Şimdi Ara

Bleach mı? One piece mi? Naruto mu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
4
Favori
63.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3in1 olsa keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: Butterfly Effect

Hitman Reborn izle.

Valla altyazıyı dert etmiyorsa izlesin.
    Benim için One Piece'den sonra Hitman Reborn gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

quote:

Hitman Reborn izle.

Öyle mi ? Ben şuan Great Teacher Onizuka izliyorum.Onu bitirdikten Hitman Reborn'a geçebilirim tabi dediğin kadar varsa.Alt yazı benim için sorun olmaz.Birde kaç bölüm olduğu önemli...

• One Piece tabii ki Geçen yaz başlayıp bi' çırpıda 300 bölümü bitirmiştim İlk bölümlerde pek birşey olmasada ilerledikçe, tayfa toplanınca asıl olaylar başlıyor. Onun yanında Katekyo Hitman Reborn ve D.Gray Man izleyebilirsin. Katekyo Hitman Reborn 5-10 bölüm sonra sıkmaya başlayabilir, konuda bir gelişme olmuyor (filler yüzünden) ama hatırladığım kadarıyla 23. bölümdü, bu bölümden sonra olaylar acayip şekilde ilerlemeye başlıyor ve kopamıyorsun. D.Gray Man de güzel animedir fakat mangakanın sakatlığından sonra animesi durduruldu mangaka iyileşti ama D.Gray Man hâlâ devam etmiyor

Dipnot: Öhh amma uzun yazmışım

• quote:

Orjinalden alıntı: Espâda

quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

quote:

Hitman Reborn izle.

Öyle mi ? Ben şuan Great Teacher Onizuka izliyorum.Onu bitirdikten Hitman Reborn'a geçebilirim tabi dediğin kadar varsa.Alt yazı benim için sorun olmaz.Birde kaç bölüm olduğu önemli...

130 bölüm olmuştur, hala devam ediyor.
    Tavsiyem Perseusun dediği gibi ilk 20 bölüme aldanmaman. O bölümlerde karakterleri iyice bir tanıtıveriyorlar sana. Sıkılabilirsin bayağı. Sonra olaylar başlıyor tabi. Benim gibi günde 30 bölüm izleyebilirsin dikkat.

• arkadaşlar o zaman (alakasız bir soru olacak ama) pokemon sırf fillerden oluşan bir anime mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nibur_n

arkadaşlar o zaman (alakasız bir soru olacak ama) pokemon sırf fillerden oluşan bir anime mi?

Güzel soru
  • sağol
  • @nibur_n

Hayır değil.
    Sanırım Pokemon ne bir romandan ne bir mangadan ne de bir oyundan türemiş.O direkt çıkmış,bu nedenle hikayesi hep ana hikaye,çizginin dışına çıkıp filler olma ihtimali de yok.
  • Ama tam olarak konusuda yokki. Rozet toplamak ana hedefi oluyor mesela ama her 5 bölümden 1 tanesinde rozet alabiliryor. Geri kalanlarda da hiç alakalı olmayan kişilere yarım falan ediyor ne bileyim roket takımından kurtuluyor gibi. Bu geriye kalan 4 bölüm fill olarak nitelendirilmemeli mi?
  • Pokemonun fillerı olsa ne olur olmasa ne olur.
    salla gitsin
  • izleyince yahu bu yoktu bak konunun gidişinde uyduruvermişler diyebileceğin bir kaynak yok ise filler da yoktur :)
  • Eğer naruto yu izlersen ilerde başka bi anime izlediğinde lanet olsun nasıl izlemişim bu animeyi diyebilirsin :) onun için 1. sıraya one piece 2. sıraya bleach olsun. ( eğer one piece i indirmediysen çok zorlanırsın bir çok bölümün sağlayıcısı kalmadı gibi bişey hatırlatım )
  • bu konu açılmıştı
  • One Piece One Piece One Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One PieceOne Piece One Piece

SUPER KACIRMADAN BASLA DERİM SURUKLUYOR ADAMI :)
  • ben bu animelerin hepsini izledim ve bölümler çıktıkça takip ediyorum.

