Şimdi Ara

Blizzcon 2013 Kasım Gelişmeler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son günlerde WoW'un geleceği hakkında bir sürü başlık açıldı. Merak ettiğimiz cevapların çoğunu Blizzcon'da bulacağız gibi gözüküyor. Burada Blizzcon hakkında duyduklarımız ve Blizzcon'da açıklanan konular hakkında konuşalım, dertleşelim, kurtlarımızı dökelim.

Not: Lütfen "warrior açtım dpsim kötü, paladinim var hangi spec olsun, hesabım var çok para eder, abii wow bitti öldü yaa, hala wow oynayan var mı puahha, HS beta keyi olan var mı beyler" vs. gibi mesajlarla başlığı amacından saptırmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfondip -- 1 Kasım 2013; 11:18:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: khalef

Bu mesaj silindi.
    yeni ek paket hakkında dan devam etseydik ilk mesaj dan başlığı da değiştirirdik çünkü oraya baya bişi yazmıştım ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

yeni ek paket hakkında dan devam etseydik ilk mesaj dan başlığı da değiştirirdik çünkü oraya baya bişi yazmıştım ben?

Buraya da yazalım, post kasalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefarius

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Buraya da yazalım, post kasalım

Alıntıları Göster
    Apple kadar olamıyor şu blizzard
    ulan yeni paket vs gelmeden bir kaç hafta önce sızıntı yap ki millet daha çok meraklansın, polemik olsun,senin oyunların ve marka değerin konuşulmuş olur.
    Blizcon da Blizcon sanki ÖSYM sınav sonuçlarını açıklayacak arkadaş yuh be

• quote:

Orijinalden alıntı: alkanerkn

Apple kadar olamıyor şu blizzard
    ulan yeni paket vs gelmeden bir kaç hafta önce sızıntı yap ki millet daha çok meraklansın, polemik olsun,senin oyunların ve marka değerin konuşulmuş olur.
    Blizcon da Blizcon sanki ÖSYM sınav sonuçlarını açıklayacak arkadaş yuh be

Alıntıları Göster
    geçen sene iptal olmuştu yapılmamıştı yanılmıyorsam buda ekstra beklentiler demek
  • Warlords of Dreanor ismi patentlenmiş beyler son dakika mmochampiona bakın. Demon odaklı paket geliyiiiiiir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

Warlords of Dreanor ismi patentlenmiş beyler son dakika mmochampiona bakın. Demon odaklı paket geliyiiiiiir

Da niye Dreanor?

Ben de WoW Insider'dan öğrendim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefarius -- 1 Kasım 2013; 22:10:57 >
  • dreanor mu, blizz ne yapmaya çalışıyor. Nagaları getir olsun bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlar1971

dreanor mu, blizz ne yapmaya çalışıyor. Nagaları getir olsun bitsin
    Nozdormu ile alakası var mı ? Paladins of Lordaeron da gelmesin sonra, aman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 1 Kasım 2013; 22:31:42 >
  • eğer blizzard outland draenorun sadece bir parçasıydı, başka parçaları da vardı, işte buralar keşfedildi derse çok saçma bir paket olur.ama masraftan kaçmayıp zamanda geri götürüp draenor sağlam bir gezegenken ve horde yeni yeni kurulurken ki döneme gidersek efsanevi bir paket geliyor demektir.

ama kafama takılan nokta şu, eğer dediğim gibi bir paket olursa biz horde olarak gidip hordela mı savaşacağız? tamam güncel hordela fel horde arasında uçurum var ama ne bileyim tuhaf gelir şahsen bana groma, orgrime dalmak.
  • quote:

eğer blizzard outland draenorun sadece bir parçasıydı, başka parçaları da vardı, işte buralar keşfedildi derse çok saçma bir paket olur.ama masraftan kaçmayıp zamanda geri götürüp draenor sağlam bir gezegenken ve horde yeni yeni kurulurken ki döneme gidersek efsanevi bir paket geliyor demektir.

ama kafama takılan nokta şu, eğer dediğim gibi bir paket olursa biz horde olarak gidip hordela mı savaşacağız? tamam güncel hordela fel horde arasında uçurum var ama ne bileyim tuhaf gelir şahsen bana groma, orgrime dalmak.

