Şimdi Ara

Blademi?yoksa glavie mi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Fire_Mage

kardeş biliyorum senin sorun ile alakası yok (konuyu açan ile) ama sana şunu söylüyorum ben LWL 29 blade iken LWL 33 spear herifi aldım düşün artık olanları

olabilir olmaz die bişey yok ama karşındaki adamın oynayışına itemine verdiği stat pointine skillerine göre değişir demekki ii oynayamıyomuş hem sen rekibimi nakavt edeyim bu yeter düşüncesiyle blader oluyosun yanlışmıyım?
    Hem spearcı demişsin spearcı intçidir ve intçinin hp si çok Azdır physi düşüktür.Yani pvpniz normal bi şekilde sonuçlanmış.HP az bi yatır bi kerede batır tamamdr işte :D sen de int sen önce vurn kazanır.1 sıkımlık can zaten on da block der vurmaz ama STR glavieri bu kadar kolay yatıramazsın.o da seni kolay yatıramaz haliyle.sen bilirsin ama char yaratırken şunu düşün bu char ne kadar zevkli die.ben mesela int oalnlar nuke açaken ben gidiyodum heuksal skillerini açıyodum.nukeyi sevmem çünkü ama nukeyle rakibini kolayca yere sermek de var.
  • yaa her <zaman full str glav alır nt ve str bow ları blade ye gelince 10 lvl altım olsun dalmıorum blader e bosuna pot masrafı yapıo
  • bence sonucunu bıldıgın bı charı kasmak sıkıcı bısey statları ıı werılmıs we ıtemlerı duzgun olan bı herhangı charla pwp yapınca sonuc berabere bıtıyor bladenn bı charı yatırabılmesı ıcın sılahınn sos weya +7 olması lazmn bence en az bıde kalkan war br 18 ustu olması gerkır crıtıde untmamk gerekr buda baya bı oyun parası edıyor bunn ıcın glawie char tercıhımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broderick

quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

:)

Böyle konuları hortlatmanin cezası var mi arkadaşı uzaklaştırmışlar acaba bu yüzden mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blade sankii
  • bence trabzonspor alır
  • Aç bi wiz keyfine bak.
  • Şimdiye kadar oyunu tekrar bırakmıştır :
  • Kardeşim bu yazılanları okuma bile bak sana tavsiyem şudur.Silkroad Türkiye'ye geldi geleli oyunu oynarım ve oyunla ilgili tecrübelerime inanamazsın.Bana güven
    STR blade char acarsan hem kasması cok sıkıcıdır zor kasılır cok zor keser yatmaması ayrı bi mesele ona bakma.Glavieye gelince nuker kadar olmasada cok hızlı kasılır cok vurur ve yatmaz.Burdan cıkarcagın sonuc sudur hicbiri anlamıyo kardesim hepsi kafasına göre yorum yapmıs.Glavie fire force yapıcaksın ki mp de fazla olsun böylelikle cok degil ama fazla vurursun üstelik hp de fazla olur glavienin bladere oranla.Bladerin 2 avantajı var yatır-batır ve block ama glavie yi sec derim blader chara kötü demiyorum glavie bladerden iyidir diyorum.Dedigim gibi glavie fire force yaparsan hem divisionlarda olcak yine bi avantaj. Seti ise pro yap ama sakın armorla karıstırma Full pro olsun.Eline iyi bi glavie setinide iyi dizdinmi senden iyisi yok 80capta cok bilgim var sunu söliyim glavie charda vuracagın skiller sunlar : soul spear ın son 2 skilli 80 de acılan ve bi önceki , ardından windless spear koy en sona ghost spear en sonuncusunu koy.Bu kadar critin fazla iste cok cok iyi olur char sana söylüyorum.Soul spear ın 2 skillide cok cabuk doluyor birini vur sonrakini vur digeri coktan dolmus oluyor yani 3-4 kere o 2 skilli artarda kullan sonra windless spear ve ghost spear ile ölümcül vurus yap bu kadar söylüyorum crit tutarsa bide cok daha cabuk öldürürsün bladere ölme gibi bi şansın yok o kadar sölüyorum bladerden hicbise olmaz kardesim ben cok kastım en cok ilgi duydugum build bladerdi eskiden pvp serverlar acılınca hep onu kullanmıstım glavie charları iyi yapılandırdınmı kralsın.Burda benden bilgili yoktur demek istemedim en basta onuda belirtiyim ama cogunuz kafanızdan yazıyonuz bise bilmeden.Ben bu işin kitabını yazdım olum.Dediklerimi yap görüceksin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.