Şimdi Ara

Blademi?yoksa glavie mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 80 levde sızce glaviemı daha ıyı yoksa blademı ben ızledıgım pvplerde bladenın hep az vurdugunu gordum glavienınde savunması yok sızce hangısı daha iyi?

• ayni itemlerle ve yakin balancelerle bladenin almasına kesin gözüyle bakıyorum...
  • Blader Br sansı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crash654789

Arkadaşlar 80 levde sızce glaviemı daha ıyı yoksa blademı ben ızledıgım pvplerde bladenın hep az vurdugunu gordum glavienınde savunması yok sızce hangısı daha iyi?

lvl 80 de glavie delü gibi vurur
    fakat 80 lvl bir blader herkesi alır..
  • STR 4ever ilk önce ama Glavie mi Blade mi dersen o Senin kendin Fikrin bence Full STR fire Glavie Herkesi yıkarsın Blade hariş ama Diosan Blade olurum Kimseyi kesemessin ama Ölmessinde Tercih senin Glavie olursan Alayını kesersin BLade olursan Ölmessin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLeF

STR 4ever ilk önce ama Glavie mi Blade mi dersen o Senin kendin Fikrin bence Full STR fire Glavie Herkesi yıkarsın Blade hariş ama Diosan Blade olurum Kimseyi kesemessin ama Ölmessinde Tercih senin Glavie olursan Alayını kesersin BLade olursan Ölmessin..

en doğru yorumu yapmışsın tebrikler.. neymiş blader herkesi alırmış.. geçin bunları.. bladenin atak rating az.. sadece defansı süper.. üf demeyle ölmüo
  • sagolun
  • Blade ci herkesi alıcak diye bir kaide yok blade seridir ama az vurur glavie seri değildir ama vurduğunda aynen görüntü benim charım full str fire glavie kendi lvl imde bir blade ciye yenildiğimi hatırlamıyorum ama kendi lvl imde full int bir adama yenilmiştim sonra hotana gidip en büyük boy potları aldım sırf o adamı öldürmek için potları aldım geldim ve adamı birçok kes yatırdım full str glavie en sağlam chardır ilerde kimse duramaz karşında skilleri güçlüdür sağlamdır bladenin avantajı ayak kırıp düşmanını yere yatırması ve bladeyi batırmasıdır ama oda pure str bir char için fazla etkili olurmu bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinapS

quote:

Orjinalden alıntı: cLeF

STR 4ever ilk önce ama Glavie mi Blade mi dersen o Senin kendin Fikrin bence Full STR fire Glavie Herkesi yıkarsın Blade hariş ama Diosan Blade olurum Kimseyi kesemessin ama Ölmessinde Tercih senin Glavie olursan Alayını kesersin BLade olursan Ölmessin..

en doğru yorumu yapmışsın tebrikler.. neymiş blader herkesi alırmış.. geçin bunları.. bladenin atak rating az.. sadece defansı süper.. üf demeyle ölmüo

eet glavier daha ii bencede

• Saten Glavie charla Blade char birbirni alamaz.. GLavie Kraldır ..Glavie karsınıda Sadece hyberdlar durur ..Ama sıradan Hyberdler Deil..Silk canavari olanlardan Örnegin Alps De Vantokkern ..full Sosun Adam..

Ama Bi gerçek var Hiç bi Char GLavie in 2 CRT ine Dayanamaz
  • bende blader idim 64 lv e kadar.. yaptıgım pvplerde kolay kolay yatmıodum 59lv ken 63lv intciye kafa tutuyodum.. hayatım kendi lv imde bir glavier ile pvp yapınca deişti.. glavie oldum 64lv char skiller 55 de 9 gap sp farmingdeyim 65 lv olunca 9 gap ile TİKCETSİZ istedigim skilleri maxlamış olacam 65lv olacak mastery.. cok zor ama başarıcamm
  • slm ben Neset forumun en eskilerinden beni bilen bilir ilk adamım hybrid farmsız garment bladerdi

lvl 70 sınırında blader kraldı alayını alıyordu. ama lvl 80 sınırının gelmesi ile birlikte bladerin adam öldürebilmesi için en düşük 72+7 phy %80 attack rating %40 str 5 int 5 blade lazım +5 +6 fayda etmiyor bide bowun en altındaki pasif attack rating ve mavi kusun maxlanmışı lazım.

defans yönünden bakıcak olursak br 18 +5 % leri iyi bi shield sizi %50 oranında korur oyunda darbelerden.

