Şimdi Ara

Blade Runner 2049 (2017) | Ryan Gosling - Jared Leto - Harrison Ford (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
3
Favori
12.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • del

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 18 Şubat 2021; 15:59:47 >
  • Filmden beklentim hayli yuksek.Hem oyuncu kadrosu hem de ilk filmin biraktigi etki beklentilerimi baya arttiriyor.Tek korkum Ryan Gosling.Biraz bitkin gozuktu bana.Onun disinda sonuna kadar sikilmadan,gerilimin ve aksiyonun doyurucu oldugu bir film goruruz umarim.Bu arada Jared Leto muazzam gorunuyor fragmanlarda,umarim sahne sayisi fazladir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

Filmden beklentim hayli yuksek.Hem oyuncu kadrosu hem de ilk filmin biraktigi etki beklentilerimi baya arttiriyor.Tek korkum Ryan Gosling.Biraz bitkin gozuktu bana.Onun disinda sonuna kadar sikilmadan,gerilimin ve aksiyonun doyurucu oldugu bir film goruruz umarim.Bu arada Jared Leto muazzam gorunuyor fragmanlarda,umarim sahne sayisi fazladir.

Hocam Gosling böyle durgun ıfadesiz suratlı karakterleri iyi oynuyor yada oynamasını seviyor. Drive filminde kütük gibi bir adamı oynamıştı böyle suratsız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Blade Runner 2049, içerdiği rahatsız edici şiddet, çıplaklık, seks sahneleri ve küfürlü diyaloglar sebebiyle "R rated" olarak vizyona girecek.

Güzel haber.
  • Güzel haber. Çoluk çocuk filmlerinden sıkılmıştım.
  • quote:

Blade Runner 2049, içerdiği rahatsız edici şiddet, çıplaklık, seks sahneleri ve küfürlü diyaloglar sebebiyle "R rated" olarak vizyona girecek.

İşte buna gidilir. Bu filmden umutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jared Leto döktürmüş maşallah.

Bu arada bu sahne filmden ayrı özel olarak çekilmiş. Filmde yokmuş yani sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 30 Ağustos 2017; 20:27:56 >
  • Filmin süresi 163 dakika olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 30 Ağustos 2017; 22:45:21 >
  • Yönetmen atmosfer konusunda başarılı bulduğum nadir yönetmenlerden.
    Daha özgün filmler yapmalı ama stüdyolar çok sıkıştırmıştır eminim.
    Ne de olsa adı var gişesi çok olur umarım daha özgün filmlere bütçe kalır.
  • Bu filmin ön gösterimine gitmek lazım
  • quote:

Jóhann Jóhannsson, Blade Runner 2049'ın müziklerini bestelemekten vazgeçti. Müzikleri Hans Zimmer & Benjamin Wallfisch hazırlıyor.

Çok iyi lann
  • bu film IMAX de izlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 21 Eylül 2017; 17:26:30 >

• İlk film ile bu yeni film arasında geçen ve hikayeyi tamamlayıcı 3 kısa hikaye yayınlandı WB'nin Youtube sayfasında, yapımlardan ilki Cowboy Bebop'un yönetmeni Shinichiro Watanabe'den ve anime formatında. Videolar zaman sıralamasıyla şu şekilde:

Atmosfer çok iyi görünüyor

• Beklentim çok yüksek. Geçen seneden beri bekliyorun ve artık dayanamıyorum. Ilk fılmdekı soruları akılda tutsun yeter. Deckard replika mı vb sorular. İlk fılmde arka planda ıslenen cok sey vardı. Dennıs muhtemelen bunları olabıldıgınce azalttı. NEYSE,CIK GEL ARTIK BLADE RUNNER 2049

• Bu film IMAX için sadece 2d çıkmayacak mıydı. Cinemaximum sitesinde 3d imax var sadece, müşteri hizmetlerini aradım, bir hata felan mı var diye, onlar da 3d dediler. Umarım bir hata felan vardır da imax 2d'dir.
  • Ah be yarın gelseydi doğum günümde Blade Runner güzel olurdu

Cuma veya Cumartesi gideceğim. Aşırı beklenti oluştu bende. Doğru dürüst fragmanlarını da izlemedim tadı kaçmasın diye. Çoluk çocuk filmlerinden artık bunaldım istediğimi bulurum umarım.
  • Nasıl yahu gerçek mi bu? Sinemada neyin sansürü bu? Gerçekse gitmem.
  • Arrival, Incendies, Prisoners, Sicario gibi efsanelere imza atan tek bir kötü filmi bulunmayan Denis Villeneuve'nin başyapıtı geliyor sonunda... Son birkaç senedir resmen çoluk çocuk için çekilmiş rezil devam filmleri ( Star Wars 7 ) ve süper kahraman filmlerinin sinemayı işgal ettiği bir dönemde göstersin bakalım sinema sanatı nasıl icra ediliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.