Şimdi Ara

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
33.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 1 tane fazla var Bursa'dan bir kişiye 40ytlye elden satabilirim
  • almak istiyorum bundan 1 tane satan varmı nevşehirdeyim?
  • Bursa'dan almak isteyen olursa 6 ekim pazartesi günü satış için son gündür. 35e indim
  • Arkadaşlar ürün kaç günde geliyor kargoyla?
  • konuyu okursan anlarsın kaç günde
  • İzmir içinde satmak isteyen varsa hemen alabiliirm.
  • Blizzard Authenticator alıcam united states mi şipariş edicem
  • son bi tane kaldı, istiyen varsa pm atabilir
  • ben almak istiyorm bu aletten istanbuldan satan varsa ... Msn:e.r.m.a.n@hotmail.com
  • getirtme imkanı olan varsa ben de alabilirim ,istanbul
  • Ankara'dan satmak isteyen varsa bana ulaşsın lütfen...
  • ne kadar arkadaşım?

varsa almak isteyen topluca getirtelim beraber ucuza gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 21 Ocak 2009; 18:08:48 >
  • Evet bende almak istiyorum,alet gayet güzel çalışıyor.Enderc hala satıyormusun acaba
  • almayanlara almasını tavsiye ediyorum. ben hala çok ama çok memnunum
  • arkadaşlar 55 ytl ye bu cihazı satan bi türk alışveriş sitesi biliyorum ilgilenenler bana ulaşabilirler.şu an ürün temin sürecinde ama biraz beklemek gerek stoğa girmesi için
  • varmı su an istanbulda olupta elinde satmak isteyen ?
  • bilgiler çok açıklayıcı, teşekkürler
  • http://www.gamer-market.com/blizzard-authenticator.html

Türkiye'de de satan var anlayacağınız. Bir kere alışveriş yaptım bu siteden sorun çıkarmadılar. Stokta yok ama sanırım şuan.
  • ben üst konu olması için teklifte bulundum yöneticilere. alet arkadaşımda da var beni Allah bile hackleyemez oğlum diyor anahtarlığı sallayarak

şaka maksatlı bu cümlede bile aletin ne kadar mükemmel çalıştığı ve kimseye hack izni vermediğini görebiliriz

en azından <WOW ACC HACKLENMESİ VE ÇÖZÜMLERİ> konusundan çok daha fazla yararlı bir konu
  • Arkadaşlar Blizzard Authenticator arıyorsanız aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz. online msnden msn e ekleyip siparişinizi verebilirsiniz ertesi gün adresinize teslim ediliyor.

http://www.wow-lichking.net/blizzard-authenticator.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drumeer -- 17 Şubat 2009; 21:32:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.