Benim karakterim Stormwind'e bağlı bir Silver Hand paladini ama ben bile Grom'a dalamam öyle ya Garrosh ile kıyaslanamaz bile.. Bu arada Garrosh acaba bu yüzden mi ölmedi ? Yeni bir Darion - Highlord Mograine vakası mı yaşanacak acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 1 Kasım 2013; 23:09:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Revan

quote:

eğer blizzard outland draenorun sadece bir parçasıydı, başka parçaları da vardı, işte buralar keşfedildi derse çok saçma bir paket olur.ama masraftan kaçmayıp zamanda geri götürüp draenor sağlam bir gezegenken ve horde yeni yeni kurulurken ki döneme gidersek efsanevi bir paket geliyor demektir.

Benim karakterim Stormwind'e bağlı bir Silver Hand paladini ama ben bile Grom'a dalamam öyle ya Garrosh ile kıyaslanamaz bile.. Bu arada Garrosh acaba bu yüzden mi ölmedi ? Yeni bir Darion - Highlord Mograine vakası mı yaşanacak acaba ?

Oha Garrosh vs Grom lütfen olsun blizzard pls oyşh

• Dreanor, Outlandın eski adıydı. Ner`zhul un Azerotha gitmesi için çok sayıda geçit açtı, geçitlerin patlamasıyla gezegen param parça oldu ve Outland adını aldı.

Ama bi yerde sorun var. Nagaların doğuş yeri Dreanordu ve zamanında Büyük denizlerde vardı. Peki ya şimdi ? Koca bi uzay boşluğu. Nereden gelicek bu nagalar ?
  • quote:

Dreanor, Outlandın eski adıydı. Ner`zhul un Azerotha gitmesi için çok sayıda geçit açtı, geçitlerin patlamasıyla gezegen param parça oldu ve Outland adını aldı.

Ama bi yerde sorun var. Nagaların doğuş yeri Dreanordu ve zamanında Büyük denizlerde vardı. Peki ya şimdi ? Koca bi uzay boşluğu. Nereden gelicek bu nagalar ?

Nasip
  • quote:

Dreanor, Outlandın eski adıydı. Ner`zhul un Azerotha gitmesi için çok sayıda geçit açtı, geçitlerin patlamasıyla gezegen param parça oldu ve Outland adını aldı.

Nagalarin dogus yeri draenor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: welmour

quote:

Alıntıları Göster
    adı warlords of draenor olan bir oyun ve ortalıkta dolaşan gnomelar
    hell yeah

• quote:

Orijinalden alıntı: welmour

quote:

ben öyle biliyorum, yanlışım da olabilir
  • nagaların doğuş yeri draenor değil ya olur mu öyle şey hiç.açın okuyun, nagalar eski highbornelerdi.yani queen azsharanın gözde büyücülerinden oluşan bir topluluktular.sonradan bir kısmı nagaya dönüştüler, bir kısmı ise eastern kingdomsa geçip blood elf oldu.
  • quote:

nagaların doğuş yeri draenor değil ya olur mu öyle şey hiç.açın okuyun, nagalar eski highbornelerdi.yani queen azsharanın gözde büyücülerinden oluşan bir topluluktular.sonradan bir kısmı nagaya dönüştüler, bir kısmı ise eastern kingdomsa geçip blood elf oldu.

pardon, bu kısımları unutmuşum. 3 aydır oynanayinca insan unutuyor bazı şeyleri.

Peki aklıma bir şey takıldı. Kim bu Dreanor`un Warlordları
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.