Şimdi Ara

Bleach mı? One piece mi? Naruto mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
4
Favori
63.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • one piece i izlemedim diğer ikisi arasında naruto derim.
  • Bleach dışında hiçbirini izlemedim ama Bleach'e bulaşma hatta yanından bile geçme derim, tercihlerin arasından Bleach'i rahatlıkla kaldırabilirsin.
  • Şu an Naruto izliyorum. Gayet keyif aldığım bir anime bence. Hangisinden keyif alıyorsan onu izle derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: axeseytan

quote:

Orjinalden alıntı: yknave

Eğer naruto yu izlersen ilerde başka bi anime izlediğinde lanet olsun nasıl izlemişim bu animeyi diyebilirsin :) onun için 1. sıraya one piece 2. sıraya bleach olsun. ( eğer one piece i indirmediysen çok zorlanırsın bir çok bölümün sağlayıcısı kalmadı gibi bişey hatırlatım )

Animanist grubu kazaskerin altyazıları ıle fansublıyor o yuzden ılk115 bulmak zor olmaz.Digerlerinide torrenttan cok rahat sekılde indirirsin.

Bence once otur bi naruto ustune bleach en son one piece e basla derim cunku bence aralarından en ıyısı one piece..

valla şöyle söylim daha yeni seriyi takip etmeye başladım. şuan zaten 405. bölümde one piece , emule ve torrentten sanırım 5 ay gibi bi sürede cekebilmiştim tüm bölümleri. onda da bazılarınında kaynak 0 olduğu için 30 a yakın bölümü ispanyol bi fansub dan indirdim ( alt yazıda tam sekron tutmuyodu )

• quote:

Orjinalden alıntı: axeseytan

quote:

Orjinalden alıntı: yknave

Eğer naruto yu izlersen ilerde başka bi anime izlediğinde lanet olsun nasıl izlemişim bu animeyi diyebilirsin :) onun için 1. sıraya one piece 2. sıraya bleach olsun. ( eğer one piece i indirmediysen çok zorlanırsın bir çok bölümün sağlayıcısı kalmadı gibi bişey hatırlatım )

Animanist grubu kazaskerin altyazıları ıle fansublıyor o yuzden ılk115 bulmak zor olmaz.Digerlerinide torrenttan cok rahat sekılde indirirsin.

Bence once otur bi naruto ustune bleach en son one piece e basla derim cunku bence aralarından en ıyısı one piece..

Çok iyi demişsin. Ben ilk önce One Piece izleseydim Naruto ve ya Bleach o kadar iyi gelmezdi. Çünkü insan en iyisini izleyince diğerleri kötü geliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Carnige
    One Piece ise şimdi yalan yok ilk 3-4 bölüm bune böyle çok tırt dedirtiyor ama şöyle bir 7-8 bölüm izledikten sonra iyice sarıyor filler dersen asla çook uzun filler serisi yok filler hep hikayenin akışını bozmadan 2-3 bölüm gibi kısa kısa oluyor birde mesela başta gördüğün karakterler zamanla çalşıyorlar antrenman yapıyorlar güçleniyorlar hani öyle hop diye seviye atlama felan yok birde sevdiğim bir özelliği daha var bu one piece in öyle seçilmişler felan yok hani tamam çok güçlü olan karakterler var ama hiçbiri özel güçlere sahip değil hepsi çalışmış didinmiş öyle bir şeyler başarmışlar ama bleache bakıyorsun çocuk ilk gün eline bir kılıç alıyor daha ne nedir bilmeden hop doğramaa başlıyor naruto keza öyle narutonun tilkisi felan derken yine güçlü one piece te adamların bir ilk bölümlerdeki haline bakıyorsun hani normal savaşçı gibiler sonra aylar geçiyor o zaman bakıyorsun çok daha güçlenmişler ama hiçbir zaman dünyayı parmağında oynatıcak güce sahip değiller

One Piece'ın ilk 21 bölümünü izledim ama bence Luffy baştan çok güçlü(Şeytan meyvesi sayesinde) tabii gençliğinde çalışma yaptı mı onu bilmiyorum.Ayrıca Naruto'nun hakkının yenmemesi lazım,Kyuubi içinde olmasaydı bence daha güçlü olabilirdi.Ayrıca bu konu açılmıştı,yanılmıyorsam Alptekin açmıştı.

