Şimdi Ara

Blitz Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
15.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ProBuild'de gördüm acaba programı kullanırsam ban yeme gibi bi riskim var mı ?

• http://leagueskin.net/p/download-mod-skin-lol-pro-2016-chn

Bunu kullanırsan ban yemezsin merak etme 3 yılı geçti nerden baksan kullanıyorum :) patch geldikçe girip güncelini indirirsin

Attıgım linkde rioterin program hakkındaki görüşleride var tamamen safe merak etme :)

MkLolde insanlar timer açtıkları için ban yedi yoksa skin hilesinin herhangi bir mahsuru hile bile denemez buna :) Zamanında singed oynayan adam custom skin kurup yayın açıyordu bir şey olmuyordu
  • Bilgisi olan yokmu
  • yok hocam ben kullanıyorum broken blade vsde kullanıyor yayınlarını takip edersen görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

yok hocam ben kullanıyorum broken blade vsde kullanıyor yayınlarını takip edersen görürsün
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada görünce ben de indirdim. rün sayfasını otomatik değiştiriyor. rahat konuşmuşsunuz da 3. party yazılım diye ban yemeyelim.
  • volvox7 kullanıcısına yanıt
    Discord sunucusu var programin orayada sorabilirsin yuksek elo insanlarda kullaniyor mesela broken blade + ban sebebi olsa probuildse koymazlar

Hem runleri otomatik ayarlamasinin herhangi bir mahsuru yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 28 Ocak 2019; 9:9:38 >
  • Doğru diyorsunuz oyuna bi etkisi yok sonuçta. Şeyi sorayım bi de. Skin hack kullanıyordum 4 sene falan önceden şimdi kullansam riot acımaz perma atar galiba dimi?

Valla ben league skin sitesinden modskin lolu 3 senedir kullaniyorum bir sey olmadi mklol vardi bi aralar ondaki jungle timeri acanlar ban yediydi mod skin lol kullan bir sey olmaz

• Hadi ya öyleyse çok iyi, ben de mklol kullanıyordum önceden timer açmıyorum sen gibi. Sağol valla hocam tam adamına sormuşum. Ban yersem de bırakırım oyunu. Worth.

http://leagueskin.net/p/download-mod-skin-lol-pro-2016-chn

Bunu kullanırsan ban yemezsin merak etme 3 yılı geçti nerden baksan kullanıyorum :) patch geldikçe girip güncelini indirirsin

Attıgım linkde rioterin program hakkındaki görüşleride var tamamen safe merak etme :)

MkLolde insanlar timer açtıkları için ban yedi yoksa skin hilesinin herhangi bir mahsuru hile bile denemez buna :) Zamanında singed oynayan adam custom skin kurup yayın açıyordu bir şey olmuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 28 Ocak 2019; 17:9:59 >
    Lol skin gibi programlar sadece seni etkilediği ve etkisi sadece görünüş olduğu için ban sebebi değil

• Çok rahatlatıcı bir program
  • hocam bu nerden ınıyor ya ben göremedım
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Asagi in saniye sayiyor

• gördum ındırdım mf kostumu ıle oyuna gırdım mf ultısı e sı hıc bıseyı gozukmuyor tam olarak duz vurus bıle. Sende de boyle mı ?
    Custom skin mi kendi skin mi kullaniosun

Yani oyunun kendi skinleriyse problem yasamazsin ama bazi anime vs skinleri var onlar problem cikarabiliyor bide galaxy rumbleda problem var

Oyundan cik gir yapinca duzeliyor genelde oyunun kendi skiniyse aklinda bulunsun

Training mode da dene tekrar sikinti cikmaz yuksek ihtimal anlarsin mantjgi bazen oyuna girince suyah ekran oluyor reconnect yapinca duzwliyor oda aklinda bulunsun program guzel zedin custom skinleri ozellikle cok guzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 29 Ocak 2019; 15:29:44 >
  • Ben dün güzel kullanıyordum ama bugün rünler değişmiyor. Neden acaba? Yeniden mi yüklesem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.