Şimdi Ara

BLESS ONLINE Steam 30 MAYIS 2018 - (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
318
Cevap
4
Favori
27.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son durumu ne şuan oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutant Sisifos

son durumu ne şuan oyunun

oyun ölü. rusyada serverları kapatıldı. avrupaya gelme zamanı belli değil. anca korede felan oynanıyordur herhalde.

oyunun rusyada bile serverları kapatılmış, ruslar bile beğenmediyse ki en toxic oyuncu kitlesidir bunlar her türlü oyunu oynayan tipler, pek başarılı olacağınıda sanmıyorum. rusyadaki serverda bende oynadım pek ümit beslenip özveriyle beklenecek bir oyun değil. (benim görüşümdür tam tersini düşünenler olabilir saygım var.)

şu sıralar ashes of creation diye bir oyun çok hype'lanıyor ona bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 16 Mayıs 2017; 17:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

oyun ölü. rusyada serverları kapatıldı. avrupaya gelme zamanı belli değil. anca korede felan oynanıyordur herhalde.

oyunun rusyada bile serverları kapatılmış, ruslar bile beğenmediyse ki en toxic oyuncu kitlesidir bunlar her türlü oyunu oynayan tipler, pek başarılı olacağınıda sanmıyorum. rusyadaki serverda bende oynadım pek ümit beslenip özveriyle beklenecek bir oyun değil. (benim görüşümdür tam tersini düşünenler olabilir saygım var.)

2016 kasimdan beri ne gorsem hype liyorum deli gibi

Bu oyunu da beğenmiştim pvpsi falan ... Ama tutmamis demekki :/

Bakalim baska neler bumlicak

Bu arada bilgi icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

2016 kasimdan beri ne gorsem hype liyorum deli gibi

Bu oyunu da beğenmiştim pvpsi falan ... Ama tutmamis demekki :/

Bakalim baska neler bumlicak

Bu arada bilgi icin tesekkurler

mmorpg sorunu var hocam genel olarak bizde aynı durumdayız. çıkan oyunlar hüsran oluyor hep iyice bunalttı

• oyun tuttu tutmadı sorunu değil ileri derecede optimizasyon problemi var oyunda.

oyun güzel lakin game101xp istediğini alamamış gibi gözüküyor premium üyelikler ile elde edebileceğiniz elması zaten günlük görevlerle alabiliyordunuz. sadece kozmetik ve bazı binekler için ekstra elmas gerekli.

oyunda ticaret sistemi yok desem yalan olmaz, silah ve zırh yapmak ağır grind gerektiriyor ve bazılarını giydiğinizde tekrar satamıyorsunuz çöp oluyorlar.

eu/na oyuncusu koreliler kadar sevmiyor grind olayını. bir kötü yanıda oyundaki dungeonlar guild gerektiriyor. solo oyuncu olarak birşey yapamıyorsunuz.

craft olayı da aşırı zaman gerektirecek bir olay oyunda.

2 aya yakın zaman geçirdim oyunda, kesinlikle pay to win bir oyun değil tamamen becerinize ve iyi bir bilgisayara kalmış yükselmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ge4ce -- 17 Mayıs 2017; 3:4:41 >
  • Yeni gördüm yorumları.
    Bilgilendirme amaçlı yazayım.
    Oyun tutulmadı diye kapanmıyor.Oyunda ciddi optimizasyon sorunları ve içerik sorunları var.Neowiz(oyun yapan studio) Rusyada yayıncı firma olan 101xp nin istediklerini getiremedi.Çünkü;
    101xp, Kore serverlarından daha sağlam serverları vardı.Genede optimizasyon gibi sorunlar sebebiyle istediği verimi hiç alamadı haliyle.
    Oyunu "Revizyon" için tekrar Neowize teslim etti.Aslında kapattı demek çok doğru bir kelime olmaz.Oyunun populasyonuda gayet iyiydi.
    Oyun yeni, hâla koreye dahi gelmemiş class var, Oyun tam bitirilmiş bir oyun değil dersek yalan olmuş olmaz.Oyunun yeniden elden geçirilmesi için Neowize geri teslim etti.
    Vel hasıl, "Bu oyun olmamış yapıp öyle getirin" dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Alaaddin

