Şimdi Ara

BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED - $75 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
12
Favori
18.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki bunun sadece toz olduğuna emin miyiz, bir de bu beyaz lekelerin sadece siyah ekranda gözükmesi garip geliyor bu durum ölü piksel olmadığını gösterir mi lekelerin ölü olsa her renkte beyaz gözükmez miydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • andrewgoudelock kullanıcısına yanıt
    Projeksiyonun iç yapısını tam olarak bilmiyorum.Bildiğimiz ölü piksel bu durumla uyuşmuyor dediğiniz gibi başka bir sebepten kaynaklanıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, yaklaşık 1 yıldır m18 kullanmaktayım, konuyu görünce deneyimlerimi paylaşmak istedim.
    Genel olarak cihazdan memnunum. Bu çinde satılan led projeksiyonların hepsi aynı mantık zaten, led ışığın önünde saydam bir lcd panel var önünde fresnel denilen lens karşısında ayna onun karşısında yuvarlak lens var, herkesde olan sorun kenarların veya yanların net olmaması işte bu fresnel lensten kaynaklanıyor, görüntüyü yayabilmek için lensin görüntüsü düz değil yan tarafları oval şeklinde fotodanda bakabilirsiniz buna yapacak bişey yok bunların teknolojisi böyleymiş ucuz etin yahnisi hesabı.

Benim cihaz full hd alacaklarada full hd almalarını tavsiye ederim. Bunun yanında karanlıkta veya loş ortamda parlaklığı çok iyi fakat aydınlık yerde pek bir anlamı kalmıyor cihazların çünkü lümenleri yetmiyor.
    Projeksiyonlar televizyon gibi değil kesinlikle ama sizi tatmin ediyor, özellikle hem fiyatı hem görüntü büyüklüğü hemde taşınabilirliğine bakıldığında görüntü kalitesini göz ardı ediyorsunuz (görüntü çokta kötü değil aslında ). Ayrıca ne kadar kaliteli içerik oynatırsanız o kadar iyi görüntü elde ediyorsunuz. Ben 80 gblık ham bluray denediğimde görüntüyü çok beğendim.
    Birde yansıtınca oluşan küçük siyahlıklar toz oluyor, ara sıra açıp temizliyorum ama dikkat edilmeli ürünler çin malı kalitesinde olduğu için bozmanız kolay olur.

Bu benim ilk projeksiyon deneyimim bu işi çok beğendim bana göre tvden daha mantıklı ileride bütçem olunca daha iyi dlp almaya düşünüyorum ama şuanlık işimi görüyor, ara sıra pc veya ps4ü bağlayıp oyun bile oynuyorum.

BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75
    fresnel lens

• Cihazı bir haftadır kullanıyorum ve beğenmeyenleri anlayamıyorum. Cihaz 500 TL ve emin olun 1500 TL'lik cihazların performansını veriyor. Muhteşem bir sey değil ama fazlasıyla iş görüyor. Resimler anliktir. Almak istiyenler bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese Merhaba,

Cihazı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve cihaz üzerine çok kafa patlattım, acayip şekilde memnunum 500 liraya aldığım bir ürün mi box ile birleşip netflix,youtube,kodi gibi uygulamalarda çok iyi görüntü veriyor 2.80 gibi bir mesafeden 240 cm görüntü çok net alıyorum bu görüntüyü ayarlarken perdenin tam ortasını bulup cihazın konumunu da ortadan ayarlamakta fayda var aksi takdirde görüntü düz olmayacaktır ben en iyi sonucu tripod ile aldım herkes de olan sorun malesef bende de var sağ altta izler var ama kafama takmıyorum bu şekilde kullanıyorum 5+1 ses sistemiyle birleşince şu karantina günlerinde evde birebir sinema yaşatıyor eski cevaplara baktım hep kargo ile ilgili şeyler geldi gelecek:) kullanan arkadaşlar var ise biraz daha teknik olarak konuya devam edersek herkes faydalanır diye düşünüyorum görüntü ayarları bende standart farklı ayarlar deneyip iyi sonuçlar alanlar var ise paylaşabilir mi BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75BLITZWOLF BW-VP1 Native 720P LED  -  $75

• Elinde projektör olup nakite ihtiyacı olan varsa :) karşılıklı anlaşma ile yardımlaşabiliriz :)

alışveriş 2.el satımı burada yasak olduğu için bu şekilde yazdım teşekkür ederim. iyi forumlar ÖM den dönüş yapabilirsiniz
  • gigican kullanıcısına yanıt
    Tripot ne aldınız acaba bende bir tane istiyorum ama hangisinden alinacak

• T6 İncelemem

• miki kullanıcısına yanıt
    Günaydın Mithat Bey. Sizin donanımhaberci olduğunuzu bilsem hiç youtubedan uğraşmazdım soru sormak için

dün sizin inceleme videonuzun altında sormuştum 1800 liraya alınır mı vp2 diye buradan tekrar sormak istiyorum. ps4 ve netfliks için 780e vp1 mi daha mantıkı olur 1800e vp2 mi?

