Şimdi Ara

Bleach Manga (Anime için Spolier olabilir.) (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.707
Cevap
40
Favori
420.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana animesi çıkacakmış gibi gelmiyor.Pek uğraşan yok sanki neyse umarım ben yanılıyorumdur.
    Bu kadar çabuk finale gitmesine çok üzüldüm ama.Eksik kalan çok şey var benim kafamda hepsini nasıl toparlar ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

Serinin biteceğini sanmıyorum daha elinde kozları var kubonun.

Maalesef ki bitiyormuş.

http://www.animefantastica.com/bleachin-kalan-bolum-sayisi-hakkinda-aciklama
  • quote:

Hocam bu bitirme olayı Kubonun elinde değil sanırım. Bitirmesi için baskı uygulanıyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

Hocam bu bitirme olayı Kubonun elinde değil sanırım. Bitirmesi için baskı uygulanıyor sanki.

aynen hocam Shonen Jump bitmesini istiyormus artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

quote:

quote:

Artık animesini bekleriz bu saatten sonra yapıcak bişey yok çünkü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

quote:

quote:

Artık animesini bekleriz bu saatten sonra yapıcak bişey yok çünkü.

acaba yerine yeni bir seri gelecek mi? Nisekoi de bitiyor cunku, umarım shonen jump daha guzel bir seri yayınlamaya baslar

hocam acıkcası benim animeden umudum yok artık, bizim avrupa birligine girme muhabbetine dondu anime
  • Bleach uzun bir zamandir haftalik populerlik siralamasinda 18 seri icinde 17. sirada. Bakuman okumus izlemis varsa o islerin nasil yürüdüğünü bilir. Sirf 10 yillik bir seri diye biraz daha fazla tahammul etmislerdir ama demek ki vakit yaklasti. Madem final arcindasin uzatma da bitir demislerdir. Kuboya kalsa bir 70 80 daha gider seri. Malum uzatmayi seviyor.

• Onvious kullanıcısına yanıt
    Naruto bitti, Bleach de biticek yakında. Büyük bir seri başlar mı birisi çıkıp da böyle bir yükün altına girer mi emin değilim. Yeni bir shonen gelse aslında hiç de fena olmaz

Ekleme: Anime gelicektir ya, sanmıyorum yani animesinden tutun filmlerine, muzikallerine kadar sağmadan bırakmaz narutoyu yapan stüdyo. Narutoyu da Bleachi de aynı stüdyo hazırlıyomuş sanırım, yani hazırlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 15 Temmuz 2016; 11:46:41 >
  • quote:

Naruto bitti, Bleach de biticek yakında. Büyük bir seri başlar mı birisi çıkıp da böyle bir yükün altına girer mi emin değilim. Yeni bir shonen gelse aslında hiç de fena olmaz

Ekleme: Anime gelicektir ya, sanmıyorum yani animesinden tutun filmlerine, muzikallerine kadar sağmadan bırakmaz narutoyu yapan stüdyo. Narutoyu da Bleachi de aynı stüdyo hazırlıyomuş sanırım, yani hazırlamışlar.

bleach i, vizz studio yapmıstı sanırım.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Bleach, Naruto, One Punch Man, One Piece hepsini viz media yapmış. Şaşırdım valla

• quote:

Bleach, Naruto, One Punch Man, One Piece hepsini viz media yapmış. Şaşırdım valla

aynen, gerci suan one piece'i toei animation yapıyor
  • quote:

Yeni olarak Black Clover ve Boku no Hero Academia anime gelir diye Black Clover konusuna yazmıștım ve İnșallah 12-25 bölüm gibi kısa seriler yapıp mahvetmezler dedim Boku no Hero Academia ne yazık ki öyle oldu umudum Black Clover da umarım onunda sonu 12-25 bölüme anime dünyasına giriș olmaz

• Animesi gelsin
  • Çevrilmemiş hali çıktı 683ün. Daha fazla uzamıycak gibi görünüyo manga.

• 683

Bol doğramalı bir sayıydı.
  • 683

Kyoka Suigetsu geri gelmiş. Aizen böyle bir hamleyi (kendini kalkan yapmayı) neden yaptı acaba? Aizen Juhanın ayarlarını bozdu içimin yağları eridi resmen

• kollara acıdım ya la
  • Okumayan varsa buyursunhttp://www.mangamint.com/bleach-683

• obito kakashi muhabbeti gibi olmaz umarım.
    Pure evil aizen olacak gibi öldürmeyi başardılarsa.

• aizen zanpaktou veya shikai'siz nasıl ilizyona aldı juhayi? Belki de manga tarihindeki en güzel vslerden birini okuyor olacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.