Yeni gördüm yorumları.
    Bilgilendirme amaçlı yazayım.
    Oyun tutulmadı diye kapanmıyor.Oyunda ciddi optimizasyon sorunları ve içerik sorunları var.Neowiz(oyun yapan studio) Rusyada yayıncı firma olan 101xp nin istediklerini getiremedi.Çünkü;
    101xp, Kore serverlarından daha sağlam serverları vardı.Genede optimizasyon gibi sorunlar sebebiyle istediği verimi hiç alamadı haliyle.
    Oyunu "Revizyon" için tekrar Neowize teslim etti.Aslında kapattı demek çok doğru bir kelime olmaz.Oyunun populasyonuda gayet iyiydi.
    Oyun yeni, hâla koreye dahi gelmemiş class var, Oyun tam bitirilmiş bir oyun değil dersek yalan olmuş olmaz.Oyunun yeniden elden geçirilmesi için Neowize geri teslim etti.
    Vel hasıl, "Bu oyun olmamış yapıp öyle getirin" dediler.

Oyun çöp + leş silsinler kaldırsınlar tamamen ortalıktan

• Size yeni bir bilgi. Avrupa sunucusuna oyun gelecekti temmuz ayında ama iptal oldu. Rus sunucusu da kapandı.

Kaynak, youtube oyun müptelası kanalı.

• varmı eu sunucuları hakkında bir gelişme. ne zaman açılacağına dair
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskisehirli26

varmı eu sunucuları hakkında bir gelişme. ne zaman açılacağına dair

Şuan için yok.
  • quote:

oyun patladı denilebilir zaten oynanılacak bir yanı yoktu deli gibi optimizasyon sorunu ve daha bir çok sıkıntısı olan bir oyun. o şekilde gelmemesi zaten daha hayırlı olur. yıllar sonra belki adam edip getirirler ama yıllar sonra iş işten geçmiş olurmu bilmiyorum açıkcası.
  • quote:

quote:

oyun patladı denilebilir zaten oynanılacak bir yanı yoktu deli gibi optimizasyon sorunu ve daha bir çok sıkıntısı olan bir oyun. o şekilde gelmemesi zaten daha hayırlı olur. yıllar sonra belki adam edip getirirler ama yıllar sonra iş işten geçmiş olurmu bilmiyorum açıkcası.

Şuan korede test serverı var, oyun epey değişti diyebilirim.1 aya kadar bu test serverındaki değişiklikleri Kore serverlarına uygulayacaklar.Twitchcona katılacak neowiz, orada avrupa için bir haber vermesi bekleniyor
  • quote:

quote:

960m GTX 16gb ram lenovo marka laptopla çok rahat optimizasyon sorunsuz rusya serverinde oynamiştim. sanırım bu optimizasyon sorunu öğrendiğim kadarı ile düşük sistem gereksinimleri olan kişilerde olan bir durummuş. Yapıp geri gönderceklermiş. Test serveride şu an korede açık. bittiği zaman eu gelecek diyorlar. ancak ne zaman tam tarih yok.

• ocak ayında steama bekliyorum inşallah. Benim için rusya serverinda eğlendiğim yarım kalan bir oyundu.

Şuan boşluktayım
    bsn oynadım çok geride kaldığımı farkettim bıraktım (45 lvl hm1 de kalmışım)
    knight online'a geri döndüm babashopperlar tokatladılar cz de bıraktım (3-5bin tl yatıranlar pk zevki alıyor)
    50 tl verip bdo başladım oyunu çözmek başlı başına kriz sebebi bıraktım (günlük oyunculara hitap etmiyor aşırı zaman lazım)

bless bekliyorum tekrardan
  • Japon serveri hala açık durumdaymis araştırdım öğrenmek bilgi sahibi olmak için gireceğim yardım etmek isteyenlerden seve seve yardım alabilirim pek bilgim yok oyun hakkında

• Bakmıyordum epeydir buraya, yakında olup bitenleri ve oyunun şuan durumu hakkında birşeyler ekleyebilirim,
    Tugruler330 özel mesaja cevap veremiyorum, sebebini anlamadım. Discordta sorularınız var ise cevaplamaya çalşırım yada arkadaşlar da bekliyor onlarda cevaplayabilir
  • Bilgilerin bir kısmını güncelledim, Bilginize
  • rusya serverinda olduğu gibi japon serveri için ingilizce patch var mı? indirdim japon serverinda oynuyorum ama baya uzak kalmışım oyuna yazılar sıkıntı oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.