Şimdi Ara

Blizzard, mobil Warcraft oyunu Warcraft Arclight Rumble'ı iOS ve Android için duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blizzard, mobil Warcraft oyunu Warcraft Arclight Rumble'ı iOS ve Android için duyurdu

Yayıncılığını Blizzard'ın yaptığı popüler oyun serisi Warcraft'ın mobil oyunu Warcraft Arclight Rumble geçtiğimiz saatlerde duyuruldu.

Warcraft Arclight Rumble

Oynaması ücretsiz bir oyun olarak duyurulan Warcraft Arclight Rumble, beklentilerin dışında bir oyun oldu. Aşağıda tanıtım videosunu da izleyebileceğiniz Warcraft Arclight Rumble, kule savunma oyunlarından ilham almış gibi duruyor ki zaten yardımcı oyun direktörü Adam Kugler da bunu onayladı.

Ayrıca Bkz.Popüler oyun Apex Legends'ın mobil versiyonu bu ay çıkış yapıyor

Oyunun bu yıl içerisinde iOS ve Android cihazlar için belirli ülkelerde çıkışını yapması bekleniyor ancak yakın bir tarihte oyun için bir de kapalı beta düzenlenecek. Oyuna buradaki sayfadan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Her ne kadar beklenein biraz tesi bir oyun olsa da PvP gibi çeşitli modlarla yüksek oyuncu sayılarına erişebilecek bir oyun gibi durduğunu söyleyebiliriz. 

Kaynak:
    https://www.videogameschronicle.com/news/blizzard-has-revealed-new-mobile-game-warcraft-arclight-rumble/

• Denenir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir diğer pay to win oyun.

• abiciğim IQ seviyen nedir !?

• MMO beklerdik, üzüldüm. Blizzard dan beklenecek bir hareket.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Oyun çıktı bu arada Pc Bluestacks ile 2560*2560 çözünürlük yapıp oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 10 Kasım 2023; 12:0:27 >
  • Oyun çıktı bu arada Pc Bluestacks ile 2560*2560 çözünürlük yapıp oynayabilirsiniz.

• mczaga kullanıcısına yanıt
    Mobilden baktım da çok fazla sarmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.