Şimdi Ara

Blackwake (2017) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    dün baya konuştuk milletle polonyadan katılan vardı ben gelmeden once kaptan seciliyomus hep ben geldim 2. el kaptan secildim. mürettebata oh god I cant stay anymore here falan diyodu bende atla gemidem hain dedim atladı :d gülüşüyoruz falan iyi oluyo yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım halinde oyunu aldık. Eğlenceli taktik ve takım oyununu yüzde yüz gerektiren bir oyun gelişme aşaması da iyi bir şekilde giderse. Uzun süre oynanır.
  • Ben Ekran kartı aldıktan sonra yüzde yüz gelirim, ingilizce için faydalı galiba issue of interest var ona kadar geliştirmem lazım aksanı :D
  • i5 3470 8gb ram birde gtx 1050 ti kasma vs yapar mı
  • Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    Ben G3420 ve GTX 750 Ti ile medium-high(FHD) arası 45 50 fps alıyorum hocam hesaplayabilirsiniz buradan.
  • Kerry Way kullanıcısına yanıt
    Ayın 8'inde alıcam ben oyunu şu anda gt 420 ve i5 3470 var lowda 40 fps verse
    yeter
  • Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    Şuan oyunda optimizasyon sorunları var adamlar hergun kucuk patchlet yayınlıyolar zaten oyun hala alphada o yuzden kasma olması normal bende i7 4.nesil GTX765M DDR5 16GB Ram var lowda oynuyorum opti sorunu oldugundan kasıyo

• oyunu high-mediumda oynadım kasma falan olmadı bende o oyundan kaynaklı stabilizasyon sorunuymuş birkaç bug bugldum report ettim türk server gördüm bir tane oynadık güzeldi
  • Çok fena :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 3 Mart 2017; 11:51:13 >
  • serverların doluluk oranı nasıl? dh takımı oldumu alırsak ortada sap gibi kalmayalım :)
  • unyeee kullanıcısına yanıt
    birsürü türk var hocam şuan 1500 e yakın oynayan var

• türk sunucuda akşam vakitlerinde eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. buradan kutay kaptana selamlar bizi adaya çıkartıp düşmanla baş başa bırakırken içki içip adanın keyfinimi çıkaralım yoksa düşmana bombaylamı saldıralım diye düşünüyorduk
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=881423119

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellopos -- 12 Mart 2017; 1:41:27 >
  • Beyler bu oyunda sadece gemidemi savaşılıyor mesela Savaşmak için düşman gemiye girebiliyoruz mu ?
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    tabikide giriliyo kaptan emri veriyo mürettebata. Halatları yüklüyolar toplara gemiler yakınken ateşleniyo halatlar kitleniyo düşman gemiye. sonra kapışma başlıyo. yeni yeni güncellemeler geldi. Dürbün alabiliyoruz artık

• Beyler ben de geldim oyun harika ama Türk bulamıyorum. Steam adım CaptainBarbossa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 22 Nisan 2017; 16:44:10 >
  • Google da full sürüm adıyla paylaşılanlar gerçek mi hocalarım?
    Elbette yasalarimiza aykırı hareket Edip indirmeyecegim eğer yalan ise bilmek ve çevremde bildirmek uyarmak amacıyla soruyorum

• HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    gerçek değildir çünkü oyun online olarak oynanıyor single yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.