Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Blair Witch XBOX ONE ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> Blair Witch XBOX ONE ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16455 Mesaj
    Arkadaşlar konusunu bulamadım varsa kapatırız. 3 gün kaldı oyunun gelmesine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Ağustos 2019; 13:42:58 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    BLAIR WITCH | CADI AVI BAŞLIYOR! | Bölüm #1 Türkçe

İyi seyirler...

Canlı Yayınlar: https://www.twitch.tv/taran7ulatv adresinde, desteğinizi bekliyorum.

Discord sunucumuza katılarak beraber oyun oynayabilir, çekilişlere katılabilir ve bedava oyunlardan haberdar olabilirsiniz:

https://discordapp.com/invite/exkXtaN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 2 Eylül 2019; 0:32:15 >
    |
    |
    Twitch: https://www.twitch.tv/TaRan7uLaTV | Dlive: https://dlive.tv/TaRan7uLaTV // İşlemci [Intel Core i7 8700K Delid] Ekran Kartı Asus ROG STRIX GTX1080 GAMING OC Ekran Kartı [MSI GTX 970 Gaming 4G] Anakart [ASUS TUF Z370-PLUS GAMING] Soğutucu [Xigmatek: Gaia II] RAM [G.Skill RipjawsV 16 GB (2x8 GB DDR4 3000MHz CL15)] SSD [Sandisk SSD Plus 240GB] HDD [Western Digital 2 TB]

• Yarbay
    16455 Mesaj
    Oyunun sonunda büyük bir bug varmış arkadaşlar baya bir çıldıran olmuş.. Bitiren var mı oyunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kasetlerde ipuçlarını bulmak için nesnenin net şekilde kamerada görüntüleyip dondurmanız gerekli. Beyzbol topunda bayağ dolaştım. Sonra çaktım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Oyunun sonunda büyük bir bug varmış arkadaşlar baya bir çıldıran olmuş.. Bitiren var mı oyunu?
    Bug rastlamadim. Ama hafif donmalar oluyor

|
    |

Oyunu bitirdin mi dostum?

|
    |
    EthanHunt81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Oyunu bitirdin mi dostum?

Alıntıları Göster
    Bitirmedim . Az kaldı sanırım. Chapter 9 dayım.

Oyunu genel olarak beğendim. Normalde korku oyunu oynamam hem çok karışık ve zor hemde çok kasiliyorum

Ancak blair wich re7 ve alen wake karması olmuş bu yüzden sevdim. Uzun süredir. Makinayı açmak için sabirsizlandigim bir oyun olmamıştı.

Bulmacalar zor değil. Ve çözmek için etrafta deli gibi saatlerce dolaşmaya gerek yok. Buda benim için oynanabilirliği arttirdi.

• Yarbay
    3915 Mesaj

Yukarıdaki arkadaş gibi oyun bug'a girecek ve bitiremeyeceksin büyük ihtimal.

|
    |

Orijinalden alıntı: JESKO

Yukarıdaki arkadaş gibi oyun bug'a girecek ve bitiremeyeceksin büyük ihtimal.

Alıntıları Göster
    One x kullaniyorum. Suana kadar ufak donmalar disinda sorun yasamadim. Umarim yasamam . Merak uyandıran bir yapım olmuş. Sinema filmi izler gibi oyun olmuş. Tavsiye ederim.

|
    |

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

Dün baya oynadım ve bug a girdi. Köpeği çağırmam lazım görev için lb kitlendi. Sanki köpek oyunda yok çağıramıyorum.
    Köpek bir bölümde yok oluyor zaten. Ağacın içine girdigin . Orda halüsinasyon görüyorsun. Köpeği çagiramiyorsun

Bazı bölümlerdedir sanırım savaş bölümüydü. Gördüğün bir yapıyı. Tekrar baktığında olmadığını görüyorsun ama bunlar oyunun konusu ile alakalı.

Yok yav it yanımda. Hatta görev icabı mezarı eşelemesi lazım yapmıyor. Yanımda uyuz uyuz bakınıyo. Köpek menüsü hiç çıkmıyo ama yanımda yuvarlanıp duruyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeliLodos -- 3 Eylül 2019; 15:9:57 >
    |
    |

|
    |

Dostum ben oyunun 16. bölümündeyim sanırım. Eve girmem gerekiyor ama evin kapısını açınca içerde kocaman bir kaya var. İnternet üzerinden walktrough videoları izledim ama hep PC versiyonu yüklemişler sanırım ve takıldığım yerde hiç kaya falan yok videolarda. İnternette araştırınca benim takıldığım yerde takılanları gördüm maalesef.

|
    |
    Bahsedilenler: EthanHunt81
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Dostum ben oyunun 16. bölümündeyim sanırım. Eve girmem gerekiyor ama evin kapısını açınca içerde kocaman bir kaya var. İnternet üzerinden walktrough videoları izledim ama hep PC versiyonu yüklemişler sanırım ve takıldığım yerde hiç kaya falan yok videolarda. İnternette araştırınca benim takıldığım yerde takılanları gördüm maalesef.
    Oraya gelmedim. 9 dayım ben. Kamerayla ilgili olabilir. Kaseti varsa duvarı yokken ki şeklinde dondurman gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanHunt81 -- 4 Eylül 2019; 10:9:24 >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.