO oynuyoruz en nihayetinde

ya ne gelirse gelsin beklentileri aşsın "işte budur! seviyorum WoW'u" dedirtsinler yine densin istiyorum.

.

Edit: "Blizzcon 2017 Yeni Irk ve diğer beklentiler?" olarak değiştirdim

diğer beklentiler ne olabilir?

Wc3'ün Remake'i ya da yeni bir RTS gelmeli artık
    Remake olursa umarım sağlam olur
    ya da yeni bir RTS getirmeliler

Elle tutulur gözle görülür bir RTS gelmeli SC2 dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 27 Ekim 2017; 17:53:32 >
  • Murlocklar horde ‘a , nagalar ise Alliance’a katılıyormuş.

• Ya o değilde kimse hiç bir şey yazmıyor sebebi nedir?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    diablo 2 ile wc3 tekrardan gelecek işte.

rts gelmez bence, sc2 hali hazırda iyi ve potansiyeli hala olmasına rağmen gördüğü rağbet ortada, büyük çoğunluğunu koreliler oynuyor onlar olmasa diablo3 den farkı yok oyunun, oyuncu sayısı bakımından.

daha basit daha çok popüler olabilecek bir yapımla gelebilirler pubg tarzı bir oyun.
  • Yeni ırktan ziyade yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi yan ırklar gelmeli bence. Şahsen Murlock Naga tarzı maymun gibi ırkların gelmesini istemem.

Yan ırkların kendine özgü racial özellikleri falan olur hikayeleri olur. Zaten hikayeleri var entegre etmek daha kolay.

2004 ten beri oynadığım hesabım 1 yıldır kapalı. Yeni paket gelene kadar açmayı düşünmüyorum. Yeni paketi de sırf merakımdan alırım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.