Şimdi Ara

BLESS,SOUL SATILIPTA UCUZ OLDUĞU VE GÜZEL Bİ SERVER ARIORUM LÜTFEN YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen bana bless,soul un ucuza satıldıgı ve güzel bi server söyleyin tşkrlr

• kardes sen ne oynuyosun???psychic-doom mu?muonline mi?muisrail mi ona gore cevap vercem
  • en ucuzu blesssve soul bkimindan ve en iyisi hangisi ise onu istiom
  • en ucuzu blesssve soul bkimindan ve en iyisi hangisi ise onu istiom
  • saka mu
  • saka mu nun sitesini yazsana ya da bi link atsana oraya
  • bless i soul u cokkk kolaya alabilecegin bir server

mu usak i biraktim eski cara dondum oyunda ilk 10 dayim

85.105.73.123

mu ozunlu yukardaki sayilari gir site gelir oyunda beni bul adim okinowa

okinowa dersen herkes gösterir :D:D OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SabroN -- 22 Mart 2006; 15:51:55 >
  • arkadaşlar oynamanızı tavsiye ederim muserver 1.02d yi bizzat kendim kurdum güzel server
  • KARDES BİLME SEN BİLİRMİSİN AMA MU SEARCH İRC DİE Bİ YER VAR BU DEDİĞİM YER AYNI Bİ FORUM GİBİ AMA ORDA SERVERLAR HAZIR OLARK SİTELERİ İLE FLN FISTIK VERİLMİŞ ORDA SEÇBEĞEN OLUYO BİR BAKIMA ŞU ANDA MU ALEMİ HADDİNDEN KOLAY BİNLERCE MU SERVERI ÜZEERİNE KURULU

AAAHHH AHH NERDE KALDI O SKİ SERVERLAR MU DREAM LAR MU İSRAELLER DARK LORDLAR
    OFF BENİM DERTLİ BAŞIM OFF...!!
  • kardes musak var 5 dk da bir soul duser chaos nerdeyse her 30 saniye bless cook ucuz 10,000 zen milyonda deil harika sever gel kardesim sen bu servera

MU-USAK

BLESS,SOUL SATILIPTA UCUZ OLDUĞU VE GÜZEL Bİ SERVER ARIORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
  • sitede bless bug:off diyor
  • kadir ada blassbug=off ama chaosbug=on
  • mu dinamic daha bşi yok denine bilir
  • Aga lar hepiniz çok saolun yaf şu anda THE GAME SERVER oynuorum ayrıca USAK MU yu indirdim fakat isim alamıourum lütfen bu konudada yardım edin mert_akb@hotmail.com msn adresimdir herkesi beklerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.