Şimdi Ara

Blizzard forumlarında konu açılmıştır. Desteklemenizi bekliyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 9 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mczaga (19 mesaj) Serkan Murat Yıldırım (19 mesaj) Batmanlı Betmen (14 mesaj) Blaze` (9 mesaj) Eledas (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (110 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Blizzard forumlarında konu açılmıştır. Desteklemenizi bekliyoruz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8621 Mesaj
    Benzer bir konuyu EA forumlarında ve redditte defalarca açmıştım. Çok fazla destek almıştım. Özellikle redditte açtığım konu 1. sıraya yerleşmişti. Canlı desteğe de defalarca ilettim. 3-4 farklı destek elemanı aracılığı ile farklı zamanlarda fiyatlandırma konularını dile getirdim. Sonuç olarak yıllar geçti hiçbir şey değişmedi. Zaten belliydi sebebi ama doğrulamış oldum. Potansiyel göremiyorlar Türkiye'de. Uğraştıklarına değmeyeceğine inanıyorlar. Sadece oyun bedava ise Türkiye'de talep olduklarını inandıklarından sadece bedava oyunların pazarlamasına Türkiye'de önem veriyorlar. Bu dediklerim EA games içindi.

Konuyu okudum da benzer olaylar benim açtığım konularda da yaşanmıştı. Dolar euro kazananlar hep itiraz etmişti köstek olmuştu. Haksızlık olacağını iddia etmişlerdi. Ben de Amerikalı bir öğretmen ile Türk öğretmenin 60 euroluk oyun için ne kadar çalışması gerektiğinin örneğini vermiştim. Onu bile eksileyenler olmuştu bizim sorunumuz değil deyip :D Hayır onlar için bir şey değişmeyecek ama gene köstek oluyorlar. Haksızlık diyorlar ona deliriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 14 Haziran 2020; 14:46:48 >
    |
    |

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    prepaid 100 tl olmuş

hayaldi gerçek oldu
    |
    |
    Ben oynamıyorum para olmayınca, sıkılınca vs. Tamamen "vote with your wallet" kafasındayım. "Türk oyuncu sayısı 0'a yaklaşsa bile koymaz" diye düşünenler olabilir, ama illa değişim olmasa bile en azından içime sinmeyen esnaftan alışveriş yapmamış oluyorum. Ekmek değil su değil. Zaten BFA leş, Steam'de kaç yüz tane oyunum var, wow'u ibadet eder gibi inatla oynayanları anlamıyorum. Ara verip diğer oyunları oynamanızı öneririm. Bu arada konuya hakimim, haklı bir talep ve destekliyorum yanlış anlamayın. Sadece WoW'u oynamak zorunda olmadığımızı hatırlatıyorum, çünkü alışınca cidden unutuluyor. Oyun da zaten ona göre tasarlanmış durumda, hele de itemization, promosyonlar vs. Tek ve yegane dertlerinin milleti sub tutmak oldukları aşikar. O yüzden göz göre göre para verip devam etmek akıl kârı değil. Ben shadowlands'e de şöyle bir bakarım, release olacağı ay param yoksa almam. Zaten hevesim ve güvenim de kalmadı firmaya maalesef. PoE var, Warzone var, hiçbiri yoksa açıp chess oynuyorum. Sizlere de öneririm, böyle içinize sinmeye sinmeye oynamayın, hele de pahalı geliyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3370 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

Boşver hocam burdaki o 3-4 şahısa laf anlatılmaz. Adamlar öyle bi savunma yapıyor ki gören de biz zevkimizden aylık 60 lira veriyoruz sanıcak. Game time 25 lirayken de oynuyordum ben bu oyunu. Olayın niye imkansız olduğunu anlatmaya çalışıyorum ama adamlar dünyadan bir haber. İşinde gücünde değilsin diyen arkadaşa da tavisyem bi dışarı çıksın ülkesinde ve dünyada ne oluyor ne bitiyor bi baksın. Umut fakirin ekmeğidir ama kovalayın siz. BfA çıktığında game time 80 lira olursa da şaşırmayın derim ama

Alıntıları Göster
    2 sene sonra bu konuyu gormem cok iyi oldu. Bu konunun 3. 4. sayfasinda yazan cahil arkadaslar suan hala wow oynuyor mu ve kac para veriyorlar cok merak ediyorum
    |
    |

You are a cancer spreading it's wings
    So selfishly unaware to the things
    Your existence is doing to my well being
    I feel my heart leaking

• Onbaşı
    28 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Bu mesaj silindi.

|
    |

You are a cancer spreading it's wings
    So selfishly unaware to the things
    Your existence is doing to my well being
    I feel my heart leaking
  • Yarbay
    9439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Bu mesaj silindi.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,343
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.