Şimdi Ara

BLESS ONLINE Steam 30 MAYIS 2018 - (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
27.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 sinide bıraktım dota2 oynuyorum. Bless bekliyorum
  • Arkadaşlar bu oyunda ki kamera wow, gw2, lotr online gibi karakteirn sırtına sabit mi yoksa eso, bns, witcher gibi mouse ile tuşa basmadan kamerayı döndürebiliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 30 Mart 2018; 22:3:50 >
  • oyunu buy to win yapmışlar ama bu kadar sorunlu geçmişi olan bir oyunu insanlar denemeden almak ister mi bilemedim?genel olarak bir şüphe hakim oyuna karşı genel olarak.inşallah tutar.
  • Oyun Buy to Play
  • Oyunda para kasmak slot dönerekmi yoksa dungeon dönerek mi?

Classlar arasında op olan var mı? Pve pvp de hangi class üstün?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın sorduğu sorunun aynısı soruyorum çünkü merak ediyor insan knight onlinedeki gibi farenin sag tuşuna basmadan fareyi sağa sola cevirince karakter etrafina bakabiliyordu bless de öyle mi?

• Alaaddin ile RU serverinda 1 ay kadar oynamıştık ardından oyun kapandı. Mayıs 2018 de tekrar devam ederiz artık.
  • Beklemedeyiz bakalım, RU serverında kanser olmuştuk biraz ama bu sefer ümitliyiz.
  • Sorduğunuz sorularını cevapları yazmıştım,
    Ayrıca Knight gibi derken neyi kastettiğinizi de anlayamadım
  • Knight online oynadiysaniz fareyi saga sola cevirince karakter o yöne bakiyordu yani sağ tuşa basili tutmadan bu oyunda da öyle mi demek istedim

• Ben sağ tuşa basarak yapıyordum, fakat basmadan ayarlanabilir mi, bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan Alaaddin -- 29 Mart 2018; 3:41:50 >
  • Aslında çok oynamak istediğim bir oyun Open World Pvp'si "Rising Force Online" gibi. Rus serverinde biraz deneme imkanım olmuştu en düşük grafikte.

Fakat nvidia 630m ile pvp yapılabileceğini düşünmediğim için twitch'ten falan takip ederim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar bu oyunda ki kamera wow, gw2, lotr online gibi karakteirn sırtına sabit mi yoksa eso, bns, witcher gibi mouse ile tuşa basmadan kamerayı döndürebiliyor musun?

Daha önce oynayıp, bilen yok mu?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu oyunda ki kamera wow, gw2, lotr online gibi karakteirn sırtına sabit mi yoksa eso, bns, witcher gibi mouse ile tuşa basmadan kamerayı döndürebiliyor musun?

Daha önce oynayıp, bilen yok mu?

Ne önemi var yahu kameranın nasıl döndüğünün koskoca oyunda ona mı takıldın? Yoksa sen non target mi diye soruyorsun? Non target oyunlarda çünkü kamera senle döner.
  • Rusya sunucusunda biraz oynamıştım oyun eğlenceliydi fakat vuruş hissiyatının hiç olmaması ve optimizasyon sıkıntısı yüzünden bırakmıştım. Bu iki sorunu iyileştirip ne derece çözdüklerini görelim bakalım, oyun cidden keyifli yoksa. PvP yönünden zengin ve evcilleştirme olayı çok bomba. Çıksın Twitch den bir kaç gün takip eder öyle alırım. Erken erişim ürünü olarak gelsede umarım sorunları minimize hale getirmişlerdir. Almayı düşünen varsa bir kaç gün takip etmeden almasını önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Rusya sunucusunda biraz oynamıştım oyun eğlenceliydi fakat vuruş hissiyatının hiç olmaması ve optimizasyon sıkıntısı yüzünden bırakmıştım. Bu iki sorunu iyileştirip ne derece çözdüklerini görelim bakalım, oyun cidden keyifli yoksa. PvP yönünden zengin ve evcilleştirme olayı çok bomba. Çıksın Twitch den bir kaç gün takip eder öyle alırım. Erken erişim ürünü olarak gelsede umarım sorunları minimize hale getirmişlerdir. Almayı düşünen varsa bir kaç gün takip etmeden almasını önermem.

aynı görüşlere sahibim hocam neler geliştirilmiş detaylı bakmak lazım. yeni versiyonundan bir gameplay videosu bulabilsek bile düzelmişmi düzelmemişmi anlarız bence ama pek içerik, video vs bulamadım.

ilk hali çok vasattı çünkü. oynanılacak gibi değildi.

• Guild: SouLSociety Oyun Tarzı: Hardcore PvX Bölge: EU Irk: Kararsız

Hakkımızda:

Hızlı reaksiyona sahip, ani kararlar alabilen ve bu kararları uygulayıp yönetebilen, ağır baskıyı kaldırabilecek profesyonel ve uzun süre birarada oynamış bir ekibiz.

Şuan hali hazırda bir oyun oynuyoruz ve oynadığımız oyunu guild olarak 1 senedir domine ediyoruz. Guild içi iletişimi discord ile sağlıyoruz.
    Ekibimizin %90’lık dilimi akşamcı veya gececi diye tabir edilen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Ekibimizde çiftlik ortamı yoktur. Her + atan gelemez. Bilinçli, ne yaptığını bilen, hedefleri olan, efendi, guilde bağlı kalabilecek insanları tercih ediyoruz. Guildimize katılım şartlarını karşılayabilen kardeşlerimizi bekleriz. Basit her guildde olan şartlar bizdede geçerli çok birşey istemiyoruz ;) Guild içi en önemli ilkemiz SADAKAT'tir. Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak.

İstemiş ve arzu etmiş olduğumuz şey Bless Online’da "omg! turks coming" kelimesini diğer tüm rakiplerimizin hissetmesini sağlamak. Bunu yakalamak içinde hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparkende MMORPG deneyimi yüksek, Guildine sadık, Yardımlaşmayı seven, PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz.

Kısacası Kurşuna kafa atacak adam lazım ;)

Aktif olarak oynadığımız oyundan 2 guild olarak gelmeyi ve 2 guild kurmayı hedeflemekteyiz. 3. bir guild ile de irtibatımız vardır. Güçlü bir giriş yapmayı hedefliyoruz.

Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler bana lütfen mesaj atsınlar..

Saygılarımla;
    alkoç

Discord Url:https://discord.gg/P7DutHw

• Guild içi Discord zorunludur.
    • Guild içi PvP ve PvE içinde herkesin yardımlaşması zorunludur.
    • Guild içi ve dışı saygısızlık kesinlikle yasaktır.
    • Hile ve Haksız kazanç sağlamak yasaktır.
    • Akşam 19.00 - 03.00 arası Min. 45+ online ekip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhancihan -- 7 Nisan 2018; 16:9:27 >

• Merhaba arkadaşlar.

oyunun tam çıkış tarihini bilen varmı? wow oynayan biri olarak herşey gayet güzel görünüyor kesinlikle oynayacağım.
  • Mayıs ayında çıkacak.hangi gün olduğunu bilmiyoruz
  • Önceden beri takip ettiğim bir oyun. Steam istek listeme de ekledim çoktan. Erken erişim fiyatları için öngörüsü olan var mı? Bir kaç ay sonra usanıp bırakacağımı düşünüyorum. Çok para olmasa keşke.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.