Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Blair Witch %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
85
Cevap
6
Favori
12.419
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Blair Witch %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    345 Mesaj

Çeviri : Qnoops

Selamlar,

Filmini çok sevdiğim ve çevirdiğim oyunlar arasında mutlaka bulunmasını istediğim bir oyundu ve artık bulunuyor. =)

Steam hesabının şifresini bana vererek aile paylaşımıyla oyuna erişmemi sağlayan Gökhan Kocaman'a çok teşekkürler.

Yama Windows Store versiyonu hariç tüm versiyonlarda çalışıyor. Windows Store oyunlarına mod desteği gelince orada da çalışacaktır.

Yamayı İndirmek İçin Tıklayın

Not: Oyunun Steam versiyonuna gelen güncelleme sonrası oyundaki 2 adet not İngilizce görünmeye başladı.

Bu notlara Türkçe olarak aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz;

Steam ve güncellenmiş crackli versiyondaki bu ufak sorunu giderince yamayı güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 12 Eylül 2019; 9:0:57 >

• Yüzbaşı
    345 Mesaj
    Özelden ve buradan destek mesajı atan herkese teşekkür ederim.

Beni ilk Türkçe yamamdan beri tanıyanlar bilecektir ki; tek başıma ve kendi halimde, hoşuma giden oyunların çevirisini yapan, Türkçe çeviri olaylarıyla tamamen hobi olarak ilgilenen ve hiçbir şekilde maddi çıkar peşinde olmayan biriyim.

Yeni çıkış yapan her oyunu incelerim, çevirisini yapmak istersem ve teknik olarak mümkünse, kimseye duyurmadan çevirisine başlarım.

Yeni çıkış yapan ve çevirisini yaptığım oyunlardan bazılarını başka gruplar da çevirdiği ve ücretli olarak yayınlayıp, para kazanmayı hedefledikleri için; o gruplardan ve tayfalarından her fırsatta ve hemen hemen açılan her konuda hakaretlere - eleştirilere maruz kalıyorum.

Yine bana "vitaminsizin biri" diyerek hakaret eden bir iletiye yanıt verdikten sonra, hangi yönetici olduğunu bilmiyorum ama yanıtımı sildi ve cezalandırılmamı gerektiğini düşünüp üst yönetime bildirdi ve daha önce hiçbir cezam - uyarım olmamasına rağmen 4 günlük bir uzaklaştırma cezası almama sebep oldu.

4 günlük uzaklaştırma almama sebep olan yanıtımı buraya yazmak isterdim ancak artık ceza verilmek için yakın markaja alındığımı ve fırsat kollandığını hissediyorum, o yüzden yazmıyorum.

Hangi mesaj yüzünden ceza aldığımı merak eden olursa; bana özel mesaj atsın, ekran görüntüsünü yollayayım. Ve daha önce hiçbir cezası veya uyarısı olmayan birine 4 günlük ceza verilmesine sebep olabilecek kadar ağır bir mesaj olup olmadığına siz karar verin.

• Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@caneray Teşekkürler:)

@Scotfold Yapımcıyla görüştüğüme göre oyuna aynı zamanda resmi yama da yapılıyormuş yani 3 farklı yaması olacağını bile bile çevirdim. Bu oyunun çevrilmiş oyunlarım arasında durmasını çok istemiştim. Hem çeviri yükü benim için çok azdı hem de çok sevdiğim bir filmin oyunuydu. Umarım kusura bakmazsınız. Yakında oyuncuların 3 farklı yama seçeneği olacak.:) Başarılar dilerim.
    Yok ne kusuru şaşırdım yalnızca görünce, farklılık iyidir. Amacımız Türkçe oyun sunmak sonuçta, yeni projelerinizi de görmek dileğiyle :)

@Scotfold Yapımcıyla görüştüğüme göre oyuna aynı zamanda resmi yama da yapılıyormuş yani 3 farklı yaması olacağını bile bile çevirdim. Bu oyunun çevrilmiş oyunlarım arasında durmasını çok istemiştim. Hem çeviri yükü benim için çok azdı hem de çok sevdiğim bir filmin oyunuydu. Umarım kusura bakmazsınız. Yakında oyuncuların 3 farklı yama seçeneği olacak.:) Başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 13 Eylül 2019; 15:18:18 >

Haber etse bari çok güzel olurdu. Çevirimiz boşuna gitti şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ozgrk35k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Para ile yama satan bazı çeviri gruplarını Rahatsız ettiğinden Resident Evil2, Metro) oyunlarını tek başına çevirip ücretsiz olarak yayınlaması bir takım zatları üzmüş arkadaşla ve ona destek olanlar ile uğraşıyorlar. Türkçe yama karşılığı dilencilik yapan gruplar modlara yalakalık yapıyorlar Discord kanallarında yapılan yazışmalardan biliyoruz.