1800 vermek de çok sıkıntı değil benim için sadece radaki 1000 liralık farka değip değmeyeceğini merak ediyorum. vp1 de mis gibi işinizi görür derseniz boş yere 1000 liradan olmayayım.

yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

Günaydın Mithat Bey. Sizin donanımhaberci olduğunuzu bilsem hiç youtubedan uğraşmazdım soru sormak için

dün sizin inceleme videonuzun altında sormuştum 1800 liraya alınır mı vp2 diye buradan tekrar sormak istiyorum. ps4 ve netfliks için 780e vp1 mi daha mantıkı olur 1800e vp2 mi?

1800 vermek de çok sıkıntı değil benim için sadece radaki 1000 liralık farka değip değmeyeceğini merak ediyorum. vp1 de mis gibi işinizi görür derseniz boş yere 1000 liradan olmayayım.

yardımınız için şimdiden teşekkürler.
    Sizin zevkinize ve bütçenize kalmış bir durum, t6 projeksiyon incelememde 720p ile 1080p arasındaki fark bariz bir şekilde ortada , ışık şiddeti ve netlik ayırd edici özellik.Fiyat/performans için VP1 , seyir zevki için Bw-vp2.
    Şu da var tabii, ben odama kuracağım , ps , tvbox, pc bağlayacağım, yazlığa giderken, arkadaşa giderken yanımda götüreceğim, atayınm çantama kompakt cihaz olsun , çok da para vermeden işimi görsün derseniz , kesinlikle vp1.
    T6 video karşılatırma bölümüne göz atmakta fayda var

• Sınıfta kullanmak için tavsiye eder misiniz? Lambası hemen tozlanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugursimsek_03

Sınıfta kullanmak için tavsiye eder misiniz? Lambası hemen tozlanır mı?
    Sınıf ve sunumlar için bu tip projeksiyon daha verimli olabilir.
    Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

• Bu cihazdan almak istiyorum. AliExpress ve banggood dışında Türkiye’de alabileceğim bir yer var mı acaba

• XrDr X kullanıcısına yanıt
    Şuan ne kadar geliyor ben satabilirim

• USB'den film/dizi açmak istiyorum, hangi uzantıları kabul ediyor?
    13 bölüm dizi attım toplam 2gb, bi türlü açmayı beceremedim, .mkv uzantıları
  • Arkadaşlar geçerli kupon var mı banggood üzerinden alım için? Ya da İstanbul içi satmayı düşünen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkm

Arkadaşlar geçerli kupon var mı banggood üzerinden alım için? Ya da İstanbul içi satmayı düşünen ?
    BGBWA4 denermisiniz? youtube videom açıklama kısmında link ve kupon mevcuttur.
    Merhaba abi, şuan banggood'dan baktığımda ön sipariş olarak gözüküyor kupon kullandırmıyor. Dün akşam sizin videonuzun altındaki kodu denedim ama 50 adetten fazla kullanılamaz uyarısı almıştım, diğer incelemesi olan arkadaşların kodu da denedim onlarda da süresi dolmuştur hatası aldım. Hazır sizi yakalamışken birkaç sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim :)

* Ön sipariş gözüküyor şuan, bu durunmda almak mantıklı mı acaba?

* Blitzwolf wp-1 cihazı almak istiyorum ama turkey direct falan baya pahalılaştı bildiğiniz gibi. Bu durumda en mantıklı seçim hangisi oluyor acaba? Sadece ürünün fiyatını ödeyim, sigorta-vergi seçeneklerini seçmeyeyim mi?

* Eu, us seçeneği çıkıyor hangisini seçmem gerekiyor?

Teşekkürler, İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkm

Merhaba abi, şuan banggood'dan baktığımda ön sipariş olarak gözüküyor kupon kullandırmıyor. Dün akşam sizin videonuzun altındaki kodu denedim ama 50 adetten fazla kullanılamaz uyarısı almıştım, diğer incelemesi olan arkadaşların kodu da denedim onlarda da süresi dolmuştur hatası aldım. Hazır sizi yakalamışken birkaç sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim :)

* Ön sipariş gözüküyor şuan, bu durunmda almak mantıklı mı acaba?

* Blitzwolf wp-1 cihazı almak istiyorum ama turkey direct falan baya pahalılaştı bildiğiniz gibi. Bu durumda en mantıklı seçim hangisi oluyor acaba? Sadece ürünün fiyatını ödeyim, sigorta-vergi seçeneklerini seçmeyeyim mi?

* Eu, us seçeneği çıkıyor hangisini seçmem gerekiyor?

Teşekkürler, İyi günler.
    Merhaba , üründe indirim varsa kod geçerli olmuyor.
    1-Ön sipariş 5 Haziranda yollayacakları yazıyor, böyle bir çok ürün sipariş ettim, bazen yazılan tarihten önce de gönderdikleri oluyor, gecikmede yaşanabiliyor.
    2-Arada 200TL fark ediyor , az buz rakam değil, tabii öte yandan gümrüğe takılmayacak, kısa sürede gelecek gibi avantajları var.. Normal kargo ile alsanız, gümrük ve nakliye sigortalarını yaptıracaksınız, kargo süresi uzun olacak, gümrüğe takılacak, gümrük ödeyip teslim alacaksınız, sonra bangooda müracaat edip gümrük vergi paranızı geri alacaksınız. Uğraşırsanız 200TL cebinizde kalır.
    3-EU seçeneğini işaretleyin.
    Rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.