Şimdi Ara

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
16
Favori
13.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Sırada Zapata var

Zapata demişken arkamda Zapata olsun dünyayı fethederim
  • 2x06

Guzel bölümdü.

Olaylar fena gitmiyor, heyecanlı bölümler falan oluyor da çok fazla aşk olaylarına girmeye başladılar. Bu kadar olayın ortasında 2 üst düzey yetkili nasıl sevişiyor bilmiyorum. Üstelik baba olacak birde yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt

At gibi karı hocam valla. Patterson dan sonra en çok gideri olan hatun bence. Ama o iş oraya gitmez. Sezon sonunda veya oraya kalmadan Naz diziden ayrılır gibi. Sonra Jane ile devam pompaya.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    He ya orada görevdeler ama görev bahane gerisi şahane modundalar

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    1-)petterson
    2-)Zapata
    3-)Jane
    4-)yok

• Diziye zaten jaimie Alexander için başlamıştım ama sonra ne göreyim zapata,petterson falan ama gel gör ki bu kadar güzel bayanlara rağmen diziden bıktım bıraktım ama son yorumları görünce bi şans daha vereyim dedim

• Zapata en seksi ve güzel hatun nokta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o değil de weller kadın bulamazsa reade yeltenmesinden korkuyorum
  • Yakında Zapata,sonra petterson sonra tekrar Jane böyle böyle gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 24 Ekim 2016; 13:11:22 >
  • 2.07

Giriş iyiydi Roman falan geliyor ne güzel bir ortam :D Ohh eski Jane sağlam dövdü.

Sonunda anladılar kimin Jones'u öldürdüğünü.Tasha da hala kıllanmıyorum değilim senden diyor Reade'e.

Rich komedi adam ya.Adam direkt anlıyor aradaki ilişkileri falan.

Vay arkadaş koskoca FBI merkezinde bile sahte kimlikle falan rahatça içeri girebiliyorsun.

Nas'ın mekandaki güvenlik de sağlammış.

O patlayıcı neydi be abi öyle, millet neler yapıyor ama Patterson harbiden çok iyi işinde, bombayı çözemedi ama olur o kadar.

Akkadian da ne adammış be güzel paketledi 2 ajanı.O değil de koskoca ajan olmuşsun adam tamam göğsünde yelek tutuyor ama koskoca bacaktan vuramıyor musun?

Tasha ölseydi söverdim

Aghahah Richa ya :D kaçabileceğini sandı.

Yahu şu köstebek kim artık söyleyin ulen. Hepsi olabilir diyeceğim ama bir şey diyemiyorum çok ters vuracaklar gibi.Köstebek her kimse ya olayları tam bilmiyor ya da bilerek dalaksızlık yapıyor Jane başında kesmişti halbuki data transferini.

• Rich karakterinin hastasıyım resmenAdamın her hareketi güldürüyor
  • Giriş sahnesi çok iyiydi, Jane'e üzüldüm biraz

Rich
    Türkçesi de iyiymiş

• Ahaha iyiymiş :D
  • 2x07

Süper bölümdü.

Hikaye olarak güzel çevirdiler. Benim tahminlerim tutmadı. Bayağı da şaşırttı o yüzden gelişen olaylar. Rich efsane ya diye yazacaktım, yukarıdaki videolardan Türk olduğunu öğrendim daha bir sevdim şimdi elemanı helal olsun valla güzel oynuyor.

• the blacklist göndermesi çok iyidi

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Hangi bölümünde geçiyor bu The Blacklist'in herkes bunu söylüyor :D çevirirken ne alaka demiştim şapka.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

bölüm derken? blacklist'in konusu bu işte her hafta yeni bir suçlu veriyor, şapka dediği de red'in şapkası
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Ben çok uzun zamandır devam edemiyorum ona unutmuşum ya :D
  • Araya girecek, olaylar patlıyor sonunda.
  • Wellerin de birlikte olmadığı hatun kalmadı , adı gibi kurt çıktı dişilerden sürü kurdu kendine
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.