• Yorum yapan herkese teşekkürler, son yorumlardan sonra kafam iyice karıştı One Piece konusunda. Bleach-One Piece kararsız kaldım.
  • Luffy bence baştan çok güçlü değil. Asıl yenilgileri Alabasta arcında başlıyor.
    Ayrıca Bleach ile One Piece mukayese edilemez bile. Luffy'nin Celestial Dragon'a yumruk atmasını Bleach'le değişmem.
  • Animenin sonlarına gelince Luffy'nin başta ne kadar güçsüz olduğunu anlayacaksın. Başlarda yendiği düşmanlarla şuanda savaştığı - yendiği düşmanları karşılaştırırsan devede pire kalıyor.
  • Kesinlikle Naruto.
  • one piecedeki luffy başlarda çok güçsüz sakın başlardaki luffyi güçlü görmeyin orda karşılaştığı adamlarda güçsüz
    sonlara geldiginizde göreceksinizki başlardaki luffynin gücü hiç birşey
  • ilk sırada bencede naruto var fillerlarda. zaten narutoyu anlatırken o paragrafta fillerların fazla oldugunu yazdım. ancak 2 ve 3 yer degiştirmeli gibi geliyor bana. one piece de bleachtan daha cok filler var diye biliyorum. yanlış ta biliyor olabilirim.
  • Zaten öyle olması normaldir. Fillerları çıkarınca 300 bölüm falan kalıyor. Hala bayağı bölüm var yani.
    Bence hepsini izle arkadaşım ama sıralaman şöyle olsun.(Hepsinin mangasını takip eden biri olarak benim tavsiyem.)
    1-)Naruto
    2-)Bleach
    3-)One Piece

Ben bu sıralamaya göre izledim ve büyük keyif aldım. Tavsiye ederim.
  • Bleach su aralar beni cok sardı son bölümler gayet iyi gidiyor ama sıralama yapmak gerekirse..
    1.one piece
    2.bleach
    3.naruto
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

quote:

Orjinalden alıntı: Carnige
    One Piece ise şimdi yalan yok ilk 3-4 bölüm bune böyle çok tırt dedirtiyor ama şöyle bir 7-8 bölüm izledikten sonra iyice sarıyor filler dersen asla çook uzun filler serisi yok filler hep hikayenin akışını bozmadan 2-3 bölüm gibi kısa kısa oluyor birde mesela başta gördüğün karakterler zamanla çalşıyorlar antrenman yapıyorlar güçleniyorlar hani öyle hop diye seviye atlama felan yok birde sevdiğim bir özelliği daha var bu one piece in öyle seçilmişler felan yok hani tamam çok güçlü olan karakterler var ama hiçbiri özel güçlere sahip değil hepsi çalışmış didinmiş öyle bir şeyler başarmışlar ama bleache bakıyorsun çocuk ilk gün eline bir kılıç alıyor daha ne nedir bilmeden hop doğramaa başlıyor naruto keza öyle narutonun tilkisi felan derken yine güçlü one piece te adamların bir ilk bölümlerdeki haline bakıyorsun hani normal savaşçı gibiler sonra aylar geçiyor o zaman bakıyorsun çok daha güçlenmişler ama hiçbir zaman dünyayı parmağında oynatıcak güce sahip değiller

One Piece'ın ilk 21 bölümünü izledim ama bence Luffy baştan çok güçlü(Şeytan meyvesi sayesinde) tabii gençliğinde çalışma yaptı mı onu bilmiyorum.Ayrıca Naruto'nun hakkının yenmemesi lazım,Kyuubi içinde olmasaydı bence daha güçlü olabilirdi.Ayrıca bu konu açılmıştı,yanılmıyorsam Alptekin açmıştı.

Ohooo ne şeytan meyveleri var. Kizaru'yu görmelisin.

• Tabiki BLEACH forever
  • beyler one piece e başlıcam rapid linkleri buldum başladım indirmeye .ilk bölüm inince baktım görüntü çok berbattı..640a 480 bölümler mevcutmu
  • sharebus'da vardı bir arkadaş yüklemişti
  • Sizce hangi anime daha önce biter peki ? Bana Bleach gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 21 Haziran 2009; 17:14:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Espâda

Sizce hangi anime daha önce biter peki ? Bana Bleach gibi geliyor.

boşuna sorma göremiyceksin one piece in sonunu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.