Şimdi Ara

BLESS ONLINE Steam 30 MAYIS 2018 - (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
27.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Diablo, path of exile, mu legends, warframe, wow oyna o zaman. Bdo da dungeon olarak sadece cehennem geçidi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Diablo, path of exile, mu legends, warframe, wow oyna o zaman. Bdo da dungeon olarak sadece cehennem geçidi var.
    diablo ve path of exile mmorpg ye giriyor mu ? diablo da yok biliyorum da path of exile de türkçe dil var mı acaba ?

Wow da bir sürü ek paket vs var o yüzden başlayasım gelmiyor

Mu legends hiç duymadım bir bakayım.

Warframe fps ye kaçtığı için sevemedim

Teşekkürler şimdiden hocam
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    izometrik kameralı mmorpg diyebiliriz. Türkçe yok ama oynayan çok. wow da ek paketleri tek seferde almaya gerek var mı bilmiyorum ama oyunu beğenirsen zaten yavaş yavaş alırsın ek paketleri. mu legends de diablo poe benzeri oynaması beleş. Warframe bende sevemedim ama oynayanlar hep övüyor ve baya oynayanı var.
  • Ön sipariş ile en kapsamlı paketini alıyordum da, araya başka bir şeyler girip bu oyunu almak nasip olmadı.

Verilmiş sadakam varmış :)
  • Oyun 23 Ekim'de f2p yani beleş oluyormuş.
  • Mecbur kaldılar tabii oyun tutmayınca kapanış öncesi son çırpınışları. PC de MMORPG devri artık yavaş yavaş sona gelmeye başladı.Çoğu oyunlarda olduğu gibi Bless de MOBİL kervanına katılıyor.Gelecek bir kaç yıl sonra devir mobil devri olacak bundan kaçış yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 18 Ekim 2018; 10:44:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

Mecbur kaldılar tabii oyun tutmayınca kapanış öncesi son çırpınışları. PC de MMORPG devri artık yavaş yavaş sona gelmeye başladı.Çoğu oyunlarda olduğu gibi Bless de MOBİL kervanına katılıyor.Gelecek bir kaç yıl sonra devir mobil devri olacak bundan kaçış yok.
    MMORPG devrinin sonra gelmesinden değil Blessin bu duruma gelmesinin sebebi. Oyun ilk açıldığında yanlış hatırlamıyorsam 60bin kişi civarında satın almıştı oyunu yarısından fazlası iade etti. Tamamen kendi hataları. MMORPG çıkmasını bekleyen aç gibi bir kitle var ben de dahil :)
  • Oyun steamda bedava mı oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 23 Ekim 2018; 19:55:54 >
  • benim şimdiye kadar oynadığım en iyi mmorpg AION du açık dünya pvp olarak dungeonlar olarak çok keyif aldık sonraki bir kaç patch ile bazı şehirleri yerleri kaldırdılar oyuncu kitlesi bıraktı.

Bu oyunuda aion benzettim biraz şuan indiriyorum bakalım ne olacak

oyunların bu hale gelme sebebi para kazanma hırsı , halbuki oyuna etki etmeden skin vs satsalar yine para kazanacaklar , league of legends sırf skin , totem görünümü vs satarak para kazanıyor düşünün
  • dragons prophet eudan daha ölü olamaz heralde.binek yakalamayı sevenler dragons prophete bakabilirler.oyundaki herşeye para dökmeden sahip olmak kolay ama ekiple gelin çünkü oyuncu sayısı yerlerde.blessi denemek istiyorum binek yakalama olayı bana dragons propheti hatırlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

MMORPG devrinin sonra gelmesinden değil Blessin bu duruma gelmesinin sebebi. Oyun ilk açıldığında yanlış hatırlamıyorsam 60bin kişi civarında satın almıştı oyunu yarısından fazlası iade etti. Tamamen kendi hataları. MMORPG çıkmasını bekleyen aç gibi bir kitle var ben de dahil :)

Alıntıları Göster
    Oyun güzelde bu dandik optimizasyonla oynanmaz.
  • Slide show sevenler kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun nasıl tavsiye edener varmı ? optimizasyon sorunu var diyorlar hala varmı
  • steamin yayınladığı f2p yi denedim ,
    oyun oynanmıyor,sistemim iyi olmasına rağmen en düşük ayarlarda bile kastı oyun ,, optimizasyon sıkıntısı var
    gerisi geri bilgisayarımdan kaldırdım çöp !!
  • Oyunu aktif oynayan var mı ?

3-5 arkadaş rusya server den sonra başlayalım diyoruz ama okuduğum ve araştırdığım kadarıyla efsane optimizasyon sorunu yine var.
    Yine de oynanabilirlik var mı devam eden arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim?
    Oyunu oynamayıp sürekli eleştiren arkadaşlar mümkünse yazmasın...
  • aslında oyun güzel bir oyun. açık dünyası çok hoş. oyunda en çok sevdiğim kısım dünyasının büyüklüğüydü. çok büyük, çok geniş bir dünya. bir çok mmorpg oynadım. her oyunun geniş bir dünyası var fakat bu gerçekten uçsuz bucaksız çılgın bir şey.

free 2 play'den sonra oyuncu sayısı anlık online 3500 civarlarına yükseldi. ben oyunun combatını vs. beğeniyordum. bırakmamdaki tek sıkıntı optimizasyondu.
  • Tocak kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon sıkıntısı var ama oynamaya engel değil. Zaten az oynayan var onlarda zamanla bırakır oyun kapanır gider. Kapanmadan oynayıp keyfinize bakın derim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.