Şimdi Ara

BLİTZWOLF VP11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAFIBEYAZ -- 16 Mayıs 2021; 18:57:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaş için sipariş verdik shipped diyor vp11 kötü bi cihaz değildir umarım? bu xiaomi ses konusunda iyi olduğu ve fiyata göre daha iyi olduğu için mi önerdiniz acaba?

• Blitzwolf Vp11 ile müsait olunca size güncelleme paylaşacağım arkadaşlar. Vp11 modelinin 2 eksiği vardır BW firması ile iletişime geçip düzelttirdim. 1si parlaklık kısma idi 2si ise uzağa koymak istediğinizde büyük olan görüntü küçültme olayı vp8 de varken Vp11 de yoktu bunu da düzeltirdim. Müsait zamanımda linkleri paylaşacağım. Güncelleme yapınca iyi ki VP11 diyeceksiniz lümen ve kontrast olarak daha iyi çünkü. Ayarlardan da resim bölümünde zıtlık 40-35 e kısın parlaklık 50 iyidir keskinlik 90-100 seviyesi yapın farkı göreceksiniz. Renk olarak soğuk olanı seçin veya red 48 blue 53 yapabilirsiniz.

• https://drive.google.com/file/d/17uO2TnoaRciP7429qCcqwqcid0TVXOUC/view?usp=sharing

Artık VP11 sürüm güncellemesi yapabilirsiniz arkadaşlar. Parlaklık kısma sorunu ve Ekran küçültme sorunu çözüldü bu sayede.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanply

https://drive.google.com/file/d/17uO2TnoaRciP7429qCcqwqcid0TVXOUC/view?usp=sharing

Artık VP11 sürüm güncellemesi yapabilirsiniz arkadaşlar. Parlaklık kısma sorunu ve Ekran küçültme sorunu çözüldü bu sayede.

Çok teşekkürler BLİTZWOLF VP11 

• Rica ederim abim hayırlı uğurlu olsun kullanıcılarına 🙏🏻

• Merhabalar ürünü aldım fakat ürünün menusunde en boy ayarı bölümünü bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? Perdeye göre ayarlamaya calısıyorum projektörü fakat bir türlü yapamadım

• VP11 kullananlar o fiyat bandında bütçem var vp11 alınır mı maç izleyeceğim

• Önerirseniz başka markalara da bakabilirim ikinci el de olur

• gokhanply G kullanıcısına yanıt

Hocam bu yeni sürümü yüklerken dosya bulunamadı hatası veriyor. Nedeni nedir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunebakanweb -- 11 Ocak 2022; 23:19:24 >
  • miki kullanıcısına yanıt

Rica ederim ☺️

• arkadaşlar cihaz nasıl var mı problem şuan 1500 tl bangoodda . önerirmisniz ? maç izlerim oyun oynarım hdmi kablo ile bağlayıp netflix filan .

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt

Hocam bence alabilirsin gayet kullanışlı fiyatına göre çok iyi. ayrıca indirim kodu kullan 1300 e gelecek.

• K.E.E. kullanıcısına yanıt

İndirim kuponu var mı hocam?

• Arkadaşlar güncel durumda hala alınabilir bir cihaz mı? Alternatifi varsa nelerdir, benzer fiyat aralığında

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.