Fatih Sultan Mehmetin bir sözü var. Kurtların sessiz kaldığı yerde itler çakallar volta atar. Bilmezler ki Kurtlar sessizliğini bozarsa kıyamet kopar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLoCo -- 7 Eylül 2019; 22:50:14 >

eline sağlık kardeşim sen bildiğin yoldan gitmeye devam et
    |
    |

Darısı bizim başımıza hocam, konularımızda sürekli tartışmalar oluyor malum. Helalinden bir ban yersek en azından gözümüz açık gitmez.
    Ancak sıkıntı yok biz böyle şeyler oldukça daha çok hevesleniyoruz, gümbür gümbür de geliyoruz.
    Kimse sessizliğe aldanmasın, fırtına öncesi de sessizlik diye bir şey vardır.. unutmamak gerek.
    |
    |
    alex59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    197 Mesaj
    Hocam biz de yaklaşık 2 günde yamayı hemen çıkartalım diye çırpındık yarın da yayınlayacaktık. Neyse artık isteyen istediği yamayı kullanır diyelim. Burada konusu da açılmıştı ne zaman önce ama sağlık olsun.
    |
    |

Hocam bekliyoruz şahsen ne yazaman yapıcaklar diye bir yandanda çalışıyoruz. Burada söylenecek bir şey yok fakat sessizliğim kimse aldırış yapıp hemen bittiler gittiler diye düşünmesin. Fırtınalı günler daha yeni başlıyor Yeni projeler yeni içerikler ve daha fazlası biz daima buradayız sadece bir şeylerin üzerine çok düştük.

Unity oyunları için güzel haberlerim var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byramklc -- 8 Eylül 2019; 3:2:7 >
    |
    |
    alex59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Madde 6 - Kişiler ve kuruluşlar, yetkili makamdan izin almadan yardım toplayamazlar. Ancak, kamu yararına çalışan dernek, kurum ve vakıflardan hangilerinin izin almadan yardım toplayabilecekleri, İçişleri Bakanlığının önerisi üzerine Bakanlar Kurulunca belirlenip ilan edilir.

İzin alınmadan girişilen yardım toplama faaliyetleri güvenlik kuvvetlerince derhal menedilir ve sorumlular hakkında kovuşturma yapılır.

Madde 7 - Yardım toplama faaliyeti birden fazla ili kapsıyorsa İçişleri Bakanlığından, bir ilin birden fazla ilçesini kapsıyorsa o ilin valisinden, bir ilçenin sınırları içinde ise o ilçenin kaymakamından izin alınır.

|
    |

• Çavuş
    52 Mesaj
    @Qnoops 'a yaptırım uygulayarak , bizim ona karşı olan sevgimizi daha da arttırdınız.Ama bu sefer meyve veren ağacı taşlatmayacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hiç şaşırmadım yarın öbürgün burda tool paylaşanlarada bir kulp takarlar uçururlar siteden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 7 Eylül 2019; 22:37:2 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    561 Mesaj
    Adam forumdan uzaklaştırılmış. Böyle bir adam niye ceza alır yahu. Ellerine sağlık daha oyun yeni çıktı almaya fırsat bulamadan yamayı çıkartmışsın. Yine Qnoops farkı harikasın...
    |
    |
    198 Mesaj
    başkalarının fikri mülkiyetleri üzerinden kar amacı güden hırsızlar birilerini güzelce yemlemiş, önlerine nispeten biraz daha et ihtiva eden kemikler atmışlar belli ki.
    |
    |

Man of Medan oyununu çevirir misin?@Qnoops
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

@Gökhan Kocaman Siz de aynı şekilde hocam, oyunu paylaştığınız için tekrar çok teşekkür ederim:)
    |
    |

Hocam bizlik bir sorun yok. Çeşitlilik her zaman iyidir. Bizim amacımız oyunu oynamak değil oynatmak. Onun için ücret almıyoruz ki daha çok kişiye ulaşabilsin.

Bugün akşama doğru yamamiz yayınlanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    atessivas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Bu adama verilen cezanın sebebi nedir? Bu neyin kafası arkadaş.Umarım başka bir siteye geçersin dostum.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,340
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.