3 anime arasında temposu en hızlı ilerleyen anime bence bleach. komedinin dozajnı da iyi ayarlıyorlar. ancak son bölümlerde özellikle orihime denen kızı öldüresim geliyor. neyse konuyu dagıtmayalım. fazla fillerda yoktur bleachta, sürükleyicidir. konuyu hızlı şekilde, izleyiciyi sıkmadan işler. karakterler pek bi güzeldir.

narutonun ilk 135 bölümü güzeldir, karakterler çok iyidir. zaten yapımcıları bleachla ortak. ama hikayenin özellikle 2. seri olan shipuudende yavaş ilerlemesi ve fillerların çoklugu, yapımcıların son bölümlerde animeye önem vermemesi eksileri. aslında manga takip edenler bilir, ilerde çok fena sayılabilecek bölümleri var. ama anime için aynı şeyi söyleyemeyecegim. shipuuden için konuşuyorum.

one piece ise güzel, ancak birşeyler eksik. hikaye aşırı yavas ilerliyor, bir dövüş narutoda oldugu gibi 5-10 bölüm sürüyor. fillerlar fazla. bölüm sayısı naruto ve bleachın iki katı. ben bleach ve narutoya ısındıgım kadar ısınamadım one piece e. ancak çok ta fazla seveni var ki bu da zevklerin tartışılmaz oldugunun göstergesi.

3 anime arasından benim önerim bleach. her bölümünü en az iki kere izlemiş biri olarak söylüyorum. ancak senin zevklerin farklı olabilir, benim son sıraya koydugum one piece den aşırı derecede haz alabilirsin. bu yüzden hepsinin ilk beş bölümünü izle, ona göre karar ver derim. zaten belli ediyorlar kendilerini ilk bölümlerde.

• quote:

Orjinalden alıntı: yknave

Eğer naruto yu izlersen ilerde başka bi anime izlediğinde lanet olsun nasıl izlemişim bu animeyi diyebilirsin :) onun için 1. sıraya one piece 2. sıraya bleach olsun. ( eğer one piece i indirmediysen çok zorlanırsın bir çok bölümün sağlayıcısı kalmadı gibi bişey hatırlatım )

Animanist grubu kazaskerin altyazıları ıle fansublıyor o yuzden ılk115 bulmak zor olmaz.Digerlerinide torrenttan cok rahat sekılde indirirsin.

Bence once otur bi naruto ustune bleach en son one piece e basla derim cunku bence aralarından en ıyısı one piece..
  • One piece tabi ki (üçünü de izledim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkin_park20

ben bu animelerin hepsini izledim ve bölümler çıktıkça takip ediyorum.

3 anime arasında temposu en hızlı ilerleyen anime bence bleach. komedinin dozajnı da iyi ayarlıyorlar. ancak son bölümlerde özellikle orihime denen kızı öldüresim geliyor. neyse konuyu dagıtmayalım. fazla fillerda yoktur bleachta, sürükleyicidir. konuyu hızlı şekilde, izleyiciyi sıkmadan işler. karakterler pek bi güzeldir.

narutonun ilk 135 bölümü güzeldir, karakterler çok iyidir. zaten yapımcıları bleachla ortak. ama hikayenin özellikle 2. seri olan shipuudende yavaş ilerlemesi ve fillerların çoklugu, yapımcıların son bölümlerde animeye önem vermemesi eksileri. aslında manga takip edenler bilir, ilerde çok fena sayılabilecek bölümleri var. ama anime için aynı şeyi söyleyemeyecegim. shipuuden için konuşuyorum.

one piece ise güzel, ancak birşeyler eksik. hikaye aşırı yavas ilerliyor, bir dövüş narutoda oldugu gibi 5-10 bölüm sürüyor. fillerlar fazla. bölüm sayısı naruto ve bleachın iki katı. ben bleach ve narutoya ısındıgım kadar ısınamadım one piece e. ancak çok ta fazla seveni var ki bu da zevklerin tartışılmaz oldugunun göstergesi.

3 anime arasından benim önerim bleach. her bölümünü en az iki kere izlemiş biri olarak söylüyorum. ancak senin zevklerin farklı olabilir, benim son sıraya koydugum one piece den aşırı derecede haz alabilirsin. bu yüzden hepsinin ilk beş bölümünü izle, ona göre karar ver derim. zaten belli ediyorlar kendilerini ilk bölümlerde.

bişi dicem dierleirne bişi söleyemem ne de olsa snn kararlarına saygılı olmalıyız ama filler sayısı belli bişi olduna göre sölim

fillerlarda büyük ten küçüğe
    1-Naruto
    2-Bleach
    3-One piece dir bu sıralamada

diğer yorumlarına sözüm yok çünkü snn kendi fikirlerindir.

not: One piece indirmek uzun sürebilir 4xx bölüm ama değer gzl animedir filller azdır en sevdiğim anime dir:)

not2: bnm hatırladım böle bi sıralama 3ü arasında hatalıysam k.b sölerseniz deiştiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 19 Haziran 2009; 21:29:05 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.