şimdi neden %50 malum oyunda artık block ratio kırma var br oranı düşüyor karşıdaki adamın silahında br kırma %100 basılı ise 3 yerine 1 block filan çıkıyor çogu zaman.

elinde sosun olmadıkça hiç bir str chardan korkmayın ölme ihtimali profesyonel bi oyuncu için mümkün degil str ye

lvl 80 bladerin max alchemy 19 bin canı olur glavcinin 20 bin.

bladerinda glavcininde korkması gereken tek şey var oda elinde 72+7 veya 64+ 5 ve üstü sosun silahı olan intci inanın bana oyundan nefret edersiniz sosunlu biri ile kapışırsanız.

max alchemy +4 garment set +4 takılar kalkan dan tutun blade hepsi komple int 5 %45 mag balance setle sosun 64 +7 speardan 77 blader ile 11 bin damage yedim 17550 can var bu lvl de adamımda. o yüzden sosunu oyna koymaları çok buyuk bir haksızlık.

glavci ne yönder iyidir blader ne yönden iyidir derseniz glavci oldukça yüksek damage verebilen bi chardır crit koydumu cok saglam vurur. ama malesef hem phy hem mag defans bakımından bladerdan zayıfdır.

üstün olduğu önemli bi nokta var oda exstradan 1000 hp si var.

oldukça uzun süredir bu oynu oynuyorum 79 lvl pure int nuker 75 lvl hybrid blader 77 lvl str fire blader kastım.

forever blade diyorum aynı anda 3 tane 80 fire +7 glavcinin arasında auto potda 20 dk yaşıyan bi char oldugu için seviyorum kaçmak istedigi zaman peşine 5 kişi takıp kaçabiliyor. thieflik yaparken tek dalmaktan korkup 3 5 kişi çagrıp dalmaları insanın hoşuna gidiyor.

ama şunu unutmayın glavci kötü değildir sadece çok iyi bir glave ihtiyacı vardır o kadar

adamlar çok öküz olmuş oyunda parası olan a tavsiyem max alchemy full +7 pro set +7 takı +7 blade +7 kalkan 80 lvl blader öneririm. glavcide kastım çok öldüm glavci ile blader ile sadece intcilere öldüm oda

adamın elinde sos +7 varken lvl 70 de şu an 80 adamlarda 64 +7 sosun spear sword olanlara ölüyorum oda normal yani sosun doğuştan +15 bi silah sen buna bi de kendin +7 basarsan ne olur

forever blade

• 80 lvlde bladele glavienin kapışması sadece potwardır hp pot mp pot biter pvp bitmez blade sıkıcı bi char bence bi adamı öldürmek için uğraşıyosun dakikalarca glavie ol zevkini çıkar derim her charla kapışabilecek kafa tutabilecek diğer tüm charların sinir olduğu bir builddir.Ben glavieciyim glaviecilere sinir oluyorum gerisini sen düşün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seser60

quote:

Orjinalden alıntı: Crash654789

Arkadaşlar 80 levde sızce glaviemı daha ıyı yoksa blademı ben ızledıgım pvplerde bladenın hep az vurdugunu gordum glavienınde savunması yok sızce hangısı daha iyi?

lvl 80 de glavie delü gibi vurur
    fakat 80 lvl bir blader herkesi alır..

hybrid intciyi bile alamıyor mag balance 100+ olan nasıl alsın blader ya saçmalamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mm0rtaL -- 26 Mart 2007; 20:47:22 >
  • Hhaha şu yoruma koptum biride desteklemiş " Glavie olursan alayını kesersin Blade olursan ölmezsin" Burda bi çelişki yok mu
  • blade ile glavie pwp de; blade paso block koyar 1 skillde seri kombo çektiği için henm wurur hemde can pompalar ondan kolay ca yatmaz ama ortalığın 'aq' yar... Glavie isi çok wurur güçlü wurur ama blade yi kolay kolay yatıramaz yani kimin can tüpü mp si weya hp si biterse o yatar pwp o zaman biter... ben bunu dene dim aybı zamanda da lwl 61 lik bow lwl 52 cold blade yi yatıramıyor full str ise kimin canı biterse yatıyor

• glavie az wurur ama öz wurur blade de hem shield wardır hemde az ama seri wurur bu nedenle blade diorum
  • Lvl 80 den sonra GLAVIE.Daha önce olmuş olsaydı kesinlikle blade derdim
  • Bencede En İyisi Blade
  • Full STR Armor Blade LVL 50 durmak yok
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.